Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 8. forduló

2018.10.22 - 18:00

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
SZÜKSÉG JÁTÉKVEZETŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PTE PEAC R-BUS
UTE
40'
20'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 8 7 1 0 45 20 25 22 7.4
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 8 6 2 0 52 19 33 20 7.5
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 8 5 1 2 46 33 13 16 6.9
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 8 5 0 3 37 29 8 15 6.9
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 8 3 3 2 29 27 2 12 6.5
6 TFSE TFSE 8 3 2 3 36 23 13 11 6.3
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 8 3 2 3 29 28 1 11 6.5
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 8 3 0 5 25 29 -4 9 6.8
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 2 2 4 30 31 -1 8 6.1
10 REAC-SISE REAC-SISE 8 0 4 4 36 51 -15 4 6.3
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 0 2 6 21 55 -34 2 5.1
12 UTE UTE 8 1 1 6 25 66 -41 1 5.9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 4 3 1 0 12 5 7 10 4 3 0 1 11 6 5 9 8 6 1 1 23 11 12 19
2 UTE MAGLÓDI TC 4 2 1 1 13 8 5 7 4 4 0 0 10 4 6 12 8 6 1 1 23 12 11 19
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 3 2 0 1 8 5 3 6 5 3 2 0 11 6 5 11 8 5 2 1 19 11 8 17
4 UTE TIHANYI FC 4 2 1 1 3 3 0 7 4 3 1 0 10 6 4 10 8 5 2 1 13 9 4 17
5 UTE AIRNERGY FC 4 2 1 1 9 7 2 7 4 1 3 0 9 4 5 6 8 3 4 1 18 11 7 13
6 UTE TFSE 4 1 2 1 5 5 0 5 4 2 1 1 11 4 7 7 8 3 3 2 16 9 7 12
7 UTE ELTE-BEAC 5 2 1 2 11 7 4 7 3 1 2 0 8 6 2 5 8 3 3 2 19 13 6 12
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 2 0 10 8 2 8 4 0 1 3 1 8 -7 1 8 2 3 3 11 16 -5 9
9 UTE REAC-SISE 4 1 0 3 7 9 -2 3 4 1 1 2 11 15 -4 4 8 2 1 5 18 24 -6 7
10 UTE PTE PEAC R-BUS 4 0 3 1 6 8 -2 3 4 1 0 3 5 9 -4 3 8 1 3 4 11 17 -6 6
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 0 0 5 6 15 -9 0 3 0 0 3 3 13 -10 0 8 0 0 8 9 28 -19 0
12 UTE UTE 3 0 0 3 4 16 -12 0 5 0 1 4 6 13 -7 -2 8 0 1 7 10 29 -19 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 4 4 0 0 24 9 15 12 4 3 1 0 21 11 10 10 8 7 1 0 45 20 25 22
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 3 3 0 0 24 6 18 9 5 3 2 0 28 13 15 11 8 6 2 0 52 19 33 20
3 UTE MAGLÓDI TC 4 3 0 1 30 16 14 9 4 2 1 1 16 17 -1 7 8 5 1 2 46 33 13 16
4 UTE AIRNERGY FC 4 3 0 1 24 17 7 9 4 2 0 2 13 12 1 6 8 5 0 3 37 29 8 15
5 UTE TIHANYI FC 4 2 1 1 10 10 0 7 4 1 2 1 19 17 2 5 8 3 3 2 29 27 2 12
6 UTE TFSE 4 1 2 1 10 10 0 5 4 2 0 2 26 13 13 6 8 3 2 3 36 23 13 11
7 UTE ELTE-BEAC 5 1 1 3 16 18 -2 4 3 2 1 0 13 10 3 7 8 3 2 3 29 28 1 11
8 UTE PTE PEAC R-BUS 4 2 0 2 14 13 1 6 4 1 0 3 11 16 -5 3 8 3 0 5 25 29 -4 9
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 2 0 23 16 7 8 4 0 0 4 7 15 -8 0 8 2 2 4 30 31 -1 8
10 UTE REAC-SISE 4 0 2 2 14 21 -7 2 4 0 2 2 22 30 -8 2 8 0 4 4 36 51 -15 4
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 0 2 3 15 31 -16 2 3 0 0 3 6 24 -18 0 8 0 2 6 21 55 -34 2
12 UTE UTE 3 0 0 3 9 31 -22 0 5 1 1 3 16 35 -19 1 8 1 1 6 25 66 -41 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 8--
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6---
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--5 - 2--4 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 2---5 - 4---5 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3--6 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3----3 - 2-3 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 4---
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 2-4 - 5-----3 - 0
REAC-SISE
----3 - 3---1 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
--3 - 0-7 - 3-----14 - 3
TIHANYI FC
--3 - 2---1 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
---1 - 8-3 - 14----5 - 9

Meccsek

PTE PEAC R-BUS

2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol