Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 16. forduló

2018.12.17 - 20:00

Budapest, BEAC Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁPAI ZOLTÁN, KOVÁCS GÁBOR (1980)
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 16 13 2 1 87 36 51 41 7.3
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 16 11 2 3 94 45 49 35 6.8
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 16 10 1 5 79 61 18 31 6.3
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 16 8 0 8 63 60 3 24 6.8
5 TFSE TFSE 16 7 3 6 69 51 18 24 6.6
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 16 7 2 7 70 56 14 23 6.7
7 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 16 7 2 7 64 61 3 23 6.6
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 16 6 4 6 52 55 -3 22 6.5
9 REAC-SISE REAC-SISE 16 5 4 7 78 91 -13 19 6.6
10 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 16 4 3 9 60 74 -14 15 6.3
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 16 4 2 10 56 101 -45 14 5.7
12 UTE UTE 16 1 1 14 51 132 -81 1 6.1 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 7 4 3 0 20 9 11 15 9 6 0 3 21 13 8 18 16 10 3 3 41 22 19 33
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 8 6 1 1 22 12 10 19 8 3 4 1 16 12 4 13 16 9 5 2 38 24 14 32
3 UTE MAGLÓDI TC 7 4 2 1 18 11 7 14 9 5 2 2 17 12 5 17 16 9 4 3 35 23 12 31
4 UTE TFSE 8 4 3 1 12 7 5 15 8 3 3 2 15 8 7 12 16 7 6 3 27 15 12 27
5 UTE TIHANYI FC 9 3 3 3 8 8 0 12 7 4 2 1 14 13 1 14 16 7 5 4 22 21 1 26
6 UTE ELTE-BEAC 8 4 1 3 19 9 10 13 8 3 3 2 17 15 2 12 16 7 4 5 36 24 12 25
7 UTE AIRNERGY FC 9 3 3 3 14 13 1 12 7 2 3 2 14 9 5 9 16 5 6 5 28 22 6 21
8 UTE PTE PEAC R-BUS 8 2 4 2 16 16 0 10 8 3 1 4 11 15 -4 10 16 5 5 6 27 31 -4 20
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 2 5 1 15 15 0 11 8 1 3 4 7 14 -7 6 16 3 8 5 22 29 -7 17
10 UTE REAC-SISE 8 2 1 5 13 18 -5 7 8 2 3 3 20 25 -5 9 16 4 4 8 33 43 -10 16
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 0 6 15 20 -5 6 8 1 1 6 8 23 -15 4 16 3 1 12 23 43 -20 10
12 UTE UTE 8 0 0 8 12 32 -20 0 8 1 1 6 10 25 -15 1 16 1 1 14 22 57 -35 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 7 7 0 0 41 14 27 21 9 6 2 1 46 22 24 20 16 13 2 1 87 36 51 41
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 8 8 0 0 56 15 41 24 8 3 2 3 38 30 8 11 16 11 2 3 94 45 49 35
3 UTE MAGLÓDI TC 7 5 0 2 41 24 17 15 9 5 1 3 38 37 1 16 16 10 1 5 79 61 18 31
4 UTE AIRNERGY FC 9 4 0 5 38 40 -2 12 7 4 0 3 25 20 5 12 16 8 0 8 63 60 3 24
5 UTE TFSE 8 4 2 2 32 27 5 14 8 3 1 4 37 24 13 10 16 7 3 6 69 51 18 24
6 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 5 2 1 43 28 15 17 8 2 0 6 27 28 -1 6 16 7 2 7 70 56 14 23
7 UTE PTE PEAC R-BUS 8 3 2 3 36 31 5 11 8 4 0 4 28 30 -2 12 16 7 2 7 64 61 3 23
8 UTE TIHANYI FC 9 4 2 3 25 23 2 14 7 2 2 3 27 32 -5 8 16 6 4 6 52 55 -3 22
9 UTE REAC-SISE 8 3 2 3 35 41 -6 11 8 2 2 4 43 50 -7 8 16 5 4 7 78 91 -13 19
10 UTE ELTE-BEAC 8 2 1 5 32 29 3 7 8 2 2 4 28 45 -17 8 16 4 3 9 60 74 -14 15
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 2 4 31 45 -14 8 8 2 0 6 25 56 -31 6 16 4 2 10 56 101 -45 14
12 UTE UTE 8 0 0 8 26 70 -44 0 8 1 1 6 25 62 -37 1 16 1 1 14 51 132 -81 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 81 - 2-5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3-1 - 65 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 1--5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4---3 - 0
REAC-SISE
-10 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 32 - 1-8 - 2-5 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 11-5 - 9

Meccsek

ELTE-BEAC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB

5 STARS - ÉRDI VSE

2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PAFC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol