Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 13. forduló

2018.11.26 - 20:00

Nagykanizsa, Zsigmondy Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
SZABÓ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARTUNG VILMOS, KISS GERGELY
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

9'

LÁSZLÓ GÁBOR ZSOLT

 

0 - 2

10'

DÉVÉNYI MÁRK
PESTI ATTILA

22'

1 - 2

 

NAGY TAMÁS

23'

2 - 2

 

 

2 - 3

25'

HOFFER DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 13 10 2 1 63 30 33 32 7.2
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 13 9 2 2 82 32 50 29 6.9
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 13 9 1 3 71 50 21 28 6.8
4 TFSE TFSE 13 7 2 4 62 38 24 23 7.2
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 13 7 0 6 53 47 6 21 7.1
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 13 5 1 7 46 50 -4 16 6.2
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 13 4 4 5 39 46 -7 16 6.5
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 13 4 3 6 49 51 -2 15 6.2
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 13 4 2 7 48 48 0 14 6.6
10 REAC-SISE REAC-SISE 13 3 4 6 55 71 -16 13 6
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 13 3 2 8 44 77 -33 11 5.7
12 UTE UTE 13 1 1 11 38 110 -72 1 5.6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE MAGLÓDI TC 6 4 1 1 18 11 7 13 7 5 1 1 14 8 6 16 13 9 2 2 32 19 13 29
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 6 5 0 1 19 10 9 15 7 3 3 1 14 10 4 12 13 8 3 2 33 20 13 27
3 UTE PAFC 5 3 2 0 14 7 7 11 8 5 0 3 17 11 6 15 13 8 2 3 31 18 13 26
4 UTE TFSE 7 3 3 1 11 7 4 12 6 3 2 1 13 5 8 11 13 6 5 2 24 12 12 23
5 UTE TIHANYI FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 6 4 1 1 12 11 1 13 13 6 4 3 17 17 0 22
6 UTE ELTE-BEAC 7 3 1 3 18 9 9 10 6 2 3 1 12 10 2 9 13 5 4 4 30 19 11 19
7 UTE AIRNERGY FC 7 2 2 3 11 11 0 8 6 2 3 1 14 8 6 9 13 4 5 4 25 19 6 17
8 UTE PTE PEAC R-BUS 6 1 3 2 10 13 -3 6 7 3 0 4 11 15 -4 9 13 4 3 6 21 28 -7 15
9 UTE REAC-SISE 7 2 1 4 13 14 -1 7 6 1 3 2 14 18 -4 6 13 3 4 6 27 32 -5 13
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 2 4 1 13 13 0 10 6 0 2 4 5 13 -8 2 13 2 6 5 18 26 -8 12
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 0 5 13 16 -3 6 6 1 1 4 7 18 -11 4 13 3 1 9 20 34 -14 10
12 UTE UTE 6 0 0 6 6 24 -18 0 7 0 1 6 8 24 -16 -2 13 0 1 12 14 48 -34 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 5 0 0 27 11 16 15 8 5 2 1 36 19 17 17 13 10 2 1 63 30 33 32
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 6 6 0 0 49 11 38 18 7 3 2 2 33 21 12 11 13 9 2 2 82 32 50 29
3 UTE MAGLÓDI TC 6 5 0 1 40 22 18 15 7 4 1 2 31 28 3 13 13 9 1 3 71 50 21 28
4 UTE TFSE 7 4 2 1 31 21 10 14 6 3 0 3 31 17 14 9 13 7 2 4 62 38 24 23
5 UTE AIRNERGY FC 7 4 0 3 34 28 6 12 6 3 0 3 19 19 0 9 13 7 0 6 53 47 6 21
6 UTE PTE PEAC R-BUS 6 2 1 3 20 21 -1 7 7 3 0 4 26 29 -3 9 13 5 1 7 46 50 -4 16
7 UTE TIHANYI FC 7 2 2 3 15 19 -4 8 6 2 2 2 24 27 -3 8 13 4 4 5 39 46 -7 16
8 UTE ELTE-BEAC 7 2 1 4 29 25 4 7 6 2 2 2 20 26 -6 8 13 4 3 6 49 51 -2 15
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 4 2 1 34 23 11 14 6 0 0 6 14 25 -11 0 13 4 2 7 48 48 0 14
10 UTE REAC-SISE 7 2 2 3 25 34 -9 8 6 1 2 3 30 37 -7 5 13 3 4 6 55 71 -16 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 2 3 28 35 -7 8 6 1 0 5 16 42 -26 3 13 3 2 8 44 77 -33 11
12 UTE UTE 6 0 0 6 15 53 -38 0 7 1 1 5 23 57 -34 1 13 1 1 11 38 110 -72 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6-2 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3--5 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8--5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
--5 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 3--8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
1 - 6--1 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

TIHANYI FC

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TIHANYI FC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol