Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 19. forduló

2019.01.28 - 21:00

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
DEME RAJMUND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STREHÓ ERIK, BÁTORI CSABA
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
40'
20'

Gólok

HORVÁTH RICHÁRD

4'

1 - 0

 

BOGÁTI PÉTER

11'

2 - 0

 

 

2 - 1

12'

ILLÉS KÁROLY

 

2 - 2

14'

HORVÁTH KRISZTIÁN

 

2 - 3

20'

HORVÁTH KRISZTIÁN
NAGY TAMÁS

25'

3 - 3

 

 

3 - 4

26'

KASZALA PATRIK
TOTIKA BÉLA

28'

4 - 4

 

BOGÁTI PÉTER

38'

5 - 4

 

 

5 - 5

39'

HORNOK DÁVID ZOLTÁN

 

5 - 6

40'

ELEK DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 19 13 3 3 114 55 59 42 7.1
2 PAFC PAFC 19 13 2 4 97 55 42 41 6.9
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 19 11 1 7 92 77 15 34 6.8
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 19 10 2 7 85 66 19 32 6.7
5 TFSE TFSE 19 9 3 7 82 59 23 30 6.7
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 19 9 2 8 88 72 16 29 6.3
7 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 19 9 1 9 70 66 4 28 6.8
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 19 8 4 7 61 65 -4 28 6.4
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 19 7 2 10 81 116 -35 23 6.1
10 REAC-SISE REAC-SISE 19 6 4 9 98 118 -20 22 6.4
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 19 4 3 12 65 83 -18 15 6.1
12 UTE UTE 19 1 1 17 58 159 -101 1 5.8 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 10 6 2 2 24 15 9 20 9 4 4 1 19 14 5 16 19 10 6 3 43 29 14 36
2 UTE PAFC 9 4 4 1 22 13 9 16 10 6 0 4 21 18 3 18 19 10 4 5 43 31 12 34
3 UTE TFSE 10 5 4 1 19 9 10 19 9 4 3 2 16 8 8 15 19 9 7 3 35 17 18 34
4 UTE TIHANYI FC 10 4 3 3 10 9 1 15 9 5 2 2 16 14 2 17 19 9 5 5 26 23 3 32
5 UTE MAGLÓDI TC 9 4 2 3 21 16 5 14 10 5 2 3 17 18 -1 17 19 9 4 6 38 34 4 31
6 UTE ELTE-BEAC 9 4 1 4 19 10 9 13 10 4 4 2 20 17 3 16 19 8 5 6 39 27 12 29
7 UTE PTE PEAC R-BUS 10 4 4 2 21 16 5 16 9 3 2 4 14 18 -4 11 19 7 6 6 35 34 1 27
8 UTE AIRNERGY FC 10 4 3 3 16 13 3 15 9 2 4 3 15 11 4 10 19 6 7 6 31 24 7 25
9 UTE REAC-SISE 9 2 1 6 17 26 -9 7 10 4 3 3 26 29 -3 15 19 6 4 9 43 55 -12 22
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 2 7 1 19 19 0 13 9 1 4 4 9 16 -7 7 19 3 11 5 28 35 -7 20
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 3 0 6 21 20 1 9 10 2 2 6 18 29 -11 8 19 5 2 12 39 49 -10 17
12 UTE UTE 9 0 0 9 14 35 -21 0 10 1 1 8 10 31 -21 1 19 1 1 17 24 66 -42 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 10 9 1 0 66 22 44 28 9 4 2 3 48 33 15 14 19 13 3 3 114 55 59 42
2 UTE PAFC 9 7 0 2 47 24 23 21 10 6 2 2 50 31 19 20 19 13 2 4 97 55 42 41
3 UTE MAGLÓDI TC 9 6 0 3 50 33 17 18 10 5 1 4 42 44 -2 16 19 11 1 7 92 77 15 34
4 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 7 2 1 52 34 18 23 9 3 0 6 33 32 1 9 19 10 2 7 85 66 19 32
5 UTE TFSE 10 5 2 3 43 35 8 17 9 4 1 4 39 24 15 13 19 9 3 7 82 59 23 30
6 UTE PTE PEAC R-BUS 10 5 2 3 56 36 20 17 9 4 0 5 32 36 -4 12 19 9 2 8 88 72 16 29
7 UTE AIRNERGY FC 10 5 0 5 42 41 1 15 9 4 1 4 28 25 3 13 19 9 1 9 70 66 4 28
8 UTE TIHANYI FC 10 5 2 3 28 24 4 17 9 3 2 4 33 41 -8 11 19 8 4 7 61 65 -4 28
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 3 2 4 38 49 -11 11 10 4 0 6 43 67 -24 12 19 7 2 10 81 116 -35 23
10 UTE REAC-SISE 9 3 2 4 44 55 -11 11 10 3 2 5 54 63 -9 11 19 6 4 9 98 118 -20 22
11 UTE ELTE-BEAC 9 2 1 6 32 31 1 7 10 2 2 6 33 52 -19 8 19 4 3 12 65 83 -18 15
12 UTE UTE 9 0 0 9 29 80 -51 0 10 1 1 8 29 79 -50 1 19 1 1 17 58 159 -101 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 27 - 42 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 50 - 21 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 33 - 25 - 2-2 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 34 - 1
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 2-5 - 81 - 25 - 65 - 3-9 - 3
TFSE
2 - 42 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 14 - 6-5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 22 - 4-
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4--7 - 213 - 3
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 02 - 27 - 32 - 1-8 - 28 - 55 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

MAGLÓDI TC

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol