Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház 1. forduló

2019.03.04 - 21:00

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ DÁVID, URGYÁN ANTAL
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
40'
20'

Gólok

SIMON ZSOLT

19'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 1 1 0 0 6 2 4 10 5 Hozott pont: 7
2 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 1 1 0 0 1 0 1 6 6 Hozott pont: 3
3 PAFC PAFC 1 0 0 1 3 7 -4 5 4 Hozott pont: 5
4 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 1 1 0 0 7 3 4 4 3 Hozott pont: 1
5 TFSE TFSE 1 0 0 1 2 6 -4 4 1 Hozott pont: 4
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 1 -1 2 2 Hozott pont: 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB 1 1 0 0 1 0 1 10 0 0 0 0 0 0 0 7 1 1 0 0 1 0 1 10
2 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC 1 1 0 0 1 0 1 6 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 0 0 1 0 1 6
3 AIRNERGY FC PAFC 0 0 0 0 0 0 0 5 1 0 1 0 1 1 0 6 1 0 1 0 1 1 0 6
4 AIRNERGY FC TFSE 0 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 1 0 1 -1 4 1 0 0 1 0 1 -1 4
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 2 1 0 0 1 0 1 -1 2
6 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS 1 0 1 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB 1 1 0 0 6 2 4 10 0 0 0 0 0 0 0 7 1 1 0 0 6 2 4 10
2 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC 1 1 0 0 1 0 1 6 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 0 0 1 0 1 6
3 AIRNERGY FC PAFC 0 0 0 0 0 0 0 5 1 0 0 1 3 7 -4 5 1 0 0 1 3 7 -4 5
4 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS 1 1 0 0 7 3 4 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 7 3 4 4
5 AIRNERGY FC TFSE 0 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 1 2 6 -4 4 1 0 0 1 2 6 -4 4
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 2 1 0 0 1 0 1 -1 2
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB
410
2 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC
16
3 AIRNERGY FC PAFC
-45
4 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS
44
5 AIRNERGY FC TFSE
-44
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC
-12
 
AIRNERGY FC
-----
MAGLÓDI TC
1 - 0----
TFSE
-----
PAFC
-----
PTE PEAC R-BUS
---7 - 3-
ETO SZC FUTSAL CLUB
--6 - 2--

Meccsek

MAGLÓDI TC

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC
2019. 03. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2019. 03. 11. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 03. 11. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 03. 25. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2019. 04. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 04. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 04. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 04. 15. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 04. 15. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2019. 04. 29. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 29. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2019. 05. 06. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 05. 06. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2019. 05. 13. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 05. 13. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2019. 05. 20. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 05. 20. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB

AIRNERGY FC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
2019. 03. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2019. 03. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 03. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 25. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2019. 04. 01. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 04. 01. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
2019. 04. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 04. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 04. 15. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 04. 15. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2019. 04. 29. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 04. 29. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 05. 13. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 05. 13. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2019. 05. 16. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 05. 16. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2019. 05. 20. 20:30
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 05. 20. 20:30
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom