Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház 6. forduló

2019.04.15 - 21:00

Budapest, Fonyódi Antal Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAMÁSI PATRIK, MUHARI GERGŐ
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

PINCZÉS BALÁZS

 

0 - 2

3'

CALVO RODRIGUEZ JUAN

 

0 - 3

5'

KATONA BALÁZS MÁTÉ

 

0 - 4

9'

PAPP BENCE

 

0 - 5

10'

KŐFALVI PATRIK

 

0 - 6

12'

PÜSPÖK PÉTER

 

0 - 7

13'

SZÜCS ÁDÁM
BALAZSIN ANDRÁS

14'

1 - 7

 

KATONA BALÁZS MÁTÉ

15'

2 - 7

 

 

2 - 8

20'

ZOBÁK CSABA
KATONA BALÁZS MÁTÉ

26'

3 - 8

 

 

3 - 9

34'

HALMOS MÁTÉ

 

3 - 10

39'

PÜSPÖK PÉTER

 

3 - 11

40'

PÜSPÖK PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 6 6 0 0 43 17 26 25 4 Hozott pont: 7
2 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 6 4 0 2 37 37 0 13 3.7 Hozott pont: 1
3 PAFC PAFC 6 2 1 3 22 25 -3 12 3.3 Hozott pont: 5
4 TFSE TFSE 6 2 0 4 22 36 -14 10 3 Hozott pont: 4
5 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 6 2 0 4 27 32 -5 9 3.7 Hozott pont: 3
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 6 1 1 4 14 18 -4 6 3.3 Hozott pont: 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB 3 3 0 0 6 1 5 16 3 2 1 0 15 4 11 14 6 5 1 0 21 5 16 23
2 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 3 2 1 0 6 4 2 9 3 1 0 2 2 3 -1 5 6 3 1 2 8 7 1 12
3 AIRNERGY FC PAFC 3 2 0 1 8 4 4 11 3 0 1 2 1 5 -4 6 6 2 1 3 9 9 0 12
4 AIRNERGY FC TFSE 4 2 0 2 6 12 -6 10 2 0 0 2 1 5 -4 4 6 2 0 4 7 17 -10 10
5 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC 3 2 0 1 9 8 1 9 3 0 0 3 2 8 -6 3 6 2 0 4 11 16 -5 9
6 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS 2 0 1 1 1 6 -5 2 4 2 0 2 14 11 3 7 6 2 1 3 15 17 -2 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB 3 3 0 0 19 5 14 16 3 3 0 0 24 12 12 16 6 6 0 0 43 17 26 25
2 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 13 11 2 4 4 3 0 1 24 26 -2 10 6 4 0 2 37 37 0 13
3 AIRNERGY FC PAFC 3 2 1 0 16 10 6 12 3 0 0 3 6 15 -9 5 6 2 1 3 22 25 -3 12
4 AIRNERGY FC TFSE 4 2 0 2 14 20 -6 10 2 0 0 2 8 16 -8 4 6 2 0 4 22 36 -14 10
5 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC 3 2 0 1 19 15 4 9 3 0 0 3 8 17 -9 3 6 2 0 4 27 32 -5 9
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 3 1 0 2 11 12 -1 5 3 0 1 2 3 6 -3 3 6 1 1 4 14 18 -4 6
 
AIRNERGY FC
5 - 3--3 - 43 - 5
MAGLÓDI TC
1 - 010 - 6-8 - 9-
TFSE
2 - 0-3 - 26 - 73 - 11
PAFC
3 - 34 - 3-9 - 4-
PTE PEAC R-BUS
---7 - 36 - 8
ETO SZC FUTSAL CLUB
-8 - 26 - 25 - 1-

Meccsek

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 03. 04. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 03. 04. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2019. 03. 11. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 03. 11. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2019. 03. 25. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2019. 04. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 04. 08. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 04. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 04. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 29. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 04. 29. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
04. 29. 20:00
TFSE
2019. 05. 06. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 05. 06. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
05. 06. 19:30
TFSE
2019. 05. 13. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 05. 13. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
05. 13. 21:00
MAGLÓDI TC
2019. 05. 20. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 05. 20. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
05. 20. 20:30
TFSE

ETO SZC FUTSAL CLUB

2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 04. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 03. 04. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2019. 03. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 03. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 22. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 03. 22. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 04. 01. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 04. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 04. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 04. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 29. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 04. 29. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
04. 29. 18:30
AIRNERGY FC
2019. 05. 06. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 05. 06. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
05. 06. 20:30
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 10. 20:00
Magvassy Sportcsarnok
2019. 05. 10. 20:00
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
05. 10. 20:00
PTE PEAC R-BUS
2019. 05. 20. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 05. 20. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
05. 20. 21:00
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol