Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 9. forduló

2018.10.26 - 20:00

Alsóörs, Alsóörsi Sportcsarnok (.)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JANITZ GERGŐ, MILAVECZ PÉTER
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

ERDŐSI XAVÉR FERENC

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

LUGOSI MÁRK
DÉVÉNYI MÁRK

27'

2 - 1

 

 

2 - 2

38'

APPL KRISTÓF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 9 8 1 0 52 20 32 25 7.9
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 9 7 2 0 60 21 39 23 7.4
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 9 5 1 3 49 38 11 16 6.8
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 9 5 0 4 39 33 6 15 7.1
5 TFSE TFSE 9 4 2 3 41 26 15 14 6.1
6 TIHANYI FC TIHANYI FC 9 3 4 2 31 29 2 13 6.4
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 9 3 3 3 31 30 1 12 6.3
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 3 2 4 37 34 3 11 6.9
9 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 9 3 0 6 27 37 -10 9 6.6
10 REAC-SISE REAC-SISE 9 1 4 4 40 53 -13 7 6
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 0 2 7 24 62 -38 2 5.4
12 UTE UTE 9 1 1 7 25 73 -48 1 5.3 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 4 3 1 0 12 5 7 10 5 4 0 1 15 6 9 12 9 7 1 1 27 11 16 22
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 4 3 0 1 13 7 6 9 5 3 2 0 11 6 5 11 9 6 2 1 24 13 11 20
3 UTE MAGLÓDI TC 4 2 1 1 13 8 5 7 5 4 0 1 10 5 5 12 9 6 1 2 23 13 10 19
4 UTE TIHANYI FC 5 2 2 1 4 4 0 8 4 3 1 0 10 6 4 10 9 5 3 1 14 10 4 18
5 UTE TFSE 5 2 2 1 6 5 1 8 4 2 1 1 11 4 7 7 9 4 3 2 17 9 8 15
6 UTE AIRNERGY FC 5 2 2 1 11 9 2 8 4 1 3 0 9 4 5 6 9 3 5 1 20 13 7 14
7 UTE ELTE-BEAC 5 2 1 2 11 7 4 7 4 1 3 0 9 7 2 6 9 3 4 2 20 14 6 13
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 3 0 12 10 2 9 4 0 1 3 1 8 -7 1 9 2 4 3 13 18 -5 10
9 UTE REAC-SISE 4 1 0 3 7 9 -2 3 5 1 2 2 13 17 -4 5 9 2 2 5 20 26 -6 8
10 UTE PTE PEAC R-BUS 4 0 3 1 6 8 -2 3 5 1 0 4 7 14 -7 3 9 1 3 5 13 22 -9 6
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 0 0 5 6 15 -9 0 4 0 1 3 5 15 -10 1 9 0 1 8 11 30 -19 1
12 UTE UTE 4 0 0 4 4 20 -16 0 5 0 1 4 6 13 -7 -2 9 0 1 8 10 33 -23 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 4 4 0 0 24 9 15 12 5 4 1 0 28 11 17 13 9 8 1 0 52 20 32 25
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 4 4 0 0 32 8 24 12 5 3 2 0 28 13 15 11 9 7 2 0 60 21 39 23
3 UTE MAGLÓDI TC 4 3 0 1 30 16 14 9 5 2 1 2 19 22 -3 7 9 5 1 3 49 38 11 16
4 UTE AIRNERGY FC 5 3 0 2 26 21 5 9 4 2 0 2 13 12 1 6 9 5 0 4 39 33 6 15
5 UTE TFSE 5 2 2 1 15 13 2 8 4 2 0 2 26 13 13 6 9 4 2 3 41 26 15 14
6 UTE TIHANYI FC 5 2 2 1 12 12 0 8 4 1 2 1 19 17 2 5 9 3 4 2 31 29 2 13
7 UTE ELTE-BEAC 5 1 1 3 16 18 -2 4 4 2 2 0 15 12 3 8 9 3 3 3 31 30 1 12
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 3 2 0 30 19 11 11 4 0 0 4 7 15 -8 0 9 3 2 4 37 34 3 11
9 UTE PTE PEAC R-BUS 4 2 0 2 14 13 1 6 5 1 0 4 13 24 -11 3 9 3 0 6 27 37 -10 9
10 UTE REAC-SISE 4 0 2 2 14 21 -7 2 5 1 2 2 26 32 -6 5 9 1 4 4 40 53 -13 7
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 0 2 3 15 31 -16 2 4 0 0 4 9 31 -22 0 9 0 2 7 24 62 -38 2
12 UTE UTE 4 0 0 4 9 38 -29 0 5 1 1 3 16 35 -19 1 9 1 1 7 25 73 -48 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 8--
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6---
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2--4 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 2---5 - 4--2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3--6 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 2-3 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 4---
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 2-4 - 5-----3 - 0
REAC-SISE
----3 - 3---1 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
--3 - 0-7 - 3--8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2---1 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
---1 - 8-3 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

TIHANYI FC

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TIHANYI FC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC

ELTE-BEAC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol