Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 22. forduló

2019.02.15 - 21:30

Budapest, Fonyódi Antal Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BENJAMIN, BOROS RÓBERT
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

CSOPAKI ISTVÁN

1'

1 - 0

 

OLÁH LÓRÁNT

2'

2 - 0

 

KATONA BALÁZS MÁTÉ

13'

3 - 0

 

 

3 - 1

16'

HORVÁTH ELEMÉR

 

3 - 2

26'

PESTI ATTILA

 

3 - 3

30'

KOLLÁR PÉTER
SZTRANYOVSZKY MÁRK

31'

4 - 3

 

BALAZSIN ANDRÁS

39'

5 - 3

 

KATONA BALÁZS MÁTÉ

40'

6 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 22 14 4 4 124 60 64 46 7
2 PAFC PAFC 22 14 3 5 112 64 48 45 6.9
3 TFSE TFSE 22 12 3 7 98 68 30 39 6.8
4 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 22 12 1 9 105 91 14 37 6.7
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 22 12 1 9 86 74 12 37 6.6
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 22 11 2 9 102 80 22 35 6.5
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 22 11 2 9 95 80 15 35 6.5
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 22 10 5 7 80 71 9 35 6.4
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 22 8 2 12 96 135 -39 26 6.3
10 REAC-SISE REAC-SISE 22 6 4 12 106 136 -30 22 6.2
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 22 5 4 13 80 95 -15 19 6.1
12 UTE UTE 22 1 1 20 68 198 -130 1 6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE 11 6 4 1 22 10 12 22 11 5 4 2 23 12 11 19 22 11 8 3 45 22 23 41
2 UTE PAFC 11 5 4 2 28 18 10 19 11 7 0 4 22 18 4 21 22 12 4 6 50 36 14 40
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 11 6 2 3 24 16 8 20 11 5 4 2 25 17 8 19 22 11 6 5 49 33 16 39
4 UTE MAGLÓDI TC 11 5 2 4 26 23 3 17 11 6 2 3 19 19 0 20 22 11 4 7 45 42 3 37
5 UTE ELTE-BEAC 11 5 1 5 20 15 5 16 11 5 4 2 29 18 11 19 22 10 5 7 49 33 16 35
6 UTE TIHANYI FC 11 5 3 3 14 9 5 18 11 5 2 4 18 18 0 17 22 10 5 7 32 27 5 35
7 UTE PTE PEAC R-BUS 12 5 5 2 25 18 7 20 10 3 3 4 14 18 -4 12 22 8 8 6 39 36 3 32
8 UTE AIRNERGY FC 11 4 4 3 16 13 3 16 11 3 5 3 19 13 6 14 22 7 9 6 35 26 9 30
9 UTE REAC-SISE 11 2 3 6 21 30 -9 9 11 4 4 3 27 30 -3 16 22 6 7 9 48 60 -12 25
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 2 7 2 20 21 -1 13 11 2 4 5 14 20 -6 10 22 4 11 7 34 41 -7 23
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 11 4 0 7 26 25 1 12 11 2 2 7 18 33 -15 8 22 6 2 14 44 58 -14 20
12 UTE UTE 10 0 0 10 15 44 -29 0 12 1 1 10 14 41 -27 1 22 1 1 20 29 85 -56 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 11 9 2 0 67 23 44 29 11 5 2 4 57 37 20 17 22 14 4 4 124 60 64 46
2 UTE PAFC 11 8 0 3 61 32 29 24 11 6 3 2 51 32 19 21 22 14 3 5 112 64 48 45
3 UTE TFSE 11 6 2 3 49 38 11 20 11 6 1 4 49 30 19 19 22 12 3 7 98 68 30 39
4 UTE MAGLÓDI TC 11 6 0 5 57 44 13 18 11 6 1 4 48 47 1 19 22 12 1 9 105 91 14 37
5 UTE AIRNERGY FC 11 6 0 5 47 44 3 18 11 6 1 4 39 30 9 19 22 12 1 9 86 74 12 37
6 UTE PTE PEAC R-BUS 12 7 2 3 67 39 28 23 10 4 0 6 35 41 -6 12 22 11 2 9 102 80 22 35
7 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 7 2 2 55 40 15 23 11 4 0 7 40 40 0 12 22 11 2 9 95 80 15 35
8 UTE TIHANYI FC 11 6 2 3 40 25 15 20 11 4 3 4 40 46 -6 15 22 10 5 7 80 71 9 35
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 11 4 2 5 52 56 -4 14 11 4 0 7 44 79 -35 12 22 8 2 12 96 135 -39 26
10 UTE REAC-SISE 11 3 2 6 51 66 -15 11 11 3 2 6 55 70 -15 11 22 6 4 12 106 136 -30 22
11 UTE ELTE-BEAC 11 2 2 7 34 40 -6 8 11 3 2 6 46 55 -9 11 22 5 4 13 80 95 -15 19
12 UTE UTE 10 0 0 10 32 93 -61 0 12 1 1 10 36 105 -69 1 22 1 1 20 68 198 -130 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 42 - 45 - 27 - 42 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 212 - 3
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 50 - 21 - 32 - 46 - 60 - 72 - 211 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 33 - 25 - 23 - 62 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 45 - 32 - 45 - 85 - 34 - 1
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 24 - 65 - 81 - 25 - 65 - 33 - 59 - 3
TFSE
2 - 42 - 36 - 31 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 14 - 60 - 45 - 23 - 18 - 38 - 43 - 22 - 414 - 4
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 47 - 14 - 27 - 213 - 3
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 45 - 73 - 32 - 43 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 02 - 27 - 32 - 11 - 18 - 28 - 55 - 314 - 3
TIHANYI FC
12 - 12 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 63 - 133 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol