Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 10. forduló

2018.12.16 - 12:00

Szigetszentmiklós, ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LIEBHARDT ANDRÁS, PUSKELY GÁBOR ZSOLT
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
40'
20'

Gólok

BODA TAMÁS

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

7'

HAJDÚ MÁRK

 

1 - 2

9'

MOLNÁR ANDRÁS JÁNOS

 

1 - 3

10'

FERENCZY DONÁT PÉTER
HAMAR ISTVÁN

15'

2 - 3

 

HAMAR ISTVÁN

23'

3 - 3

 

 

3 - 4

26'

FERENCZY DONÁT PÉTER

 

3 - 5

31'

FERENCZY DONÁT PÉTER

 

3 - 6

32'

FERENCZY DONÁT PÉTER
KISPÉTER MIHÁLY

33'

4 - 6

 

 

4 - 7

35'

KÓSA ROLAND

 

4 - 8

36'

BALATONI BALÁZS

 

4 - 9

37'

KÓSA ROLAND
MEDGYESI MÁRK

40'

5 - 9

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 10 8 1 1 74 27 47 25 9.3
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 7 1 1 44 17 27 22 7.4
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 10 6 2 2 56 32 24 20 8.8
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 9 6 0 3 61 29 32 18 9.7
5 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 5 1 3 52 50 2 16 7.3
6 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 9 5 0 4 50 28 22 15 7.4
7 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 9 5 0 4 44 47 -3 15 9.7
8 ELTE SE ELTE SE 10 4 3 3 45 40 5 15 6.8
9 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  9 4 2 3 65 41 24 14 8
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 10 4 2 4 50 35 15 14 7.7
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 4 0 5 35 37 -2 12 7.2
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 3 0 7 41 73 -32 9 9.3
13 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 9 2 0 7 21 45 -24 6 7.2
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 9 1 0 8 31 70 -39 3 6.1
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 9 0 0 9 13 111 -98 0 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 5 4 1 0 13 8 5 13 5 5 0 0 28 4 24 15 10 9 1 0 41 12 29 28
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 5 0 0 11 2 9 15 4 3 0 1 10 4 6 9 9 8 0 1 21 6 15 24
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 3 0 1 15 5 10 9 6 3 1 2 9 7 2 10 10 6 1 3 24 12 12 19
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 1 3 0 8 4 4 6 5 4 0 1 19 9 10 12 9 5 3 1 27 13 14 18
5 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 4 0 1 29 7 22 12 4 1 1 2 7 9 -2 4 9 5 1 3 36 16 20 16
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 1 1 11 11 0 7 5 3 0 2 8 7 1 9 9 5 1 3 19 18 1 16
7 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 2 1 2 8 7 1 7 4 2 1 1 12 5 7 7 9 4 2 3 20 12 8 14
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 14 8 6 11 5 0 3 2 7 10 -3 3 10 3 5 2 21 18 3 14
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 5 2 0 3 12 10 2 6 5 1 2 2 6 7 -1 5 10 3 2 5 18 17 1 11
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 2 1 2 11 12 -1 7 5 1 1 3 6 17 -11 4 10 3 2 5 17 29 -12 11
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 1 2 3 11 15 -4 5 3 1 1 1 4 8 -4 4 9 2 3 4 15 23 -8 9
12 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 1 0 3 5 10 -5 3 5 1 1 3 12 12 0 4 9 2 1 6 17 22 -5 7
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 5 0 0 5 4 17 -13 0 9 1 2 6 6 20 -14 5
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 8 14 -6 3 4 0 1 3 5 20 -15 1 9 1 1 7 13 34 -21 4
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 3 26 -23 0 5 0 1 4 5 25 -20 1 9 0 1 8 8 51 -43 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 5 4 1 0 30 13 17 13 5 4 0 1 44 14 30 12 10 8 1 1 74 27 47 25
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 4 1 0 24 6 18 13 4 3 0 1 20 11 9 9 9 7 1 1 44 17 27 22
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 3 1 0 30 10 20 10 6 3 1 2 26 22 4 10 10 6 2 2 56 32 24 20
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 2 0 2 18 12 6 6 5 4 0 1 43 17 26 12 9 6 0 3 61 29 32 18
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 2 0 2 19 24 -5 6 5 3 1 1 33 26 7 10 9 5 1 3 52 50 2 16
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 21 13 8 9 4 2 0 2 29 15 14 6 9 5 0 4 50 28 22 15
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 3 0 1 27 22 5 9 5 2 0 3 17 25 -8 6 9 5 0 4 44 47 -3 15
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 27 17 10 11 5 1 1 3 18 23 -5 4 10 4 3 3 45 40 5 15
9 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 3 1 1 49 20 29 10 4 1 1 2 16 21 -5 4 9 4 2 3 65 41 24 14
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 5 3 0 2 35 19 16 9 5 1 2 2 15 16 -1 5 10 4 2 4 50 35 15 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 3 0 3 25 24 1 9 3 1 0 2 10 13 -3 3 9 4 0 5 35 37 -2 12
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 26 41 -15 3 5 2 0 3 15 32 -17 6 10 3 0 7 41 73 -32 9
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 4 2 0 2 10 8 2 6 5 0 0 5 11 37 -26 0 9 2 0 7 21 45 -24 6
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 22 31 -9 3 4 0 0 4 9 39 -30 0 9 1 0 8 31 70 -39 3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 8 51 -43 0 5 0 0 5 5 60 -55 0 9 0 0 9 13 111 -98 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 3-4 - 35 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3---10 - 21 - 3---
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5----17 - 1--3 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2--1 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 11--5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 2-8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 13------6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 1-------
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5------3 - 6-14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
---2 - 3---2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 9--8 - 2---
SZILÁGYI DSE
-1 - 7------1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 4-4 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12-----2 - 8-1 - 18

Meccsek

SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom