Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 16. forduló

2018.12.17 - 20:30

Kistarcsa, Kistarcsai Városi Sportközpont

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
TAMÁSI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FRANK VIKTOR LÁSZLÓ, ERDÉLYI DÁNIEL
UTE
REAC-SISE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

KOLLÁR ZSOLT

 

0 - 2

3'

HORVÁTH KRISZTIÁN
GERHARDT ÁDÁM

3'

1 - 2

 

 

1 - 3

9'

SZÁNTOVSZKI SOMA
ALBIRT MÁTYÁS

10'

2 - 3

 

 

2 - 4

14'

ILLÉS KÁROLY

 

2 - 5

15'

ELEK DÁNIEL
GERHARDT ÁDÁM

15'

3 - 5

 

CSEH PÉTER

18'

4 - 5

 

TÓVIZI TAMÁS

19'

5 - 5

 

 

5 - 6

20'

SZÁNTOVSZKI SOMA

 

5 - 7

27'

SOMOGYI BÁLINT

 

5 - 8

30'

KASZALA PATRIK
TÓVIZI TAMÁS

33'

6 - 8

 

 

6 - 9

36'

SZÁNTOVSZKI SOMA

 

6 - 10

37'

KOLLÁR ZSOLT

 

6 - 11

38'

HORVÁTH KRISZTIÁN
TÓVIZI TAMÁS

39'

7 - 11

 

ROSTA LEVENTE

40'

8 - 11

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 16 13 2 1 87 36 51 41 7.3
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 16 11 2 3 94 45 49 35 6.8
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 16 10 1 5 79 61 18 31 6.3
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 16 8 0 8 63 60 3 24 6.8
5 TFSE TFSE 16 7 3 6 69 51 18 24 6.6
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 16 7 2 7 70 56 14 23 6.7
7 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 16 7 2 7 64 61 3 23 6.6
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 16 6 4 6 52 55 -3 22 6.5
9 REAC-SISE REAC-SISE 16 5 4 7 78 91 -13 19 6.6
10 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 16 4 3 9 60 74 -14 15 6.3
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 16 4 2 10 56 101 -45 14 5.7
12 UTE UTE 16 1 1 14 51 132 -81 1 6.1 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 7 4 3 0 20 9 11 15 9 6 0 3 21 13 8 18 16 10 3 3 41 22 19 33
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 8 6 1 1 22 12 10 19 8 3 4 1 16 12 4 13 16 9 5 2 38 24 14 32
3 UTE MAGLÓDI TC 7 4 2 1 18 11 7 14 9 5 2 2 17 12 5 17 16 9 4 3 35 23 12 31
4 UTE TFSE 8 4 3 1 12 7 5 15 8 3 3 2 15 8 7 12 16 7 6 3 27 15 12 27
5 UTE TIHANYI FC 9 3 3 3 8 8 0 12 7 4 2 1 14 13 1 14 16 7 5 4 22 21 1 26
6 UTE ELTE-BEAC 8 4 1 3 19 9 10 13 8 3 3 2 17 15 2 12 16 7 4 5 36 24 12 25
7 UTE AIRNERGY FC 9 3 3 3 14 13 1 12 7 2 3 2 14 9 5 9 16 5 6 5 28 22 6 21
8 UTE PTE PEAC R-BUS 8 2 4 2 16 16 0 10 8 3 1 4 11 15 -4 10 16 5 5 6 27 31 -4 20
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 2 5 1 15 15 0 11 8 1 3 4 7 14 -7 6 16 3 8 5 22 29 -7 17
10 UTE REAC-SISE 8 2 1 5 13 18 -5 7 8 2 3 3 20 25 -5 9 16 4 4 8 33 43 -10 16
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 0 6 15 20 -5 6 8 1 1 6 8 23 -15 4 16 3 1 12 23 43 -20 10
12 UTE UTE 8 0 0 8 12 32 -20 0 8 1 1 6 10 25 -15 1 16 1 1 14 22 57 -35 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 7 7 0 0 41 14 27 21 9 6 2 1 46 22 24 20 16 13 2 1 87 36 51 41
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 8 8 0 0 56 15 41 24 8 3 2 3 38 30 8 11 16 11 2 3 94 45 49 35
3 UTE MAGLÓDI TC 7 5 0 2 41 24 17 15 9 5 1 3 38 37 1 16 16 10 1 5 79 61 18 31
4 UTE AIRNERGY FC 9 4 0 5 38 40 -2 12 7 4 0 3 25 20 5 12 16 8 0 8 63 60 3 24
5 UTE TFSE 8 4 2 2 32 27 5 14 8 3 1 4 37 24 13 10 16 7 3 6 69 51 18 24
6 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 5 2 1 43 28 15 17 8 2 0 6 27 28 -1 6 16 7 2 7 70 56 14 23
7 UTE PTE PEAC R-BUS 8 3 2 3 36 31 5 11 8 4 0 4 28 30 -2 12 16 7 2 7 64 61 3 23
8 UTE TIHANYI FC 9 4 2 3 25 23 2 14 7 2 2 3 27 32 -5 8 16 6 4 6 52 55 -3 22
9 UTE REAC-SISE 8 3 2 3 35 41 -6 11 8 2 2 4 43 50 -7 8 16 5 4 7 78 91 -13 19
10 UTE ELTE-BEAC 8 2 1 5 32 29 3 7 8 2 2 4 28 45 -17 8 16 4 3 9 60 74 -14 15
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 2 4 31 45 -14 8 8 2 0 6 25 56 -31 6 16 4 2 10 56 101 -45 14
12 UTE UTE 8 0 0 8 26 70 -44 0 8 1 1 6 25 62 -37 1 16 1 1 14 51 132 -81 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 81 - 2-5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3-1 - 65 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 1--5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4---3 - 0
REAC-SISE
-10 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 32 - 1-8 - 2-5 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 11-5 - 9

Meccsek

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol