Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 14. forduló

2018.12.03 - 20:00

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
HARTUNG VILMOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, KISS GERGELY
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
40'
20'

Gólok

VARGA TAMÁS

1'

1 - 0

 

BARTAL BENCE

7'

2 - 0

 

SZENTES KRISZTIÁN

9'

3 - 0

 

 

3 - 1

11'

RÁKOS OLIVÉR ZSOLT
SZENTES KRISZTIÁN

12'

4 - 1

 

SPANNENBERGER MÁTÉ

25'

5 - 1

 

SZENTES KRISZTIÁN

26'

6 - 1

 

 

6 - 2

26'

PINTÉR OLIVÉR ISTVÁN

 

6 - 3

27'

GARAMSZEGI ÁBRIS
VARGA TAMÁS

32'

7 - 3

 

BARTAL BENCE

33'

8 - 3

 

 

8 - 4

34'

GARAMSZEGI ÁBRIS
SZENTES KRISZTIÁN

36'

9 - 4

 

VÉNOSZ SOMA

37'

10 - 4

 

SZENTES KRISZTIÁN

37'

11 - 4

 

 

11 - 5

39'

HORVÁTH TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 14 11 2 1 72 31 41 35 7.3
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 14 10 2 2 84 33 51 32 6.8
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 14 10 1 3 76 54 22 31 6.7
4 TFSE TFSE 14 7 2 5 63 40 23 23 6.8
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 14 7 0 7 57 52 5 21 6.9
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 14 6 1 7 57 55 2 19 7
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 14 5 4 5 44 48 -4 19 6.6
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 14 5 2 7 54 51 3 17 7.1
9 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 14 4 3 7 50 60 -10 15 5.8
10 REAC-SISE REAC-SISE 14 3 4 7 57 76 -19 13 6
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 14 3 2 9 49 88 -39 11 5.7
12 UTE UTE 14 1 1 12 41 116 -75 1 5.8 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 7 6 0 1 20 10 10 18 7 3 3 1 14 10 4 12 14 9 3 2 34 20 14 30
2 UTE PAFC 6 4 2 0 19 8 11 14 8 5 0 3 17 11 6 15 14 9 2 3 36 19 17 29
3 UTE MAGLÓDI TC 6 4 1 1 18 11 7 13 8 5 1 2 16 11 5 16 14 9 2 3 34 22 12 29
4 UTE TIHANYI FC 8 3 3 2 7 6 1 12 6 4 1 1 12 11 1 13 14 7 4 3 19 17 2 25
5 UTE TFSE 7 3 3 1 11 7 4 12 7 3 2 2 13 6 7 11 14 6 5 3 24 13 11 23
6 UTE AIRNERGY FC 8 3 2 3 14 13 1 11 6 2 3 1 14 8 6 9 14 5 5 4 28 21 7 20
7 UTE ELTE-BEAC 7 3 1 3 18 9 9 10 7 2 3 2 13 15 -2 9 14 5 4 5 31 24 7 19
8 UTE PTE PEAC R-BUS 7 2 3 2 14 14 0 9 7 3 0 4 11 15 -4 9 14 5 3 6 25 29 -4 18
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 2 4 1 13 13 0 10 7 1 2 4 7 14 -7 5 14 3 6 5 20 27 -7 15
10 UTE REAC-SISE 7 2 1 4 13 14 -1 7 7 1 3 3 14 20 -6 6 14 3 4 7 27 34 -7 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 0 5 13 16 -3 6 7 1 1 5 8 22 -14 4 14 3 1 10 21 38 -17 10
12 UTE UTE 7 0 0 7 7 26 -19 0 7 0 1 6 8 24 -16 -2 14 0 1 13 15 50 -35 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 6 6 0 0 36 12 24 18 8 5 2 1 36 19 17 17 14 11 2 1 72 31 41 35
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 7 7 0 0 51 12 39 21 7 3 2 2 33 21 12 11 14 10 2 2 84 33 51 32
3 UTE MAGLÓDI TC 6 5 0 1 40 22 18 15 8 5 1 2 36 32 4 16 14 10 1 3 76 54 22 31
4 UTE TFSE 7 4 2 1 31 21 10 14 7 3 0 4 32 19 13 9 14 7 2 5 63 40 23 23
5 UTE AIRNERGY FC 8 4 0 4 38 33 5 12 6 3 0 3 19 19 0 9 14 7 0 7 57 52 5 21
6 UTE PTE PEAC R-BUS 7 3 1 3 31 26 5 10 7 3 0 4 26 29 -3 9 14 6 1 7 57 55 2 19
7 UTE TIHANYI FC 8 3 2 3 20 21 -1 11 6 2 2 2 24 27 -3 8 14 5 4 5 44 48 -4 19
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 4 2 1 34 23 11 14 7 1 0 6 20 28 -8 3 14 5 2 7 54 51 3 17
9 UTE ELTE-BEAC 7 2 1 4 29 25 4 7 7 2 2 3 21 35 -14 8 14 4 3 7 50 60 -10 15
10 UTE REAC-SISE 7 2 2 3 25 34 -9 8 7 1 2 4 32 42 -10 5 14 3 4 7 57 76 -19 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 2 3 28 35 -7 8 7 1 0 6 21 53 -32 3 14 3 2 9 49 88 -39 11
12 UTE UTE 7 0 0 7 18 59 -41 0 7 1 1 5 23 57 -34 1 14 1 1 12 41 116 -75 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6-2 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3-4 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8--5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 1---3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
--5 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 32 - 1-8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 2-
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

PTE PEAC R-BUS

2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE

5 STARS - ÉRDI VSE

2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PAFC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol