Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 19. forduló

2019.01.28 - 20:00

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
SZABÓ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARTUNG VILMOS, DOMOKOS LEVENTE
PTE PEAC R-BUS
UTE
40'
20'

Gólok

VÉNOSZ SOMA

7'

1 - 0

 

BARTAL BENCE

9'

2 - 0

 

SZENTES KRISZTIÁN

11'

3 - 0

 

BARTAL BENCE

18'

4 - 0

 

BARTAL BENCE

21'

5 - 0

 

MÁTÉ GYŐZŐ

27'

6 - 0

 

BARTAL BENCE

29'

7 - 0

 

SZENTES KRISZTIÁN

30'

8 - 0

 

VÉNOSZ SOMA

32'

9 - 0

 

MÁTÉ GYŐZŐ

33'

10 - 0

 

BARTAL BENCE

34'

11 - 0

 

 

11 - 1

36'

BOROS DÁVID

 

11 - 2

38'

RAKUSZ BENCE
VÉNOSZ SOMA

39'

12 - 2

 

KŐNIG BÁLINT

39'

13 - 2

 

 

13 - 3

40'

TÓVIZI TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 19 13 3 3 114 55 59 42 7.1
2 PAFC PAFC 19 13 2 4 97 55 42 41 6.9
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 19 11 1 7 92 77 15 34 7
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 19 10 2 7 85 66 19 32 6.9
5 TFSE TFSE 19 9 3 7 82 59 23 30 6.8
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 19 9 2 8 88 72 16 29 6.6
7 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 19 9 1 9 70 66 4 28 6.5
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 19 8 4 7 61 65 -4 28 6.2
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 19 7 2 10 81 116 -35 23 6
10 REAC-SISE REAC-SISE 19 6 4 9 98 118 -20 22 6.2
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 19 4 3 12 65 83 -18 15 5.9
12 UTE UTE 19 1 1 17 58 159 -101 1 5.8 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 10 6 2 2 24 15 9 20 9 4 4 1 19 14 5 16 19 10 6 3 43 29 14 36
2 UTE PAFC 9 4 4 1 22 13 9 16 10 6 0 4 21 18 3 18 19 10 4 5 43 31 12 34
3 UTE TFSE 10 5 4 1 19 9 10 19 9 4 3 2 16 8 8 15 19 9 7 3 35 17 18 34
4 UTE TIHANYI FC 10 4 3 3 10 9 1 15 9 5 2 2 16 14 2 17 19 9 5 5 26 23 3 32
5 UTE MAGLÓDI TC 9 4 2 3 21 16 5 14 10 5 2 3 17 18 -1 17 19 9 4 6 38 34 4 31
6 UTE ELTE-BEAC 9 4 1 4 19 10 9 13 10 4 4 2 20 17 3 16 19 8 5 6 39 27 12 29
7 UTE PTE PEAC R-BUS 10 4 4 2 21 16 5 16 9 3 2 4 14 18 -4 11 19 7 6 6 35 34 1 27
8 UTE AIRNERGY FC 10 4 3 3 16 13 3 15 9 2 4 3 15 11 4 10 19 6 7 6 31 24 7 25
9 UTE REAC-SISE 9 2 1 6 17 26 -9 7 10 4 3 3 26 29 -3 15 19 6 4 9 43 55 -12 22
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 2 7 1 19 19 0 13 9 1 4 4 9 16 -7 7 19 3 11 5 28 35 -7 20
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 3 0 6 21 20 1 9 10 2 2 6 18 29 -11 8 19 5 2 12 39 49 -10 17
12 UTE UTE 9 0 0 9 14 35 -21 0 10 1 1 8 10 31 -21 1 19 1 1 17 24 66 -42 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 10 9 1 0 66 22 44 28 9 4 2 3 48 33 15 14 19 13 3 3 114 55 59 42
2 UTE PAFC 9 7 0 2 47 24 23 21 10 6 2 2 50 31 19 20 19 13 2 4 97 55 42 41
3 UTE MAGLÓDI TC 9 6 0 3 50 33 17 18 10 5 1 4 42 44 -2 16 19 11 1 7 92 77 15 34
4 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 7 2 1 52 34 18 23 9 3 0 6 33 32 1 9 19 10 2 7 85 66 19 32
5 UTE TFSE 10 5 2 3 43 35 8 17 9 4 1 4 39 24 15 13 19 9 3 7 82 59 23 30
6 UTE PTE PEAC R-BUS 10 5 2 3 56 36 20 17 9 4 0 5 32 36 -4 12 19 9 2 8 88 72 16 29
7 UTE AIRNERGY FC 10 5 0 5 42 41 1 15 9 4 1 4 28 25 3 13 19 9 1 9 70 66 4 28
8 UTE TIHANYI FC 10 5 2 3 28 24 4 17 9 3 2 4 33 41 -8 11 19 8 4 7 61 65 -4 28
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 3 2 4 38 49 -11 11 10 4 0 6 43 67 -24 12 19 7 2 10 81 116 -35 23
10 UTE REAC-SISE 9 3 2 4 44 55 -11 11 10 3 2 5 54 63 -9 11 19 6 4 9 98 118 -20 22
11 UTE ELTE-BEAC 9 2 1 6 32 31 1 7 10 2 2 6 33 52 -19 8 19 4 3 12 65 83 -18 15
12 UTE UTE 9 0 0 9 29 80 -51 0 10 1 1 8 29 79 -50 1 19 1 1 17 58 159 -101 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 27 - 42 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 50 - 21 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 33 - 25 - 2-2 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 34 - 1
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 2-5 - 81 - 25 - 65 - 3-9 - 3
TFSE
2 - 42 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 14 - 6-5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 22 - 4-
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4--7 - 213 - 3
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 02 - 27 - 32 - 1-8 - 28 - 55 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

PTE PEAC R-BUS

2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom