Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 2. forduló

2018.09.10 - 20:30

Kistarcsa, Kistarcsai Városi Sportközpont

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
JANITZ GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URGYÁN ANTAL, MILAVECZ PÉTER
UTE
TFSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

DEMETER VIKTOR LÁSZLÓ

 

0 - 2

5'

KATONA BALÁZS MÁTÉ
RAKUSZ BENCE

9'

1 - 2

 

 

1 - 3

9'

PETHŐ BENCE

 

1 - 4

11'

SIMON ÁDÁM

 

1 - 5

15'

KOROZMÁN KRISZTIÁN

 

1 - 6

18'

KATONA BALÁZS MÁTÉ

 

1 - 7

22'

CSOPAKI ISTVÁN

 

1 - 8

23'

HORVÁTH SZABOLCS

 

1 - 9

26'

PETHŐ BENCE

 

1 - 10

27'

KATONA BALÁZS MÁTÉ

 

1 - 11

28'

KATONA BALÁZS MÁTÉ

 

1 - 12

30'

PETHŐ BENCE

 

1 - 13

31'

PETHŐ BENCE
RAKUSZ BENCE

36'

2 - 13

 

BERNDT DÁNIEL

38'

3 - 13

 

 

3 - 14

39'

SIMON ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 2 2 0 0 15 5 10 6 9
2 PAFC PAFC 2 2 0 0 16 7 9 6 9.5
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 2 0 0 10 2 8 6 9.5
4 TFSE TFSE 2 1 1 0 16 5 11 4 8.5
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 1 1 0 5 4 1 4 5
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 12 9 3 3 7.5
7 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 2 1 0 1 12 10 2 3 6.5
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 1 0 1 6 5 1 3 6
9 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 2 0 0 2 7 14 -7 0 5
10 REAC-SISE REAC-SISE 2 0 0 2 10 18 -8 0 4
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 4 17 -13 0 2
12 UTE UTE 2 0 0 2 6 23 -17 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 2 2 0 0 9 4 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 9 4 5 6
2 UTE MAGLÓDI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
3 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
4 UTE AIRNERGY FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
5 UTE TFSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 0 1 6 2 4 3
6 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
7 UTE ELTE-BEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
9 UTE PTE PEAC R-BUS 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 6 8 -2 1
10 UTE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 1 1 5 8 -3 1
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
12 UTE UTE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 8 2 6 3 2 2 0 0 15 5 10 6
2 UTE PAFC 2 2 0 0 16 7 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 16 7 9 6
3 UTE AIRNERGY FC 1 1 0 0 9 2 7 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 10 2 8 6
4 UTE TFSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 14 3 11 3 2 1 1 0 16 5 11 4
5 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
6 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 10 6 4 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 12 9 3 3
7 UTE MAGLÓDI TC 1 1 0 0 9 3 6 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 12 10 2 3
8 UTE ELTE-BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 6 5 1 3
9 UTE PTE PEAC R-BUS 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 0 0 2 7 14 -7 0
10 UTE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 10 18 -8 0 2 0 0 2 10 18 -8 0
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 2 9 -7 0 2 0 0 2 4 17 -13 0
12 UTE UTE 1 0 0 1 3 14 -11 0 1 0 0 1 3 9 -6 0 2 0 0 2 6 23 -17 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
--------2 - 8--
ELTE-BEAC
--0 - 1--------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-------10 - 6---
AIRNERGY FC
9 - 2----------
MAGLÓDI TC
----------9 - 3
TFSE
---------2 - 2-
PAFC
------8 - 38 - 4---
PTE PEAC R-BUS
-4 - 6---------
REAC-SISE
-----------
ETO SZC FUTSAL CLUB
----7 - 3------
TIHANYI FC
--3 - 2--------
UTE
-----3 - 14-----

Meccsek

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol