Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 14. forduló

2019.01.26 - 12:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Főiskola (DFDSE)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
RÓZSA JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ DÁNIEL, WITTNER JÓZSEF
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

GYÖNGYÖSI KRISZTIÁN

 

0 - 2

8'

GYÖNGYÖSI KRISZTIÁN
PRIBÉK BENCE PATRIK

10'

1 - 2

 

NAGY ERIK

18'

2 - 2

 

 

2 - 3

19'

CZAGÁNY BOTOND

 

2 - 4

20'

CZAGÁNY BOTOND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 13 10 2 1 72 25 47 32 8.2
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 14 9 4 1 93 44 49 31 8.4
3 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 13 9 0 4 79 33 46 27 8.6
4 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 13 8 3 2 75 45 30 27 8.4
5 ARAMIS SE ARAMIS SE 13 7 3 3 70 36 34 24 8.6
6 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 13 7 1 5 70 68 2 22 8.1
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  13 6 4 3 85 57 28 22 8.4
8 ELTE SE ELTE SE 13 6 3 4 55 46 9 21 7.5
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 13 5 2 6 57 49 8 17 8.1
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 13 5 2 6 65 76 -11 17 7.6
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 13 5 0 8 44 52 -8 15 7.6
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 13 3 0 10 31 65 -34 9 7.2
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 13 3 0 10 54 93 -39 9 8.2
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 13 2 0 11 44 87 -43 6 7.2
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 13 1 0 12 15 133 -118 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 7 0 0 18 5 13 21 6 4 1 1 13 4 9 13 13 11 1 1 31 9 22 34
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 7 4 2 1 15 13 2 14 7 6 1 0 30 5 25 19 14 10 3 1 45 18 27 33
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 6 1 5 0 8 4 4 8 7 6 0 1 24 11 13 18 13 7 5 1 32 15 17 26
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 4 1 2 13 8 5 13 6 3 2 1 15 6 9 11 13 7 3 3 28 14 14 24
5 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 17 9 8 9 8 4 2 2 13 9 4 14 13 7 2 4 30 18 12 23
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 7 5 0 2 32 10 22 15 6 2 1 3 10 13 -3 7 13 7 1 5 42 23 19 22
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 6 3 1 2 14 14 0 10 7 4 0 3 13 12 1 12 13 7 1 5 27 26 1 22
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 16 8 8 14 7 1 3 3 10 12 -2 6 13 5 5 3 26 20 6 20
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 3 1 3 14 11 3 10 6 1 2 3 7 10 -3 5 13 4 3 6 21 21 0 15
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 2 1 3 12 14 -2 7 7 2 1 4 12 22 -10 7 13 4 2 7 24 36 -12 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 2 2 4 14 19 -5 8 5 1 1 3 5 13 -8 4 13 3 3 7 19 32 -13 12
12 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 6 2 0 4 9 13 -4 6 7 1 1 5 12 16 -4 4 13 3 1 9 21 29 -8 10
13 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 12 19 -7 6 5 1 1 3 7 21 -14 4 13 3 1 9 19 40 -21 10
14 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 6 2 2 2 5 5 0 8 7 0 0 7 6 22 -16 0 13 2 2 9 11 27 -16 8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 6 0 0 6 3 31 -28 0 7 1 1 5 6 26 -20 4 13 1 1 11 9 57 -48 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 6 1 0 41 12 29 19 6 4 1 1 31 13 18 13 13 10 2 1 72 25 47 32
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 7 4 3 0 41 24 17 15 7 5 1 1 52 20 32 16 14 9 4 1 93 44 49 31
3 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 5 0 2 34 17 17 15 6 4 0 2 45 16 29 12 13 9 0 4 79 33 46 27
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 1 0 36 14 22 13 8 4 2 2 39 31 8 14 13 8 3 2 75 45 30 27
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 6 2 2 2 22 16 6 8 7 5 1 1 48 20 28 16 13 7 3 3 70 36 34 24
6 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 6 4 0 2 34 30 4 12 7 3 1 3 36 38 -2 10 13 7 1 5 70 68 2 22
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 7 4 2 1 58 26 32 14 6 2 2 2 27 31 -4 8 13 6 4 3 85 57 28 22
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 32 17 15 14 7 2 1 4 23 29 -6 7 13 6 3 4 55 46 9 21
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 4 0 3 39 26 13 12 6 1 2 3 18 23 -5 5 13 5 2 6 57 49 8 17
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 6 3 1 2 37 36 1 10 7 2 1 4 28 40 -12 7 13 5 2 6 65 76 -11 17
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 0 4 30 29 1 12 5 1 0 4 14 23 -9 3 13 5 0 8 44 52 -8 15
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 6 3 0 3 18 14 4 9 7 0 0 7 13 51 -38 0 13 3 0 10 31 65 -34 9
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 1 0 5 30 47 -17 3 7 2 0 5 24 46 -22 6 13 3 0 10 54 93 -39 9
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 32 39 -7 6 5 0 0 5 12 48 -36 0 13 2 0 11 44 87 -43 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 6 0 0 6 8 70 -62 0 7 1 0 6 7 63 -56 3 13 1 0 12 15 133 -118 3
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 1----
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3-2 - 2-10 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 1-8 - 5----17 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 4-3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 136 - 64 - 8----6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1----
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 1--2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 9--8 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 1-1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1--5 - 5-9 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 12--0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

DUNAFERR DUE DUTRADE FC

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE

ARAMIS SE

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ARAMIS SE
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ARAMIS SE
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ARAMIS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom