Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 13. forduló

2018.11.26 - 21:00

Budapest, Fonyódi Antal Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
HOLCZBAUER FLÓRIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARSAI ROLAND, FEKETE LÁSZLÓ
TFSE
UTE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

FEHÉRTÓI GERGŐ
HORVÁTH SZABOLCS

10'

1 - 1

 

HORVÁTH SZABOLCS

16'

2 - 1

 

HORVÁTH SZABOLCS

17'

3 - 1

 

HORVÁTH SZABOLCS

19'

4 - 1

 

HORVÁTH SZABOLCS

23'

5 - 1

 

GULYÁS MÁRK ISTVÁN

23'

6 - 1

 

PETHŐ BENCE

27'

7 - 1

 

 

7 - 2

28'

ROSTA LEVENTE
GULYÁS MÁRK ISTVÁN

31'

8 - 2

 

 

8 - 3

35'

RAKUSZ BENCE
KOCSI HENRIK JÁNOS

35'

9 - 3

 

 

9 - 4

37'

FEHÉRTÓI GERGŐ
PETHŐ BENCE

38'

10 - 4

 

SOÓKY ZSOLT

40'

11 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 13 10 2 1 63 30 33 32 7.2
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 13 9 2 2 82 32 50 29 6.9
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 13 9 1 3 71 50 21 28 6.8
4 TFSE TFSE 13 7 2 4 62 38 24 23 7.2
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 13 7 0 6 53 47 6 21 7.1
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 13 5 1 7 46 50 -4 16 6.2
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 13 4 4 5 39 46 -7 16 6.5
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 13 4 3 6 49 51 -2 15 6.2
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 13 4 2 7 48 48 0 14 6.6
10 REAC-SISE REAC-SISE 13 3 4 6 55 71 -16 13 6
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 13 3 2 8 44 77 -33 11 5.7
12 UTE UTE 13 1 1 11 38 110 -72 1 5.6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE MAGLÓDI TC 6 4 1 1 18 11 7 13 7 5 1 1 14 8 6 16 13 9 2 2 32 19 13 29
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 6 5 0 1 19 10 9 15 7 3 3 1 14 10 4 12 13 8 3 2 33 20 13 27
3 UTE PAFC 5 3 2 0 14 7 7 11 8 5 0 3 17 11 6 15 13 8 2 3 31 18 13 26
4 UTE TFSE 7 3 3 1 11 7 4 12 6 3 2 1 13 5 8 11 13 6 5 2 24 12 12 23
5 UTE TIHANYI FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 6 4 1 1 12 11 1 13 13 6 4 3 17 17 0 22
6 UTE ELTE-BEAC 7 3 1 3 18 9 9 10 6 2 3 1 12 10 2 9 13 5 4 4 30 19 11 19
7 UTE AIRNERGY FC 7 2 2 3 11 11 0 8 6 2 3 1 14 8 6 9 13 4 5 4 25 19 6 17
8 UTE PTE PEAC R-BUS 6 1 3 2 10 13 -3 6 7 3 0 4 11 15 -4 9 13 4 3 6 21 28 -7 15
9 UTE REAC-SISE 7 2 1 4 13 14 -1 7 6 1 3 2 14 18 -4 6 13 3 4 6 27 32 -5 13
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 2 4 1 13 13 0 10 6 0 2 4 5 13 -8 2 13 2 6 5 18 26 -8 12
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 0 5 13 16 -3 6 6 1 1 4 7 18 -11 4 13 3 1 9 20 34 -14 10
12 UTE UTE 6 0 0 6 6 24 -18 0 7 0 1 6 8 24 -16 -2 13 0 1 12 14 48 -34 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 5 0 0 27 11 16 15 8 5 2 1 36 19 17 17 13 10 2 1 63 30 33 32
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 6 6 0 0 49 11 38 18 7 3 2 2 33 21 12 11 13 9 2 2 82 32 50 29
3 UTE MAGLÓDI TC 6 5 0 1 40 22 18 15 7 4 1 2 31 28 3 13 13 9 1 3 71 50 21 28
4 UTE TFSE 7 4 2 1 31 21 10 14 6 3 0 3 31 17 14 9 13 7 2 4 62 38 24 23
5 UTE AIRNERGY FC 7 4 0 3 34 28 6 12 6 3 0 3 19 19 0 9 13 7 0 6 53 47 6 21
6 UTE PTE PEAC R-BUS 6 2 1 3 20 21 -1 7 7 3 0 4 26 29 -3 9 13 5 1 7 46 50 -4 16
7 UTE TIHANYI FC 7 2 2 3 15 19 -4 8 6 2 2 2 24 27 -3 8 13 4 4 5 39 46 -7 16
8 UTE ELTE-BEAC 7 2 1 4 29 25 4 7 6 2 2 2 20 26 -6 8 13 4 3 6 49 51 -2 15
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 4 2 1 34 23 11 14 6 0 0 6 14 25 -11 0 13 4 2 7 48 48 0 14
10 UTE REAC-SISE 7 2 2 3 25 34 -9 8 6 1 2 3 30 37 -7 5 13 3 4 6 55 71 -16 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 2 3 28 35 -7 8 6 1 0 5 16 42 -26 3 13 3 2 8 44 77 -33 11
12 UTE UTE 6 0 0 6 15 53 -38 0 7 1 1 5 23 57 -34 1 13 1 1 11 38 110 -72 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6-2 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3--5 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8--5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
--5 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 3--8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
1 - 6--1 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom