Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 15. forduló

2018.12.07 - 20:45

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
FUTÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JANITZ GERGŐ, ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
REAC-SISE
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

8'

DUNAI ANDRÁS

 

0 - 2

10'

SPÁTH HENRIK MÁRTON

 

0 - 3

13'

FÜLÖP LAJOS

 

0 - 4

20'

APPL KRISTÓF
KOLLÁR ZSOLT

25'

1 - 4

 

APPL KRISTÓF

26'

2 - 4

 

KOLLÁR ZSOLT

27'

3 - 4

 

SZÁNTOVSZKI SOMA

29'

4 - 4

 

ILLÉS KÁROLY

29'

5 - 4

 

ELEK DÁNIEL

31'

6 - 4

 

 

6 - 5

32'

APPL KRISTÓF

 

6 - 6

35'

FÜLÖP LAJOS
KOLLÁR ZSOLT

36'

7 - 6

 

KOLLÁR ZSOLT

37'

8 - 6

 

 

8 - 7

37'

KÁPLÁR TAMÁS
APPL KRISTÓF

38'

9 - 7

 

ILLÉS KÁROLY

39'

10 - 7

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 15 12 2 1 82 34 48 38 7.5
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 15 10 2 3 89 42 47 32 6.9
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 15 10 1 4 77 56 21 31 6.6
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 15 8 0 7 63 53 10 24 6.9
5 TFSE TFSE 15 7 2 6 64 46 18 23 6.5
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 15 7 1 7 59 56 3 22 6.8
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 15 6 4 5 49 50 -1 22 7
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 15 6 2 7 63 56 7 20 6.7
9 REAC-SISE REAC-SISE 15 4 4 7 67 83 -16 16 6.3
10 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 15 4 3 8 57 70 -13 15 5.9
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 15 3 2 10 52 98 -46 11 5.3
12 UTE UTE 15 1 1 13 43 121 -78 1 5.9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 6 4 2 0 19 8 11 14 9 6 0 3 21 13 8 18 15 10 2 3 40 21 19 32
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 7 6 0 1 20 10 10 18 8 3 4 1 16 12 4 13 15 9 4 2 36 22 14 31
3 UTE MAGLÓDI TC 7 4 2 1 18 11 7 14 8 5 1 2 16 11 5 16 15 9 3 3 34 22 12 30
4 UTE TFSE 8 4 3 1 12 7 5 15 7 3 2 2 13 6 7 11 15 7 5 3 25 13 12 26
5 UTE TIHANYI FC 9 3 3 3 8 8 0 12 6 4 1 1 12 11 1 13 15 7 4 4 20 19 1 25
6 UTE ELTE-BEAC 7 3 1 3 18 9 9 10 8 3 3 2 17 15 2 12 15 6 4 5 35 24 11 22
7 UTE AIRNERGY FC 8 3 2 3 14 13 1 11 7 2 3 2 14 9 5 9 15 5 5 5 28 22 6 20
8 UTE PTE PEAC R-BUS 7 2 3 2 14 14 0 9 8 3 1 4 11 15 -4 10 15 5 4 6 25 29 -4 19
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 2 5 1 15 15 0 11 7 1 2 4 7 14 -7 5 15 3 7 5 22 29 -7 16
10 UTE REAC-SISE 8 2 1 5 13 18 -5 7 7 1 3 3 14 20 -6 6 15 3 4 8 27 38 -11 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 0 6 15 20 -5 6 7 1 1 5 8 22 -14 4 15 3 1 11 23 42 -19 10
12 UTE UTE 7 0 0 7 7 26 -19 0 8 1 1 6 10 25 -15 1 15 1 1 13 17 51 -34 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 6 6 0 0 36 12 24 18 9 6 2 1 46 22 24 20 15 12 2 1 82 34 48 38
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 7 7 0 0 51 12 39 21 8 3 2 3 38 30 8 11 15 10 2 3 89 42 47 32
3 UTE MAGLÓDI TC 7 5 0 2 41 24 17 15 8 5 1 2 36 32 4 16 15 10 1 4 77 56 21 31
4 UTE AIRNERGY FC 8 4 0 4 38 33 5 12 7 4 0 3 25 20 5 12 15 8 0 7 63 53 10 24
5 UTE TFSE 8 4 2 2 32 27 5 14 7 3 0 4 32 19 13 9 15 7 2 6 64 46 18 23
6 UTE PTE PEAC R-BUS 7 3 1 3 31 26 5 10 8 4 0 4 28 30 -2 12 15 7 1 7 59 56 3 22
7 UTE TIHANYI FC 9 4 2 3 25 23 2 14 6 2 2 2 24 27 -3 8 15 6 4 5 49 50 -1 22
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 5 2 1 43 28 15 17 7 1 0 6 20 28 -8 3 15 6 2 7 63 56 7 20
9 UTE REAC-SISE 8 3 2 3 35 41 -6 11 7 1 2 4 32 42 -10 5 15 4 4 7 67 83 -16 16
10 UTE ELTE-BEAC 7 2 1 4 29 25 4 7 8 2 2 4 28 45 -17 8 15 4 3 8 57 70 -13 15
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 2 4 31 45 -14 8 7 1 0 6 21 53 -32 3 15 3 2 10 52 98 -46 11
12 UTE UTE 7 0 0 7 18 59 -41 0 8 1 1 6 25 62 -37 1 15 1 1 13 43 121 -78 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3-4 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 81 - 2-5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3-1 - 65 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 1---3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
-10 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 32 - 1-8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE

ELTE-BEAC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol