Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 18. forduló

2019.01.21 - 20:00

Budapest, BEAC Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
LEÉL-ŐSSY ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEKETE LÁSZLÓ, BLUM DÁNIEL
ELTE-BEAC
TFSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

13'

DEMETER VIKTOR LÁSZLÓ

 

0 - 2

30'

HORVÁTH SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 18 13 2 3 112 53 59 41 7.1
2 PAFC PAFC 18 13 2 3 95 51 44 41 6.9
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 18 11 1 6 87 71 16 34 6.8
4 TFSE TFSE 18 9 3 6 80 55 25 30 6.7
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 18 9 2 7 82 64 18 29 6.6
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 18 9 0 9 68 64 4 27 6.9
7 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 18 8 2 8 75 69 6 26 6.3
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 18 7 4 7 57 63 -6 25 6.4
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 18 6 2 10 77 114 -37 20 6.1
10 REAC-SISE REAC-SISE 18 5 4 9 92 113 -21 19 6.4
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 18 4 3 11 63 80 -17 15 6
12 UTE UTE 18 1 1 16 55 146 -91 1 5.7 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 9 6 1 2 24 15 9 19 9 4 4 1 19 14 5 16 18 10 5 3 43 29 14 35
2 UTE PAFC 8 4 4 0 22 11 11 16 10 6 0 4 21 18 3 18 18 10 4 4 43 29 14 34
3 UTE TFSE 9 5 3 1 17 7 10 18 9 4 3 2 16 8 8 15 18 9 6 3 33 15 18 33
4 UTE MAGLÓDI TC 8 4 2 2 19 13 6 14 10 5 2 3 17 18 -1 17 18 9 4 5 36 31 5 31
5 UTE TIHANYI FC 10 4 3 3 10 9 1 15 8 4 2 2 14 14 0 14 18 8 5 5 24 23 1 29
6 UTE ELTE-BEAC 9 4 1 4 19 10 9 13 9 4 3 2 19 16 3 15 18 8 4 6 38 26 12 28
7 UTE AIRNERGY FC 10 4 3 3 16 13 3 15 8 2 3 3 15 11 4 9 18 6 6 6 31 24 7 24
8 UTE PTE PEAC R-BUS 9 3 4 2 17 16 1 13 9 3 2 4 14 18 -4 11 18 6 6 6 31 34 -3 24
9 UTE REAC-SISE 9 2 1 6 17 26 -9 7 9 3 3 3 23 27 -4 12 18 5 4 9 40 53 -13 19
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 2 6 1 18 18 0 12 9 1 4 4 9 16 -7 7 18 3 10 5 27 34 -7 19
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 3 0 6 21 20 1 9 9 2 1 6 16 27 -11 7 18 5 1 12 37 47 -10 16
12 UTE UTE 9 0 0 9 14 35 -21 0 9 1 1 7 10 27 -17 1 18 1 1 16 24 62 -38 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 9 9 0 0 64 20 44 27 9 4 2 3 48 33 15 14 18 13 2 3 112 53 59 41
2 UTE PAFC 8 7 0 1 45 20 25 21 10 6 2 2 50 31 19 20 18 13 2 3 95 51 44 41
3 UTE MAGLÓDI TC 8 6 0 2 45 27 18 18 10 5 1 4 42 44 -2 16 18 11 1 6 87 71 16 34
4 UTE TFSE 9 5 2 2 41 31 10 17 9 4 1 4 39 24 15 13 18 9 3 6 80 55 25 30
5 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 6 2 1 49 32 17 20 9 3 0 6 33 32 1 9 18 9 2 7 82 64 18 29
6 UTE AIRNERGY FC 10 5 0 5 42 41 1 15 8 4 0 4 26 23 3 12 18 9 0 9 68 64 4 27
7 UTE PTE PEAC R-BUS 9 4 2 3 43 33 10 14 9 4 0 5 32 36 -4 12 18 8 2 8 75 69 6 26
8 UTE TIHANYI FC 10 5 2 3 28 24 4 17 8 2 2 4 29 39 -10 8 18 7 4 7 57 63 -6 25
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 3 2 4 38 49 -11 11 9 3 0 6 39 65 -26 9 18 6 2 10 77 114 -37 20
10 UTE REAC-SISE 9 3 2 4 44 55 -11 11 9 2 2 5 48 58 -10 8 18 5 4 9 92 113 -21 19
11 UTE ELTE-BEAC 9 2 1 6 32 31 1 7 9 2 2 5 31 49 -18 8 18 4 3 11 63 80 -17 15
12 UTE UTE 9 0 0 9 29 80 -51 0 9 1 1 7 26 66 -40 1 18 1 1 16 55 146 -91 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 27 - 42 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 50 - 21 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 34 - 1
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 2-5 - 81 - 2-5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 14 - 6-5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4--7 - 23 - 0
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 32 - 1-8 - 28 - 55 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

ELTE-BEAC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol