Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 11. forduló

2019.02.03 - 12:00

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
ERDÉLYI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SELETYE RÓBERT, GÖNCZI PÁL
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

LAKATOS JÓZSEF

 

0 - 2

9'

BERECZ RAFAEL

 

0 - 3

22'

BERECZ RAFAEL
BALATONI BALÁZS

23'

1 - 3

 

MOLNÁR ANDRÁS JÁNOS

24'

2 - 3

 

 

2 - 4

30'

TÖVISHÁTI MÁTÉ

 

2 - 5

32'

NYESTE CSABA

 

2 - 6

35'

GELLÉRFI SÁNDOR GERGŐ

 

2 - 7

35'

NYESTE CSABA

 

2 - 8

38'

KRAJCSI BENCE
MOLNÁR ANDRÁS JÁNOS

39'

3 - 8

 

BALATONI BALÁZS

40'

4 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 11 8 2 1 76 29 47 26 8.6
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 10 8 1 1 53 17 36 25 8
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 11 7 2 2 64 36 28 23 8.7
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 10 6 1 3 63 31 32 19 8.9
5 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 6 1 3 58 53 5 19 7.8
6 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 6 0 4 56 29 27 18 7.7
7 ELTE SE ELTE SE 11 5 3 3 49 43 6 18 7.5
8 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  10 5 2 3 70 45 25 17 8.4
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 10 5 0 5 48 55 -7 15 8.9
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 11 4 2 5 51 41 10 14 7.6
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 10 4 0 6 38 43 -5 12 6.8
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 3 0 7 41 73 -32 9 9.4
13 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 10 2 0 8 25 50 -25 6 7.4
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 10 1 0 9 34 74 -40 3 6.3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 10 0 0 10 13 120 -107 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 5 4 1 0 13 8 5 13 6 5 1 0 28 4 24 16 11 9 2 0 41 12 29 29
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 5 0 0 11 2 9 15 5 4 0 1 13 4 9 12 10 9 0 1 24 6 18 27
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 3 0 1 15 5 10 9 7 4 1 2 11 7 4 13 11 7 1 3 26 12 14 22
4 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 4 0 1 29 7 22 12 5 2 1 2 9 10 -1 7 10 6 1 3 38 17 21 19
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 5 1 4 0 8 4 4 7 5 4 0 1 19 9 10 12 10 5 4 1 27 13 14 19
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 14 8 6 11 6 1 3 2 10 11 -1 6 11 4 5 2 24 19 5 17
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 5 2 1 2 11 13 -2 7 5 3 0 2 8 7 1 9 10 5 1 4 19 20 -1 16
8 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 2 1 2 8 7 1 7 5 2 2 1 13 6 7 8 10 4 3 3 21 13 8 15
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 6 2 1 3 13 11 2 7 5 1 2 2 6 7 -1 5 11 3 3 5 19 18 1 12
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 2 1 2 11 12 -1 7 5 1 1 3 6 17 -11 4 10 3 2 5 17 29 -12 11
11 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 0 3 8 11 -3 6 5 1 1 3 12 12 0 4 10 3 1 6 20 23 -3 10
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 1 2 3 11 15 -4 5 4 1 1 2 5 11 -6 4 10 2 3 5 16 26 -10 9
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 5 1 2 2 3 5 -2 5 5 0 0 5 4 17 -13 0 10 1 2 7 7 22 -15 5
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 6 1 0 5 9 17 -8 3 4 0 1 3 5 20 -15 1 10 1 1 8 14 37 -23 4
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 5 0 0 5 3 29 -26 0 5 0 1 4 5 25 -20 1 10 0 1 9 8 54 -46 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 5 4 1 0 30 13 17 13 6 4 1 1 46 16 30 13 11 8 2 1 76 29 47 26
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 4 1 0 24 6 18 13 5 4 0 1 29 11 18 12 10 8 1 1 53 17 36 25
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 3 1 0 30 10 20 10 7 4 1 2 34 26 8 13 11 7 2 2 64 36 28 23
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 5 2 1 2 20 14 6 7 5 4 0 1 43 17 26 12 10 6 1 3 63 31 32 19
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 3 0 2 25 27 -2 9 5 3 1 1 33 26 7 10 10 6 1 3 58 53 5 19
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 21 13 8 9 5 3 0 2 35 16 19 9 10 6 0 4 56 29 27 18
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 27 17 10 11 6 2 1 3 22 26 -4 7 11 5 3 3 49 43 6 18
8 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 3 1 1 49 20 29 10 5 2 1 2 21 25 -4 7 10 5 2 3 70 45 25 17
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 5 3 0 2 31 30 1 9 5 2 0 3 17 25 -8 6 10 5 0 5 48 55 -7 15
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 6 3 0 3 36 25 11 9 5 1 2 2 15 16 -1 5 11 4 2 5 51 41 10 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 3 0 3 25 24 1 9 4 1 0 3 13 19 -6 3 10 4 0 6 38 43 -5 12
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 26 41 -15 3 5 2 0 3 15 32 -17 6 10 3 0 7 41 73 -32 9
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 5 2 0 3 14 13 1 6 5 0 0 5 11 37 -26 0 10 2 0 8 25 50 -25 6
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 6 1 0 5 25 35 -10 3 4 0 0 4 9 39 -30 0 10 1 0 9 34 74 -40 3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 5 0 0 5 8 60 -52 0 5 0 0 5 5 60 -55 0 10 0 0 10 13 120 -107 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 3-4 - 35 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3---10 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5----17 - 1--3 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2--1 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 2-8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 13-4 - 8----6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 1-------
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 3---2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 9--8 - 2---
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7------1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 4-4 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12--0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE

DEBRECENI EGYETEMI AC

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
RUBEOLA FC
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
HALADÁS VSE
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom