Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 14. forduló

2019.01.26 - 17:00

BERETTYÓÚJFALU, Pálfy István Rendezvénycsarnok (Pálfy István Rendezvénycsarnok )

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
KÖVÉR TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZŰCS LÁSZLÓ, VARGA GYÖRGY
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
40'
20'

Gólok

MOGA EDVIN

3'

1 - 0

 

NAGY SÁNDOR TAMÁS

4'

2 - 0

 

DARÓCZI DÁVID

9'

3 - 0

 

DARÓCZI DÁVID

9'

4 - 0

 

 

4 - 1

11'

FERENCZY DONÁT PÉTER

 

4 - 2

14'

KÓSA ROLAND
ISZÁK DOMINIK

20'

5 - 2

 

SIPOS ROBIN

25'

6 - 2

 

TÓTH SÁNDOR

26'

7 - 2

 

 

7 - 3

31'

MOLNÁR ANDRÁS JÁNOS
NAGY SÁNDOR TAMÁS

35'

8 - 3

 

TÓTH SÁNDOR

36'

9 - 3

 

 

9 - 4

37'

ARANYOS KEVIN IXION

 

9 - 5

38'

MOLNÁR ANDRÁS JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 13 10 2 1 72 25 47 32 8.2
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 14 9 4 1 93 44 49 31 8.4
3 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 13 9 0 4 79 33 46 27 8.6
4 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 13 8 3 2 75 45 30 27 8.4
5 ARAMIS SE ARAMIS SE 13 7 3 3 70 36 34 24 8.6
6 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 13 7 1 5 70 68 2 22 8.1
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  13 6 4 3 85 57 28 22 8.4
8 ELTE SE ELTE SE 13 6 3 4 55 46 9 21 7.5
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 13 5 2 6 57 49 8 17 8.1
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 13 5 2 6 65 76 -11 17 7.6
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 13 5 0 8 44 52 -8 15 7.6
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 13 3 0 10 31 65 -34 9 7.2
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 13 3 0 10 54 93 -39 9 8.2
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 13 2 0 11 44 87 -43 6 7.2
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 13 1 0 12 15 133 -118 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 7 0 0 18 5 13 21 6 4 1 1 13 4 9 13 13 11 1 1 31 9 22 34
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 7 4 2 1 15 13 2 14 7 6 1 0 30 5 25 19 14 10 3 1 45 18 27 33
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 6 1 5 0 8 4 4 8 7 6 0 1 24 11 13 18 13 7 5 1 32 15 17 26
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 4 1 2 13 8 5 13 6 3 2 1 15 6 9 11 13 7 3 3 28 14 14 24
5 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 17 9 8 9 8 4 2 2 13 9 4 14 13 7 2 4 30 18 12 23
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 7 5 0 2 32 10 22 15 6 2 1 3 10 13 -3 7 13 7 1 5 42 23 19 22
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 6 3 1 2 14 14 0 10 7 4 0 3 13 12 1 12 13 7 1 5 27 26 1 22
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 16 8 8 14 7 1 3 3 10 12 -2 6 13 5 5 3 26 20 6 20
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 3 1 3 14 11 3 10 6 1 2 3 7 10 -3 5 13 4 3 6 21 21 0 15
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 2 1 3 12 14 -2 7 7 2 1 4 12 22 -10 7 13 4 2 7 24 36 -12 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 2 2 4 14 19 -5 8 5 1 1 3 5 13 -8 4 13 3 3 7 19 32 -13 12
12 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 6 2 0 4 9 13 -4 6 7 1 1 5 12 16 -4 4 13 3 1 9 21 29 -8 10
13 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 12 19 -7 6 5 1 1 3 7 21 -14 4 13 3 1 9 19 40 -21 10
14 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 6 2 2 2 5 5 0 8 7 0 0 7 6 22 -16 0 13 2 2 9 11 27 -16 8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 6 0 0 6 3 31 -28 0 7 1 1 5 6 26 -20 4 13 1 1 11 9 57 -48 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 6 1 0 41 12 29 19 6 4 1 1 31 13 18 13 13 10 2 1 72 25 47 32
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 7 4 3 0 41 24 17 15 7 5 1 1 52 20 32 16 14 9 4 1 93 44 49 31
3 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 5 0 2 34 17 17 15 6 4 0 2 45 16 29 12 13 9 0 4 79 33 46 27
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 1 0 36 14 22 13 8 4 2 2 39 31 8 14 13 8 3 2 75 45 30 27
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 6 2 2 2 22 16 6 8 7 5 1 1 48 20 28 16 13 7 3 3 70 36 34 24
6 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 6 4 0 2 34 30 4 12 7 3 1 3 36 38 -2 10 13 7 1 5 70 68 2 22
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 7 4 2 1 58 26 32 14 6 2 2 2 27 31 -4 8 13 6 4 3 85 57 28 22
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 32 17 15 14 7 2 1 4 23 29 -6 7 13 6 3 4 55 46 9 21
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 4 0 3 39 26 13 12 6 1 2 3 18 23 -5 5 13 5 2 6 57 49 8 17
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 6 3 1 2 37 36 1 10 7 2 1 4 28 40 -12 7 13 5 2 6 65 76 -11 17
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 0 4 30 29 1 12 5 1 0 4 14 23 -9 3 13 5 0 8 44 52 -8 15
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 6 3 0 3 18 14 4 9 7 0 0 7 13 51 -38 0 13 3 0 10 31 65 -34 9
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 1 0 5 30 47 -17 3 7 2 0 5 24 46 -22 6 13 3 0 10 54 93 -39 9
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 32 39 -7 6 5 0 0 5 12 48 -36 0 13 2 0 11 44 87 -43 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 6 0 0 6 8 70 -62 0 7 1 0 6 7 63 -56 3 13 1 0 12 15 133 -118 3
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 1----
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3-2 - 2-10 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 1-8 - 5----17 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 4-3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 136 - 64 - 8----6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1----
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 1--2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 9--8 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 1-1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1--5 - 5-9 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 12--0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom