Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 17. forduló

2019.01.15 - 19:00

Veszprém, Március 15 Sportcsarnok (Március 15. úti Sportcsarnok)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
WITTNER JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VASS ISTVÁN, BÍRÓ OTTÓ
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 17 13 2 2 91 45 46 41 7.2
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 17 12 2 3 104 48 56 38 6.8
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 17 11 1 5 83 64 19 34 6.8
4 TFSE TFSE 17 8 3 6 78 55 23 27 6.5
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 17 8 2 7 76 60 16 26 6.9
6 TIHANYI FC TIHANYI FC 17 7 4 6 55 56 -1 25 6.5
7 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 17 8 0 9 64 63 1 24 6.5
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 17 7 2 8 68 67 1 23 6.1
9 REAC-SISE REAC-SISE 17 5 4 8 87 105 -18 19 6.7
10 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 17 5 2 10 70 110 -40 17 6.2
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 17 4 3 10 63 78 -15 15 6.2
12 UTE UTE 17 1 1 15 54 142 -88 1 5.6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 8 6 1 1 22 12 10 19 9 4 4 1 19 14 5 16 17 10 5 2 41 26 15 35
2 UTE PAFC 7 4 3 0 20 9 11 15 10 6 0 4 21 18 3 18 17 10 3 4 41 27 14 33
3 UTE MAGLÓDI TC 8 4 2 2 19 13 6 14 9 5 2 2 17 12 5 17 17 9 4 4 36 25 11 31
4 UTE TFSE 9 5 3 1 17 7 10 18 8 3 3 2 15 8 7 12 17 8 6 3 32 15 17 30
5 UTE TIHANYI FC 10 4 3 3 10 9 1 15 7 4 2 1 14 13 1 14 17 8 5 4 24 22 2 29
6 UTE ELTE-BEAC 8 4 1 3 19 9 10 13 9 4 3 2 19 16 3 15 17 8 4 5 38 25 13 28
7 UTE AIRNERGY FC 9 3 3 3 14 13 1 12 8 2 3 3 15 11 4 9 17 5 6 6 29 24 5 21
8 UTE PTE PEAC R-BUS 8 2 4 2 16 16 0 10 9 3 2 4 14 18 -4 11 17 5 6 6 30 34 -4 21
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 2 6 1 18 18 0 12 8 1 3 4 7 14 -7 6 17 3 9 5 25 32 -7 18
10 UTE REAC-SISE 9 2 1 6 17 26 -9 7 8 2 3 3 20 25 -5 9 17 4 4 9 37 51 -14 16
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 0 6 15 20 -5 6 9 2 1 6 16 27 -11 7 17 4 1 12 31 47 -16 13
12 UTE UTE 9 0 0 9 14 35 -21 0 8 1 1 6 10 25 -15 1 17 1 1 15 24 60 -36 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 7 7 0 0 41 14 27 21 10 6 2 2 50 31 19 20 17 13 2 2 91 45 46 41
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 8 8 0 0 56 15 41 24 9 4 2 3 48 33 15 14 17 12 2 3 104 48 56 38
3 UTE MAGLÓDI TC 8 6 0 2 45 27 18 18 9 5 1 3 38 37 1 16 17 11 1 5 83 64 19 34
4 UTE TFSE 9 5 2 2 41 31 10 17 8 3 1 4 37 24 13 10 17 8 3 6 78 55 23 27
5 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 6 2 1 49 32 17 20 8 2 0 6 27 28 -1 6 17 8 2 7 76 60 16 26
6 UTE TIHANYI FC 10 5 2 3 28 24 4 17 7 2 2 3 27 32 -5 8 17 7 4 6 55 56 -1 25
7 UTE AIRNERGY FC 9 4 0 5 38 40 -2 12 8 4 0 4 26 23 3 12 17 8 0 9 64 63 1 24
8 UTE PTE PEAC R-BUS 8 3 2 3 36 31 5 11 9 4 0 5 32 36 -4 12 17 7 2 8 68 67 1 23
9 UTE REAC-SISE 9 3 2 4 44 55 -11 11 8 2 2 4 43 50 -7 8 17 5 4 8 87 105 -18 19
10 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 2 4 31 45 -14 8 9 3 0 6 39 65 -26 9 17 5 2 10 70 110 -40 17
11 UTE ELTE-BEAC 8 2 1 5 32 29 3 7 9 2 2 5 31 49 -18 8 17 4 3 10 63 78 -15 15
12 UTE UTE 9 0 0 9 29 80 -51 0 8 1 1 6 25 62 -37 1 17 1 1 15 54 142 -88 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 2-5 - 81 - 2-5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 1--5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4---3 - 0
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 32 - 1-8 - 2-5 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

TIHANYI FC

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TIHANYI FC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC

AIRNERGY FC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom