Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 13. forduló

2018.11.26 - 20:45

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIPOS LÁSZLÓ, PÁPAI ZOLTÁN
REAC-SISE
PAFC
40'
20'

Gólok

HORNOK DÁVID ZOLTÁN

13'

1 - 0

 

BÓDIS TIBOR GÁBOR

14'

2 - 0

 

ELEK DÁNIEL

15'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 13 10 2 1 63 30 33 32 7.4
2 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 13 9 1 3 71 50 21 28 7
3 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 11 7 2 2 71 30 41 23 6.5
4 TFSE TFSE 13 7 2 4 62 38 24 23 7.1
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 13 7 0 6 53 47 6 21 7
6 TIHANYI FC TIHANYI FC 13 4 4 5 39 46 -7 16 6.5
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 13 4 3 6 49 51 -2 15 6.5
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 12 4 2 6 48 45 3 14 6.9
9 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 11 4 1 6 35 39 -4 13 5.8
10 REAC-SISE REAC-SISE 12 3 4 5 52 62 -10 13 5.7
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 13 3 2 8 44 77 -33 11 5.8
12 UTE UTE 13 1 1 11 38 110 -72 1 5.5 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE MAGLÓDI TC 6 4 1 1 18 11 7 13 7 5 1 1 14 8 6 16 13 9 2 2 32 19 13 29
2 UTE PAFC 5 3 2 0 14 7 7 11 8 5 0 3 17 11 6 15 13 8 2 3 31 18 13 26
3 UTE TFSE 7 3 3 1 11 7 4 12 6 3 2 1 13 5 8 11 13 6 5 2 24 12 12 23
4 UTE TIHANYI FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 6 4 1 1 12 11 1 13 13 6 4 3 17 17 0 22
5 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 4 3 0 1 12 8 4 9 7 3 3 1 14 10 4 12 11 6 3 2 26 18 8 21
6 UTE ELTE-BEAC 7 3 1 3 18 9 9 10 6 2 3 1 12 10 2 9 13 5 4 4 30 19 11 19
7 UTE AIRNERGY FC 7 2 2 3 11 11 0 8 6 2 3 1 14 8 6 9 13 4 5 4 25 19 6 17
8 UTE REAC-SISE 6 2 1 3 12 11 1 7 6 1 3 2 14 18 -4 6 12 3 4 5 26 29 -3 13
9 UTE PTE PEAC R-BUS 6 1 3 2 10 13 -3 6 5 2 0 3 6 9 -3 6 11 3 3 5 16 22 -6 12
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 2 4 1 13 13 0 10 5 0 2 3 5 11 -6 2 12 2 6 4 18 24 -6 12
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 0 5 13 16 -3 6 6 1 1 4 7 18 -11 4 13 3 1 9 20 34 -14 10
12 UTE UTE 6 0 0 6 6 24 -18 0 7 0 1 6 8 24 -16 -2 13 0 1 12 14 48 -34 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 5 0 0 27 11 16 15 8 5 2 1 36 19 17 17 13 10 2 1 63 30 33 32
2 UTE MAGLÓDI TC 6 5 0 1 40 22 18 15 7 4 1 2 31 28 3 13 13 9 1 3 71 50 21 28
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 4 4 0 0 38 9 29 12 7 3 2 2 33 21 12 11 11 7 2 2 71 30 41 23
4 UTE TFSE 7 4 2 1 31 21 10 14 6 3 0 3 31 17 14 9 13 7 2 4 62 38 24 23
5 UTE AIRNERGY FC 7 4 0 3 34 28 6 12 6 3 0 3 19 19 0 9 13 7 0 6 53 47 6 21
6 UTE TIHANYI FC 7 2 2 3 15 19 -4 8 6 2 2 2 24 27 -3 8 13 4 4 5 39 46 -7 16
7 UTE ELTE-BEAC 7 2 1 4 29 25 4 7 6 2 2 2 20 26 -6 8 13 4 3 6 49 51 -2 15
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 4 2 1 34 23 11 14 5 0 0 5 14 22 -8 0 12 4 2 6 48 45 3 14
9 UTE PTE PEAC R-BUS 6 2 1 3 20 21 -1 7 5 2 0 3 15 18 -3 6 11 4 1 6 35 39 -4 13
10 UTE REAC-SISE 6 2 2 2 22 25 -3 8 6 1 2 3 30 37 -7 5 12 3 4 5 52 62 -10 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 2 3 28 35 -7 8 6 1 0 5 16 42 -26 3 13 3 2 8 44 77 -33 11
12 UTE UTE 6 0 0 6 15 53 -38 0 7 1 1 5 23 57 -34 1 13 1 1 11 38 110 -72 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6-2 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3--5 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8--5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
--5 - 4-3 - 3-3 - 0-1 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 2--7 - 3-----14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
1 - 6--1 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 04. 20:30
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
12. 17. 20:30
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 14. 20:45
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
01. 21. 18:30
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
01. 28. 21:00
REAC-SISE
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 04.
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 11. 20:45
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
02. 18. 20:00
REAC-SISE

PAFC

2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PAFC
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
12. 17. 20:00
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
01. 14. 21:00
PAFC
2019. 01. 21.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 21.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 28.
TIHANYI FC
2019. 02. 04.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
02. 04.
UTE
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
02. 11. 18:30
PAFC
2019. 02. 18.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 18.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
02. 18.
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol