Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 12. forduló

2019.01.12 - 17:00

BERETTYÓÚJFALU, Pálfy István Rendezvénycsarnok (Pálfy István Rendezvénycsarnok )

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
SZŰCS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA GYÖRGY, NAGY RÓBERT
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

HUJBER GÁBOR
DARÓCZI DÁVID

7'

1 - 1

 

DARÓCZI DÁVID

18'

2 - 1

 

NAGY SÁNDOR TAMÁS

24'

3 - 1

 

DARÓCZI DÁVID

24'

4 - 1

 

DARÓCZI DÁVID

27'

5 - 1

 

DARÓCZI DÁVID

27'

6 - 1

 

NAGY SÁNDOR TAMÁS

32'

7 - 1

 

TÖMÖRI PATRIK MIHÁLY

39'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 11 9 1 1 61 18 43 28 8.7
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 12 8 3 1 82 35 47 27 8.6
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 11 7 2 2 62 36 26 23 8.6
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 11 6 2 3 64 32 32 20 9.1
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 6 0 4 59 29 30 18 7.6
6 ELTE SE ELTE SE 9 5 2 2 41 34 7 17 7.2
7 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 10 5 1 4 50 53 -3 16 9
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 5 1 4 49 56 -7 16 6.9
9 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 10 5 0 5 38 40 -2 15 7.5
10 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  9 4 2 3 49 40 9 14 8.1
11 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 11 3 2 6 50 45 5 11 7.3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 11 3 0 8 45 79 -34 9 9.2
13 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 10 2 0 8 40 60 -20 6 5.4
14 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 11 2 0 9 26 58 -32 6 7.2
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 10 0 0 10 10 111 -101 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 6 0 0 13 3 10 18 5 4 0 1 13 4 9 12 11 10 0 1 26 7 19 30
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 6 4 1 1 13 11 2 13 6 5 1 0 28 4 24 16 12 9 2 1 41 15 26 29
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 5 1 4 0 8 4 4 7 6 5 0 1 20 9 11 15 11 6 4 1 28 13 15 22
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 17 9 8 9 6 3 1 2 9 7 2 10 11 6 1 4 26 16 10 19
5 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 1 1 11 11 0 7 6 4 0 2 11 7 4 12 10 6 1 3 22 18 4 19
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 8 5 3 9 5 2 2 1 13 6 7 8 10 5 2 3 21 11 10 17
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 3 0 2 17 7 10 9 4 2 0 2 7 8 -1 6 9 5 0 4 24 15 9 15
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 4 3 1 0 12 6 6 10 5 1 2 2 8 9 -1 5 9 4 3 2 20 15 5 15
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 2 1 2 11 12 -1 7 6 2 1 3 10 19 -9 7 11 4 2 5 21 31 -10 14
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 6 2 1 3 13 11 2 7 5 1 1 3 6 9 -3 4 11 3 2 6 19 20 -1 11
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 2 1 3 11 14 -3 7 4 1 1 2 5 11 -6 4 10 3 2 5 16 25 -9 11
12 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 0 3 8 11 -3 6 5 0 1 4 6 12 -6 1 10 2 1 7 14 23 -9 7
13 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 7 2 0 5 12 18 -6 6 3 0 1 2 4 8 -4 1 10 2 1 7 16 26 -10 7
14 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 5 1 2 2 3 5 -2 5 6 0 0 6 5 19 -14 0 11 1 2 8 8 24 -16 5
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 1 23 -22 0 6 0 1 5 5 26 -21 1 10 0 1 9 6 49 -43 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 5 1 0 32 7 25 16 5 4 0 1 29 11 18 12 11 9 1 1 61 18 43 28
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 6 4 2 0 36 19 17 14 6 4 1 1 46 16 30 13 12 8 3 1 82 35 47 27
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 1 0 36 14 22 13 6 3 1 2 26 22 4 10 11 7 2 2 62 36 26 23
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 5 2 1 2 20 14 6 7 6 4 1 1 44 18 26 13 11 6 2 3 64 32 32 20
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 24 13 11 9 5 3 0 2 35 16 19 9 10 6 0 4 59 29 30 18
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 4 3 1 0 22 12 10 10 5 2 1 2 19 22 -3 7 9 5 2 2 41 34 7 17
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 3 0 1 27 22 5 9 6 2 1 3 23 31 -8 7 10 5 1 4 50 53 -3 16
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 3 0 2 25 27 -2 9 5 2 1 2 24 29 -5 7 10 5 1 4 49 56 -7 16
9 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 4 0 2 25 21 4 12 4 1 0 3 13 19 -6 3 10 5 0 5 38 40 -2 15
10 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 2 2 1 33 20 13 8 4 2 0 2 16 20 -4 6 9 4 2 3 49 40 9 14
11 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 6 3 0 3 36 25 11 9 5 0 2 3 14 20 -6 2 11 3 2 6 50 45 5 11
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 26 41 -15 3 6 2 0 4 19 38 -19 6 11 3 0 8 45 79 -34 9
13 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 7 2 0 5 32 38 -6 6 3 0 0 3 8 22 -14 0 10 2 0 8 40 60 -20 6
14 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 5 2 0 3 14 13 1 6 6 0 0 6 12 45 -33 0 11 2 0 9 26 58 -32 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 4 48 -44 0 6 0 0 6 6 63 -57 0 10 0 0 10 10 111 -101 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 3-5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3---10 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 1-8 - 5-------3 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 1-3 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
---3 - 34 - 2-8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 13------6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 1--8 - 1----
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 17 - 30 - 5-
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 3---2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 9--8 - 2---
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7------1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13------0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
INFO
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
01. 26. 17:00
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02.
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02.
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
02. 02.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 09. 11:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
02. 16. 15:00
HALADÁS VSE
2019. 02. 24. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
02. 24. 13:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 16.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
03. 16.
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 07. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 04. 07. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
04. 07. 16:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 13.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 13.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
04. 13.
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 28. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
04. 28. 12:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 04.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 04.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
05. 04.
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 12. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 12. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
05. 12. 18:30
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 18.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 18.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
05. 18.
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 25.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
05. 25.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 01.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 01.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 01.
ARAMIS SE
2019. 06. 08. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
06. 08. 17:30
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 15.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

RUBEOLA FC

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
INFO
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
01. 26. 20:00
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
02. 03. 14:15
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 09.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
02. 09.
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
02. 17. 12:00
RUBEOLA FC
2019. 02. 23.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 23.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
02. 23.
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 09.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 09.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
03. 09.
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 06.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 04. 06.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
04. 06.
ARAMIS SE
2019. 04. 13. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 13. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
04. 13. 17:30
RUBEOLA FC
2019. 04. 27.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 04. 27.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
04. 27.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 04. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 04. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 04. 13:00
RUBEOLA FC
2019. 05. 11.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 11.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
05. 11.
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
05. 19. 12:00
RUBEOLA FC
2019. 05. 25.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
05. 25.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
06. 01. 16:00
RUBEOLA FC
2019. 06. 08.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
06. 08.
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 15.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
06. 15.
RUBEOLA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol