Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 20. forduló

2019.02.01 - 21:15

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
APKÓ TAMÁS, SURIN SOM
REAC-SISE
AIRNERGY FC
40'
20'

Gólok

ELEK DÁNIEL

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

SUSCSÁK MÁTÉ JÁNOS
ILLÉS KÁROLY

12'

2 - 1

 

 

2 - 2

19'

SUSCSÁK MÁTÉ JÁNOS

 

2 - 3

23'

SUSCSÁK MÁTÉ JÁNOS
HORVÁTH KRISZTIÁN

24'

3 - 3

 

 

3 - 4

25'

NAGY GÁBOR
HORVÁTH KRISZTIÁN

33'

4 - 4

 

 

4 - 5

35'

NAGY GÁBOR

 

4 - 6

36'

GABURA ALEXANDER
KASZALA PATRIK

40'

5 - 6

 

 

5 - 7

40'

GABURA ALEXANDER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 20 14 2 4 111 59 52 44 7
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 20 13 3 4 116 59 57 42 7.1
3 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 20 11 2 7 89 68 21 35 6.9
4 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 20 11 1 8 96 83 13 34 6.9
5 TFSE TFSE 20 10 3 7 88 63 25 33 6.8
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 20 10 2 8 92 74 18 32 6.6
7 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 20 10 1 9 77 71 6 31 6.8
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 20 8 5 7 63 67 -4 29 6.1
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 20 7 2 11 83 120 -37 23 6.1
10 REAC-SISE REAC-SISE 20 6 4 10 103 125 -22 22 6.3
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 20 4 4 12 67 85 -18 16 5.9
12 UTE UTE 20 1 1 18 62 173 -111 1 5.8 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 10 5 4 1 28 16 12 19 10 6 0 4 21 18 3 18 20 11 4 5 49 34 15 37
2 UTE TFSE 10 5 4 1 19 9 10 19 10 5 3 2 21 10 11 18 20 10 7 3 40 19 21 37
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 10 6 2 2 24 15 9 20 10 4 4 2 20 17 3 16 20 10 6 4 44 32 12 36
4 UTE ELTE-BEAC 10 5 1 4 20 10 10 16 10 4 4 2 20 17 3 16 20 9 5 6 40 27 13 32
5 UTE TIHANYI FC 10 4 3 3 10 9 1 15 10 5 2 3 16 15 1 17 20 9 5 6 26 24 2 32
6 UTE MAGLÓDI TC 10 4 2 4 23 21 2 14 10 5 2 3 17 18 -1 17 20 9 4 7 40 39 1 31
7 UTE PTE PEAC R-BUS 11 5 4 2 24 17 7 19 9 3 2 4 14 18 -4 11 20 8 6 6 38 35 3 30
8 UTE AIRNERGY FC 10 4 3 3 16 13 3 15 10 2 5 3 17 13 4 11 20 6 8 6 33 26 7 26
9 UTE REAC-SISE 10 2 2 6 19 28 -9 8 10 4 3 3 26 29 -3 15 20 6 5 9 45 57 -12 23
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 2 7 1 19 19 0 13 10 2 4 4 13 17 -4 10 20 4 11 5 32 36 -4 23
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 3 0 7 22 24 -2 9 10 2 2 6 18 29 -11 8 20 5 2 13 40 53 -13 17
12 UTE UTE 9 0 0 9 14 35 -21 0 11 1 1 9 13 37 -24 1 20 1 1 18 27 72 -45 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 10 8 0 2 61 28 33 24 10 6 2 2 50 31 19 20 20 14 2 4 111 59 52 44
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 10 9 1 0 66 22 44 28 10 4 2 4 50 37 13 14 20 13 3 4 116 59 57 42
3 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 7 2 1 52 34 18 23 10 4 0 6 37 34 3 12 20 11 2 7 89 68 21 35
4 UTE MAGLÓDI TC 10 6 0 4 54 39 15 18 10 5 1 4 42 44 -2 16 20 11 1 8 96 83 13 34
5 UTE TFSE 10 5 2 3 43 35 8 17 10 5 1 4 45 28 17 16 20 10 3 7 88 63 25 33
6 UTE PTE PEAC R-BUS 11 6 2 3 60 38 22 20 9 4 0 5 32 36 -4 12 20 10 2 8 92 74 18 32
7 UTE AIRNERGY FC 10 5 0 5 42 41 1 15 10 5 1 4 35 30 5 16 20 10 1 9 77 71 6 31
8 UTE TIHANYI FC 10 5 2 3 28 24 4 17 10 3 3 4 35 43 -8 12 20 8 5 7 63 67 -4 29
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 3 2 5 40 53 -13 11 10 4 0 6 43 67 -24 12 20 7 2 11 83 120 -37 23
10 UTE REAC-SISE 10 3 2 5 49 62 -13 11 10 3 2 5 54 63 -9 11 20 6 4 10 103 125 -22 22
11 UTE ELTE-BEAC 10 2 2 6 34 33 1 8 10 2 2 6 33 52 -19 8 20 4 4 12 67 85 -18 16
12 UTE UTE 9 0 0 9 29 80 -51 0 11 1 1 9 33 93 -60 1 20 1 1 18 62 173 -111 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 42 - 45 - 27 - 42 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 50 - 21 - 32 - 46 - 6-2 - 211 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 33 - 25 - 2-2 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 34 - 1
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 24 - 65 - 81 - 25 - 65 - 3-9 - 3
TFSE
2 - 42 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 14 - 6-5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 22 - 414 - 4
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4-4 - 27 - 213 - 3
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 45 - 73 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 02 - 27 - 32 - 1-8 - 28 - 55 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
INFO
REAC-SISE

AIRNERGY FC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
INFO
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol