Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 21. forduló

2019.02.11 - 20:30

Kistarcsa, Kistarcsai Városi Sportközpont

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HOLCZBAUER FLÓRIÁN, BLUM DÁNIEL
UTE
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

DUNAI ANDRÁS

 

0 - 2

6'

SZEKÉR ZOLTÁN ÁKOS

 

0 - 3

8'

APPL KRISTÓF

 

0 - 4

8'

SPÁTH HENRIK MÁRTON

 

0 - 5

11'

BÉNI ZOLTÁN

 

0 - 6

12'

SPÁTH HENRIK MÁRTON

 

0 - 7

13'

APPL KRISTÓF
GERHARDT ÁDÁM

15'

1 - 7

 

 

1 - 8

18'

BÉNI ZOLTÁN

 

1 - 9

20'

SPÁTH HENRIK MÁRTON
TÓVIZI TAMÁS

27'

2 - 9

 

 

2 - 10

28'

BÉNI ZOLTÁN

 

2 - 11

34'

JUNG MARTIN

 

2 - 12

35'

KUPÁS VENDEL PÉTER
GERHARDT ÁDÁM

36'

3 - 12

 

 

3 - 13

39'

SPÁTH HENRIK MÁRTON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 21 14 3 4 112 60 52 45 7
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 21 13 4 4 117 60 57 43 6.7
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 21 12 1 8 102 86 16 37 6.8
4 TFSE TFSE 21 11 3 7 92 65 27 36 6.8
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 21 11 2 8 92 74 18 35 6.8
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 21 11 1 9 82 74 8 34 6.8
7 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 21 10 2 9 95 79 16 32 6.3
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 21 9 5 7 75 68 7 32 6.5
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 21 7 2 12 84 132 -48 23 6
10 REAC-SISE REAC-SISE 21 6 4 11 105 129 -24 22 6.1
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 21 5 4 12 80 88 -8 19 6.3
12 UTE UTE 21 1 1 19 65 186 -121 1 5.9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 10 5 4 1 28 16 12 19 11 7 0 4 22 18 4 21 21 12 4 5 50 34 16 40
2 UTE TFSE 10 5 4 1 19 9 10 19 11 5 4 2 23 12 11 19 21 10 8 3 42 21 21 38
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 11 6 2 3 24 16 8 20 10 4 4 2 20 17 3 16 21 10 6 5 44 33 11 36
4 UTE ELTE-BEAC 10 5 1 4 20 10 10 16 11 5 4 2 29 18 11 19 21 10 5 6 49 28 21 35
5 UTE TIHANYI FC 11 5 3 3 14 9 5 18 10 5 2 3 16 15 1 17 21 10 5 6 30 24 6 35
6 UTE MAGLÓDI TC 10 4 2 4 23 21 2 14 11 6 2 3 19 19 0 20 21 10 4 7 42 40 2 34
7 UTE PTE PEAC R-BUS 11 5 4 2 24 17 7 19 10 3 3 4 14 18 -4 12 21 8 7 6 38 35 3 31
8 UTE AIRNERGY FC 11 4 4 3 16 13 3 16 10 2 5 3 17 13 4 11 21 6 9 6 33 26 7 27
9 UTE REAC-SISE 11 2 3 6 21 30 -9 9 10 4 3 3 26 29 -3 15 21 6 6 9 47 59 -12 24
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 2 7 2 20 21 -1 13 10 2 4 4 13 17 -4 10 21 4 11 6 33 38 -5 23
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 3 0 7 22 24 -2 9 11 2 2 7 18 33 -15 8 21 5 2 14 40 57 -17 17
12 UTE UTE 10 0 0 10 15 44 -29 0 11 1 1 9 13 37 -24 1 21 1 1 19 28 81 -53 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 10 8 0 2 61 28 33 24 11 6 3 2 51 32 19 21 21 14 3 4 112 60 52 45
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 11 9 2 0 67 23 44 29 10 4 2 4 50 37 13 14 21 13 4 4 117 60 57 43
3 UTE MAGLÓDI TC 10 6 0 4 54 39 15 18 11 6 1 4 48 47 1 19 21 12 1 8 102 86 16 37
4 UTE TFSE 10 5 2 3 43 35 8 17 11 6 1 4 49 30 19 19 21 11 3 7 92 65 27 36
5 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 7 2 2 55 40 15 23 10 4 0 6 37 34 3 12 21 11 2 8 92 74 18 35
6 UTE AIRNERGY FC 11 6 0 5 47 44 3 18 10 5 1 4 35 30 5 16 21 11 1 9 82 74 8 34
7 UTE PTE PEAC R-BUS 11 6 2 3 60 38 22 20 10 4 0 6 35 41 -6 12 21 10 2 9 95 79 16 32
8 UTE TIHANYI FC 11 6 2 3 40 25 15 20 10 3 3 4 35 43 -8 12 21 9 5 7 75 68 7 32
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 3 2 5 40 53 -13 11 11 4 0 7 44 79 -35 12 21 7 2 12 84 132 -48 23
10 UTE REAC-SISE 11 3 2 6 51 66 -15 11 10 3 2 5 54 63 -9 11 21 6 4 11 105 129 -24 22
11 UTE ELTE-BEAC 10 2 2 6 34 33 1 8 11 3 2 6 46 55 -9 11 21 5 4 12 80 88 -8 19
12 UTE UTE 10 0 0 10 32 93 -61 0 11 1 1 9 33 93 -60 1 21 1 1 19 65 186 -121 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 42 - 45 - 27 - 42 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 50 - 21 - 32 - 46 - 6-2 - 211 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 33 - 25 - 23 - 62 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 45 - 32 - 45 - 85 - 34 - 1
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 24 - 65 - 81 - 25 - 65 - 3-9 - 3
TFSE
2 - 42 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 14 - 6-5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 22 - 414 - 4
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4-4 - 27 - 213 - 3
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 45 - 73 - 32 - 43 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 02 - 27 - 32 - 11 - 18 - 28 - 55 - 314 - 3
TIHANYI FC
12 - 12 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 63 - 133 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE

ELTE-BEAC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom