Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 8. forduló

2018.10.22 - 19:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁTORI CSABA, ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
40'
20'

Gólok

KOLLÁR ZSOLT

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

3'

SIMON ZSOLT

 

1 - 2

10'

BOGÁTI PÉTER
KOLLÁR ZSOLT

29'

2 - 2

 

PÁSZTOR DÁVID

33'

3 - 2

 

 

3 - 3

38'

RÁBOLD RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 8 7 1 0 45 20 25 22 7.4
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 7 5 2 0 49 19 30 17 7.3
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 8 5 1 2 46 33 13 16 6.9
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 8 5 0 3 37 29 8 15 6.9
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 8 3 3 2 29 27 2 12 6.5
6 TFSE TFSE 8 3 2 3 36 23 13 11 6.3
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 8 3 2 3 29 28 1 11 6.5
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 8 3 0 5 25 29 -4 9 6.8
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 2 2 3 30 28 2 8 6.7
10 REAC-SISE REAC-SISE 8 0 4 4 36 51 -15 4 6.3
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 0 2 6 21 55 -34 2 5.1
12 UTE UTE 8 1 1 6 25 66 -41 1 5.9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 4 3 1 0 12 5 7 10 4 3 0 1 11 6 5 9 8 6 1 1 23 11 12 19
2 UTE MAGLÓDI TC 4 2 1 1 13 8 5 7 4 4 0 0 10 4 6 12 8 6 1 1 23 12 11 19
3 UTE TIHANYI FC 4 2 1 1 3 3 0 7 4 3 1 0 10 6 4 10 8 5 2 1 13 9 4 17
4 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 6 5 1 3 5 3 2 0 11 6 5 11 7 4 2 1 17 11 6 14
5 UTE AIRNERGY FC 4 2 1 1 9 7 2 7 4 1 3 0 9 4 5 6 8 3 4 1 18 11 7 13
6 UTE TFSE 4 1 2 1 5 5 0 5 4 2 1 1 11 4 7 7 8 3 3 2 16 9 7 12
7 UTE ELTE-BEAC 5 2 1 2 11 7 4 7 3 1 2 0 8 6 2 5 8 3 3 2 19 13 6 12
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 2 0 10 8 2 8 3 0 1 2 1 6 -5 1 7 2 3 2 11 14 -3 9
9 UTE REAC-SISE 4 1 0 3 7 9 -2 3 4 1 1 2 11 15 -4 4 8 2 1 5 18 24 -6 7
10 UTE PTE PEAC R-BUS 4 0 3 1 6 8 -2 3 4 1 0 3 5 9 -4 3 8 1 3 4 11 17 -6 6
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 0 0 5 6 15 -9 0 3 0 0 3 3 13 -10 0 8 0 0 8 9 28 -19 0
12 UTE UTE 3 0 0 3 4 16 -12 0 5 0 1 4 6 13 -7 -2 8 0 1 7 10 29 -19 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 4 4 0 0 24 9 15 12 4 3 1 0 21 11 10 10 8 7 1 0 45 20 25 22
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 2 2 0 0 21 6 15 6 5 3 2 0 28 13 15 11 7 5 2 0 49 19 30 17
3 UTE MAGLÓDI TC 4 3 0 1 30 16 14 9 4 2 1 1 16 17 -1 7 8 5 1 2 46 33 13 16
4 UTE AIRNERGY FC 4 3 0 1 24 17 7 9 4 2 0 2 13 12 1 6 8 5 0 3 37 29 8 15
5 UTE TIHANYI FC 4 2 1 1 10 10 0 7 4 1 2 1 19 17 2 5 8 3 3 2 29 27 2 12
6 UTE TFSE 4 1 2 1 10 10 0 5 4 2 0 2 26 13 13 6 8 3 2 3 36 23 13 11
7 UTE ELTE-BEAC 5 1 1 3 16 18 -2 4 3 2 1 0 13 10 3 7 8 3 2 3 29 28 1 11
8 UTE PTE PEAC R-BUS 4 2 0 2 14 13 1 6 4 1 0 3 11 16 -5 3 8 3 0 5 25 29 -4 9
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 2 0 23 16 7 8 3 0 0 3 7 12 -5 0 7 2 2 3 30 28 2 8
10 UTE REAC-SISE 4 0 2 2 14 21 -7 2 4 0 2 2 22 30 -8 2 8 0 4 4 36 51 -15 4
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 0 2 3 15 31 -16 2 3 0 0 3 6 24 -18 0 8 0 2 6 21 55 -34 2
12 UTE UTE 3 0 0 3 9 31 -22 0 5 1 1 3 16 35 -19 1 8 1 1 6 25 66 -41 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 8--
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6---
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--5 - 2--4 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 2---5 - 4---5 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3--6 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3----3 - 2-3 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 4---
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 2-4 - 5-----3 - 0
REAC-SISE
----3 - 3---1 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
----7 - 3-----14 - 3
TIHANYI FC
--3 - 2---1 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
---1 - 8-3 - 14----5 - 9

Meccsek

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 04. 20:30
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
12. 17. 20:30
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 14. 20:45
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
01. 21. 18:30
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
01. 28. 21:00
REAC-SISE
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 04.
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 11. 20:45
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
02. 18. 20:00
REAC-SISE

MAGLÓDI TC

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
12. 17. 20:00
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
01. 14. 21:00
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
01. 21. 20:30
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
01. 28. 21:00
REAC-SISE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
02. 04. 21:00
TFSE
2019. 02. 11. 20:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 02. 11. 20:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
02. 11. 20:00
MAGLÓDI TC
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
02. 18. 21:00
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol