Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház 6. forduló

2019.04.15 - 20:30

Dorog, Dorog Város Egyesített Sportintézménye (Dorog Városi Sportcsarnok)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház

Játékvezető
TAMÁSI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ DÁVID, SZŰCS SÁNDOR
PAFC
PTE PEAC R-BUS
40'
20'

Gólok

SILVA FELIX FRANCISCO

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

12'

SZENTES KRISZTIÁN
DÉRI CSABA

16'

2 - 1

 

 

2 - 2

16'

BARTAL BENCE
SILVA FELIX FRANCISCO

19'

3 - 2

 

BIRINYI BALÁZS

20'

4 - 2

 

SILVA FELIX FRANCISCO

29'

5 - 2

 

FÜLÖP ATTILA

31'

6 - 2

 

 

6 - 3

31'

SZENTES KRISZTIÁN
BIRINYI BALÁZS

32'

7 - 3

 

SILVA FELIX FRANCISCO

34'

8 - 3

 

MONOSTORI BENJAMIN

36'

9 - 3

 

 

9 - 4

40'

LOTZ ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 6 6 0 0 43 17 26 25 4 Hozott pont: 7
2 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 6 4 0 2 37 37 0 13 3.7 Hozott pont: 1
3 PAFC PAFC 6 2 1 3 22 25 -3 12 3.3 Hozott pont: 5
4 TFSE TFSE 6 2 0 4 22 36 -14 10 3 Hozott pont: 4
5 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 6 2 0 4 27 32 -5 9 3.7 Hozott pont: 3
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 6 1 1 4 14 18 -4 6 3.3 Hozott pont: 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB 3 3 0 0 6 1 5 16 3 2 1 0 15 4 11 14 6 5 1 0 21 5 16 23
2 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 3 2 1 0 6 4 2 9 3 1 0 2 2 3 -1 5 6 3 1 2 8 7 1 12
3 AIRNERGY FC PAFC 3 2 0 1 8 4 4 11 3 0 1 2 1 5 -4 6 6 2 1 3 9 9 0 12
4 AIRNERGY FC TFSE 4 2 0 2 6 12 -6 10 2 0 0 2 1 5 -4 4 6 2 0 4 7 17 -10 10
5 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC 3 2 0 1 9 8 1 9 3 0 0 3 2 8 -6 3 6 2 0 4 11 16 -5 9
6 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS 2 0 1 1 1 6 -5 2 4 2 0 2 14 11 3 7 6 2 1 3 15 17 -2 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC ETO SZC FUTSAL CLUB 3 3 0 0 19 5 14 16 3 3 0 0 24 12 12 16 6 6 0 0 43 17 26 25
2 AIRNERGY FC PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 13 11 2 4 4 3 0 1 24 26 -2 10 6 4 0 2 37 37 0 13
3 AIRNERGY FC PAFC 3 2 1 0 16 10 6 12 3 0 0 3 6 15 -9 5 6 2 1 3 22 25 -3 12
4 AIRNERGY FC TFSE 4 2 0 2 14 20 -6 10 2 0 0 2 8 16 -8 4 6 2 0 4 22 36 -14 10
5 AIRNERGY FC MAGLÓDI TC 3 2 0 1 19 15 4 9 3 0 0 3 8 17 -9 3 6 2 0 4 27 32 -5 9
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 3 1 0 2 11 12 -1 5 3 0 1 2 3 6 -3 3 6 1 1 4 14 18 -4 6
 
AIRNERGY FC
5 - 3--3 - 43 - 5
MAGLÓDI TC
1 - 010 - 6-8 - 9-
TFSE
2 - 0-3 - 26 - 73 - 11
PAFC
3 - 34 - 3-9 - 4-
PTE PEAC R-BUS
---7 - 36 - 8
ETO SZC FUTSAL CLUB
-8 - 26 - 25 - 1-

Meccsek

PAFC

2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PAFC
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TIHANYI FC
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
2019. 03. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 03. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2019. 03. 11. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 03. 11. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 03. 22. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 03. 22. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 04. 01. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 04. 01. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
2019. 04. 08. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 04. 15. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 04. 15. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2019. 04. 29. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 29. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
04. 29. 21:00
PAFC
2019. 05. 06. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 05. 06. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
05. 06. 20:30
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 13. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 05. 13. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
05. 13. 19:30
PAFC
2019. 05. 20. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 05. 20. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
05. 20. 20:30
TFSE

PTE PEAC R-BUS

2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE
2019. 03. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 03. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2019. 03. 11. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 03. 11. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2019. 03. 25. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2019. 04. 01. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 04. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 04. 15. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 04. 15. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2019. 04. 29. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 04. 29. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
04. 29. 20:00
TFSE
2019. 05. 06. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 05. 06. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
05. 06. 20:00
MAGLÓDI TC
2019. 05. 10. 20:00
Magvassy Sportcsarnok
2019. 05. 10. 20:00
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
05. 10. 20:00
PTE PEAC R-BUS
2019. 05. 20. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 05. 20. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
05. 20. 20:00
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol