Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 20. forduló

2019.02.04 - 21:00

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
FUTÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAMÁSI PATRIK, BOROS RÓBERT
MAGLÓDI TC
TFSE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 20 14 2 4 111 59 52 44 7.3
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 20 13 3 4 116 59 57 42 7
3 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 20 11 2 7 89 68 21 35 7.1
4 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 20 11 1 8 96 83 13 34 6.9
5 TFSE TFSE 20 10 3 7 88 63 25 33 6.7
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 20 10 2 8 92 74 18 32 6.4
7 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 20 10 1 9 77 71 6 31 6.8
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 20 8 5 7 63 67 -4 29 6.4
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 20 7 2 11 83 120 -37 23 5.9
10 REAC-SISE REAC-SISE 20 6 4 10 103 125 -22 22 6.3
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 20 4 4 12 67 85 -18 16 6
12 UTE UTE 20 1 1 18 62 173 -111 1 5.6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 10 5 4 1 28 16 12 19 10 6 0 4 21 18 3 18 20 11 4 5 49 34 15 37
2 UTE TFSE 10 5 4 1 19 9 10 19 10 5 3 2 21 10 11 18 20 10 7 3 40 19 21 37
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 10 6 2 2 24 15 9 20 10 4 4 2 20 17 3 16 20 10 6 4 44 32 12 36
4 UTE ELTE-BEAC 10 5 1 4 20 10 10 16 10 4 4 2 20 17 3 16 20 9 5 6 40 27 13 32
5 UTE TIHANYI FC 10 4 3 3 10 9 1 15 10 5 2 3 16 15 1 17 20 9 5 6 26 24 2 32
6 UTE MAGLÓDI TC 10 4 2 4 23 21 2 14 10 5 2 3 17 18 -1 17 20 9 4 7 40 39 1 31
7 UTE PTE PEAC R-BUS 11 5 4 2 24 17 7 19 9 3 2 4 14 18 -4 11 20 8 6 6 38 35 3 30
8 UTE AIRNERGY FC 10 4 3 3 16 13 3 15 10 2 5 3 17 13 4 11 20 6 8 6 33 26 7 26
9 UTE REAC-SISE 10 2 2 6 19 28 -9 8 10 4 3 3 26 29 -3 15 20 6 5 9 45 57 -12 23
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 2 7 1 19 19 0 13 10 2 4 4 13 17 -4 10 20 4 11 5 32 36 -4 23
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 3 0 7 22 24 -2 9 10 2 2 6 18 29 -11 8 20 5 2 13 40 53 -13 17
12 UTE UTE 9 0 0 9 14 35 -21 0 11 1 1 9 13 37 -24 1 20 1 1 18 27 72 -45 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 10 8 0 2 61 28 33 24 10 6 2 2 50 31 19 20 20 14 2 4 111 59 52 44
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 10 9 1 0 66 22 44 28 10 4 2 4 50 37 13 14 20 13 3 4 116 59 57 42
3 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 7 2 1 52 34 18 23 10 4 0 6 37 34 3 12 20 11 2 7 89 68 21 35
4 UTE MAGLÓDI TC 10 6 0 4 54 39 15 18 10 5 1 4 42 44 -2 16 20 11 1 8 96 83 13 34
5 UTE TFSE 10 5 2 3 43 35 8 17 10 5 1 4 45 28 17 16 20 10 3 7 88 63 25 33
6 UTE PTE PEAC R-BUS 11 6 2 3 60 38 22 20 9 4 0 5 32 36 -4 12 20 10 2 8 92 74 18 32
7 UTE AIRNERGY FC 10 5 0 5 42 41 1 15 10 5 1 4 35 30 5 16 20 10 1 9 77 71 6 31
8 UTE TIHANYI FC 10 5 2 3 28 24 4 17 10 3 3 4 35 43 -8 12 20 8 5 7 63 67 -4 29
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 3 2 5 40 53 -13 11 10 4 0 6 43 67 -24 12 20 7 2 11 83 120 -37 23
10 UTE REAC-SISE 10 3 2 5 49 62 -13 11 10 3 2 5 54 63 -9 11 20 6 4 10 103 125 -22 22
11 UTE ELTE-BEAC 10 2 2 6 34 33 1 8 10 2 2 6 33 52 -19 8 20 4 4 12 67 85 -18 16
12 UTE UTE 9 0 0 9 29 80 -51 0 11 1 1 9 33 93 -60 1 20 1 1 18 62 173 -111 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 42 - 45 - 27 - 42 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 50 - 21 - 32 - 46 - 6-2 - 211 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 33 - 25 - 2-2 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 34 - 1
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 24 - 65 - 81 - 25 - 65 - 3-9 - 3
TFSE
2 - 42 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 14 - 6-5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 22 - 414 - 4
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4-4 - 27 - 213 - 3
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 45 - 73 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 02 - 27 - 32 - 1-8 - 28 - 55 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

MAGLÓDI TC

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom