Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 14. forduló

2018.11.30 - 20:00

Alsóörs, Alsóörsi Sportcsarnok (.)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
TOLNAY ANNAMÁRIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ OTTÓ, VASS ISTVÁN
TIHANYI FC
REAC-SISE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 14 11 2 1 72 31 41 35 7.3
2 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 14 10 1 3 76 54 22 31 7
3 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 12 8 2 2 73 31 42 26 6.6
4 TFSE TFSE 14 7 2 5 63 40 23 23 7.1
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 14 7 0 7 57 52 5 21 7.2
6 TIHANYI FC TIHANYI FC 14 5 4 5 44 48 -4 19 6.6
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 13 5 2 6 54 48 6 17 7
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 12 5 1 6 46 44 2 16 6.1
9 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 14 4 3 7 50 60 -10 15 6.3
10 REAC-SISE REAC-SISE 13 3 4 6 54 67 -13 13 5.7
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 14 3 2 9 49 88 -39 11 5.8
12 UTE UTE 14 1 1 12 41 116 -75 1 5.5 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 6 4 2 0 19 8 11 14 8 5 0 3 17 11 6 15 14 9 2 3 36 19 17 29
2 UTE MAGLÓDI TC 6 4 1 1 18 11 7 13 8 5 1 2 16 11 5 16 14 9 2 3 34 22 12 29
3 UTE TIHANYI FC 8 3 3 2 7 6 1 12 6 4 1 1 12 11 1 13 14 7 4 3 19 17 2 25
4 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 5 4 0 1 13 8 5 12 7 3 3 1 14 10 4 12 12 7 3 2 27 18 9 24
5 UTE TFSE 7 3 3 1 11 7 4 12 7 3 2 2 13 6 7 11 14 6 5 3 24 13 11 23
6 UTE AIRNERGY FC 8 3 2 3 14 13 1 11 6 2 3 1 14 8 6 9 14 5 5 4 28 21 7 20
7 UTE ELTE-BEAC 7 3 1 3 18 9 9 10 7 2 3 2 13 15 -2 9 14 5 4 5 31 24 7 19
8 UTE PTE PEAC R-BUS 7 2 3 2 14 14 0 9 5 2 0 3 6 9 -3 6 12 4 3 5 20 23 -3 15
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 2 4 1 13 13 0 10 6 1 2 3 7 12 -5 5 13 3 6 4 20 25 -5 15
10 UTE REAC-SISE 6 2 1 3 12 11 1 7 7 1 3 3 14 20 -6 6 13 3 4 6 26 31 -5 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 0 5 13 16 -3 6 7 1 1 5 8 22 -14 4 14 3 1 10 21 38 -17 10
12 UTE UTE 7 0 0 7 7 26 -19 0 7 0 1 6 8 24 -16 -2 14 0 1 13 15 50 -35 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 6 6 0 0 36 12 24 18 8 5 2 1 36 19 17 17 14 11 2 1 72 31 41 35
2 UTE MAGLÓDI TC 6 5 0 1 40 22 18 15 8 5 1 2 36 32 4 16 14 10 1 3 76 54 22 31
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 5 5 0 0 40 10 30 15 7 3 2 2 33 21 12 11 12 8 2 2 73 31 42 26
4 UTE TFSE 7 4 2 1 31 21 10 14 7 3 0 4 32 19 13 9 14 7 2 5 63 40 23 23
5 UTE AIRNERGY FC 8 4 0 4 38 33 5 12 6 3 0 3 19 19 0 9 14 7 0 7 57 52 5 21
6 UTE TIHANYI FC 8 3 2 3 20 21 -1 11 6 2 2 2 24 27 -3 8 14 5 4 5 44 48 -4 19
7 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 4 2 1 34 23 11 14 6 1 0 5 20 25 -5 3 13 5 2 6 54 48 6 17
8 UTE PTE PEAC R-BUS 7 3 1 3 31 26 5 10 5 2 0 3 15 18 -3 6 12 5 1 6 46 44 2 16
9 UTE ELTE-BEAC 7 2 1 4 29 25 4 7 7 2 2 3 21 35 -14 8 14 4 3 7 50 60 -10 15
10 UTE REAC-SISE 6 2 2 2 22 25 -3 8 7 1 2 4 32 42 -10 5 13 3 4 6 54 67 -13 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 2 3 28 35 -7 8 7 1 0 6 21 53 -32 3 14 3 2 9 49 88 -39 11
12 UTE UTE 7 0 0 7 18 59 -41 0 7 1 1 5 23 57 -34 1 14 1 1 12 41 116 -75 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6-2 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3-4 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8--5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 1---3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
--5 - 4-3 - 3-3 - 0-1 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 2--7 - 32 - 1----14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 2-
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

TIHANYI FC

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
12. 17. 18:30
TIHANYI FC
2019. 01. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
01. 11. 20:00
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
01. 21. 20:00
TIHANYI FC
2019. 01. 28.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 28.
TIHANYI FC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
02. 04. 20:00
TIHANYI FC
2019. 02. 08. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
02. 08. 20:00
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
02. 18. 21:00
TIHANYI FC

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 04. 20:30
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
12. 17. 20:30
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 14. 20:45
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
01. 21. 18:30
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
01. 28. 21:00
REAC-SISE
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 04.
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 11. 20:45
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
02. 18. 20:00
REAC-SISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol