Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 10. forduló

2019.04.07 - 12:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Főiskola (DFDSE)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
NAGY II. LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY KÁROLY, KOVÁCS TAMÁS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

VARGA ÁDÁM
NÉMETH LÁSZLÓ

8'

1 - 1

 

 

1 - 2

23'

ERDŐSI PÉTER MÁTÉ

 

1 - 3

30'

TAKÁCS ROLAND
NAGY ERIK

32'

2 - 3

 

NÉMETH LÁSZLÓ

33'

3 - 3

 

 

3 - 4

35'

ERDŐSI PÉTER MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 10 8 1 1 74 27 47 25 9.3
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 7 1 1 44 17 27 22 7.4
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 10 6 2 2 56 32 24 20 8.8
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 9 6 0 3 61 29 32 18 9.7
5 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 5 1 3 52 50 2 16 7.3
6 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 9 5 0 4 50 28 22 15 7.4
7 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 9 5 0 4 44 47 -3 15 9.7
8 ELTE SE ELTE SE 10 4 3 3 45 40 5 15 6.8
9 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  9 4 2 3 65 41 24 14 8
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 10 4 2 4 50 35 15 14 7.7
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 4 0 5 35 37 -2 12 7.2
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 3 0 7 41 73 -32 9 9.3
13 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 9 2 0 7 21 45 -24 6 7.2
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 9 1 0 8 31 70 -39 3 6.1
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 9 0 0 9 13 111 -98 0 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 5 4 1 0 13 8 5 13 5 5 0 0 28 4 24 15 10 9 1 0 41 12 29 28
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 5 0 0 11 2 9 15 4 3 0 1 10 4 6 9 9 8 0 1 21 6 15 24
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 3 0 1 15 5 10 9 6 3 1 2 9 7 2 10 10 6 1 3 24 12 12 19
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 1 3 0 8 4 4 6 5 4 0 1 19 9 10 12 9 5 3 1 27 13 14 18
5 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 4 0 1 29 7 22 12 4 1 1 2 7 9 -2 4 9 5 1 3 36 16 20 16
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 1 1 11 11 0 7 5 3 0 2 8 7 1 9 9 5 1 3 19 18 1 16
7 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 2 1 2 8 7 1 7 4 2 1 1 12 5 7 7 9 4 2 3 20 12 8 14
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 14 8 6 11 5 0 3 2 7 10 -3 3 10 3 5 2 21 18 3 14
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 5 2 0 3 12 10 2 6 5 1 2 2 6 7 -1 5 10 3 2 5 18 17 1 11
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 2 1 2 11 12 -1 7 5 1 1 3 6 17 -11 4 10 3 2 5 17 29 -12 11
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 1 2 3 11 15 -4 5 3 1 1 1 4 8 -4 4 9 2 3 4 15 23 -8 9
12 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 1 0 3 5 10 -5 3 5 1 1 3 12 12 0 4 9 2 1 6 17 22 -5 7
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 5 0 0 5 4 17 -13 0 9 1 2 6 6 20 -14 5
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 8 14 -6 3 4 0 1 3 5 20 -15 1 9 1 1 7 13 34 -21 4
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 3 26 -23 0 5 0 1 4 5 25 -20 1 9 0 1 8 8 51 -43 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 5 4 1 0 30 13 17 13 5 4 0 1 44 14 30 12 10 8 1 1 74 27 47 25
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 4 1 0 24 6 18 13 4 3 0 1 20 11 9 9 9 7 1 1 44 17 27 22
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 3 1 0 30 10 20 10 6 3 1 2 26 22 4 10 10 6 2 2 56 32 24 20
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 2 0 2 18 12 6 6 5 4 0 1 43 17 26 12 9 6 0 3 61 29 32 18
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 2 0 2 19 24 -5 6 5 3 1 1 33 26 7 10 9 5 1 3 52 50 2 16
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 21 13 8 9 4 2 0 2 29 15 14 6 9 5 0 4 50 28 22 15
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 3 0 1 27 22 5 9 5 2 0 3 17 25 -8 6 9 5 0 4 44 47 -3 15
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 27 17 10 11 5 1 1 3 18 23 -5 4 10 4 3 3 45 40 5 15
9 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 3 1 1 49 20 29 10 4 1 1 2 16 21 -5 4 9 4 2 3 65 41 24 14
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 5 3 0 2 35 19 16 9 5 1 2 2 15 16 -1 5 10 4 2 4 50 35 15 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 3 0 3 25 24 1 9 3 1 0 2 10 13 -3 3 9 4 0 5 35 37 -2 12
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 26 41 -15 3 5 2 0 3 15 32 -17 6 10 3 0 7 41 73 -32 9
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 4 2 0 2 10 8 2 6 5 0 0 5 11 37 -26 0 9 2 0 7 21 45 -24 6
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 22 31 -9 3 4 0 0 4 9 39 -30 0 9 1 0 8 31 70 -39 3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 8 51 -43 0 5 0 0 5 5 60 -55 0 9 0 0 9 13 111 -98 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 3-4 - 35 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3---10 - 21 - 3---
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5----17 - 1--3 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2--1 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 11--5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 2-8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 13------6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 1-------
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5------3 - 6-14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
---2 - 3---2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 9--8 - 2---
SZILÁGYI DSE
-1 - 7------1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 4-4 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12-----2 - 8-1 - 18

Meccsek

DUNAFERR DUE DUTRADE FC

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE

SZILÁGYI DSE

2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
RUBEOLA FC
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom