Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház 5. forduló

2019.04.08 - 21:00

Budapest, Fonyódi Antal Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház

Játékvezető
FARKAS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TIRINGER MÁTÉ, MUHARI GERGŐ
TFSE
PAFC
40'
20'

Gólok

HORVÁTH SZABOLCS

2'

1 - 0

 

BALAZSIN ANDRÁS

12'

2 - 0

 

SZTRANYOVSZKY MÁRK

21'

3 - 0

 

 

3 - 1

22'

DÉRI CSABA

 

3 - 2

33'

DÉRI CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 5 5 0 0 32 14 18 22 4 Hozott pont: 7
2 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 5 4 0 1 33 28 5 13 3.8 Hozott pont: 1
3 TFSE TFSE 5 2 0 3 19 25 -6 10 3.6 Hozott pont: 4
4 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 5 2 0 3 24 27 -3 9 3.4 Hozott pont: 3
5 PAFC PAFC 5 1 1 3 13 21 -8 9 3.2 Hozott pont: 5
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 5 0 1 4 9 15 -6 3 3 Hozott pont: 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB 3 3 0 0 6 1 5 16 2 1 1 0 7 2 5 11 5 4 1 0 13 3 10 20
2 AIRNERGY FC TFSE 3 2 0 1 4 4 0 10 2 0 0 2 1 5 -4 4 5 2 0 3 5 9 -4 10
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 1 1 0 4 3 1 6 3 1 0 2 2 3 -1 5 5 2 1 2 6 6 0 9
4 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC 3 2 0 1 9 8 1 9 2 0 0 2 1 6 -5 3 5 2 0 3 10 14 -4 9
5 AIRNERGY FC PAFC 2 1 0 1 4 2 2 8 3 0 1 2 1 5 -4 6 5 1 1 3 5 7 -2 9
6 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS 2 0 1 1 1 6 -5 2 3 2 0 1 12 7 5 7 5 2 1 2 13 13 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB 3 3 0 0 19 5 14 16 2 2 0 0 13 9 4 13 5 5 0 0 32 14 18 22
2 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 13 11 2 4 3 3 0 0 20 17 3 10 5 4 0 1 33 28 5 13
3 AIRNERGY FC TFSE 3 2 0 1 11 9 2 10 2 0 0 2 8 16 -8 4 5 2 0 3 19 25 -6 10
4 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC 3 2 0 1 19 15 4 9 2 0 0 2 5 12 -7 3 5 2 0 3 24 27 -3 9
5 AIRNERGY FC PAFC 2 1 1 0 7 6 1 9 3 0 0 3 6 15 -9 5 5 1 1 3 13 21 -8 9
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 0 0 2 6 9 -3 2 3 0 1 2 3 6 -3 3 5 0 1 4 9 15 -6 3
 
AIRNERGY FC
---3 - 43 - 5
MAGLÓDI TC
1 - 010 - 6-8 - 9-
TFSE
2 - 0-3 - 26 - 7-
PAFC
3 - 34 - 3---
PTE PEAC R-BUS
---7 - 36 - 8
ETO SZC FUTSAL CLUB
-8 - 26 - 25 - 1-

Meccsek

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 03. 04. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 03. 04. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2019. 03. 11. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 03. 11. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2019. 03. 25. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2019. 04. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 04. 08. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 04. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 04. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 29. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 04. 29. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
04. 29. 20:00
TFSE
2019. 05. 06. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 05. 06. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
05. 06. 19:30
TFSE
2019. 05. 13. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 05. 13. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
05. 13. 21:00
MAGLÓDI TC
2019. 05. 20. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 05. 20. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
05. 20. 20:30
TFSE

PAFC

2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PAFC
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TIHANYI FC
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
2019. 03. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 03. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2019. 03. 11. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 03. 11. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 03. 22. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 03. 22. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 04. 01. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 04. 01. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
2019. 04. 08. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 04. 15. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 04. 15. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2019. 04. 29. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 29. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
04. 29. 21:00
PAFC
2019. 05. 06. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 05. 06. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
05. 06. 20:30
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 13. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 05. 13. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
05. 13. 19:30
PAFC
2019. 05. 20. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 05. 20. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
05. 20. 20:30
TFSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol