Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 2. forduló

2018.09.10 - 18:30

Győr, Magvassy Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
TAMÁSI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

GÁL JÓZSEF

 

0 - 2

4'

PONCOK CSABA ENDRE
VIDÁK BALÁZS

13'

1 - 2

 

 

1 - 3

15'

HOLLAUER BALÁZS
BOGYÓ KÁROLY

21'

2 - 3

 

PAPP ZSOMBOR

24'

3 - 3

 

PÜSPÖK PÉTER

31'

4 - 3

 

PÜSPÖK PÉTER

35'

5 - 3

 

VIDÁK BALÁZS

36'

6 - 3

 

PAPP ZSOMBOR

38'

7 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 2 2 0 0 15 5 10 6 9
2 PAFC PAFC 2 2 0 0 16 7 9 6 9.5
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 2 0 0 10 2 8 6 9.5
4 TFSE TFSE 2 1 1 0 16 5 11 4 8.5
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 1 1 0 5 4 1 4 5
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 12 9 3 3 7.5
7 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 2 1 0 1 12 10 2 3 6.5
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 1 0 1 6 5 1 3 6
9 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 2 0 0 2 7 14 -7 0 5
10 REAC-SISE REAC-SISE 2 0 0 2 10 18 -8 0 4
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 4 17 -13 0 2
12 UTE UTE 2 0 0 2 6 23 -17 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 2 2 0 0 9 4 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 9 4 5 6
2 UTE MAGLÓDI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
3 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
4 UTE AIRNERGY FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
5 UTE TFSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 0 1 6 2 4 3
6 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
7 UTE ELTE-BEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
9 UTE PTE PEAC R-BUS 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 6 8 -2 1
10 UTE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 1 1 5 8 -3 1
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
12 UTE UTE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 8 2 6 3 2 2 0 0 15 5 10 6
2 UTE PAFC 2 2 0 0 16 7 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 16 7 9 6
3 UTE AIRNERGY FC 1 1 0 0 9 2 7 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 10 2 8 6
4 UTE TFSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 14 3 11 3 2 1 1 0 16 5 11 4
5 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
6 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 10 6 4 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 12 9 3 3
7 UTE MAGLÓDI TC 1 1 0 0 9 3 6 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 12 10 2 3
8 UTE ELTE-BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 6 5 1 3
9 UTE PTE PEAC R-BUS 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 0 0 2 7 14 -7 0
10 UTE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 10 18 -8 0 2 0 0 2 10 18 -8 0
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 2 9 -7 0 2 0 0 2 4 17 -13 0
12 UTE UTE 1 0 0 1 3 14 -11 0 1 0 0 1 3 9 -6 0 2 0 0 2 6 23 -17 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
--------2 - 8--
ELTE-BEAC
--0 - 1--------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-------10 - 6---
AIRNERGY FC
9 - 2----------
MAGLÓDI TC
----------9 - 3
TFSE
---------2 - 2-
PAFC
------8 - 38 - 4---
PTE PEAC R-BUS
-4 - 6---------
REAC-SISE
-----------
ETO SZC FUTSAL CLUB
----7 - 3------
TIHANYI FC
--3 - 2--------
UTE
-----3 - 14-----

Meccsek

ETO SZC FUTSAL CLUB

2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB

MAGLÓDI TC

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom