Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 15. forduló

2019.02.02 - 14:00

Budapest, Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok (Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Sportcsarnok)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
RÁBEL ALFRÉD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KALYDY DIONÍZIA IMOLA, TÓTH CSABA
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 14 11 2 1 78 28 50 35 8.5
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 14 9 4 1 93 44 49 31 8.4
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 14 9 3 2 79 46 33 30 8.4
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 14 9 0 5 80 36 44 27 8.3
5 ARAMIS SE ARAMIS SE 14 8 3 3 73 37 36 27 8.2
6 ELTE SE ELTE SE 14 7 3 4 58 47 11 24 8.1
7 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 14 7 1 6 74 74 0 22 8.1
8 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  14 6 4 4 86 61 25 22 8
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 14 6 2 6 63 53 10 20 7.9
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 14 6 2 6 71 78 -7 20 7.9
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 14 5 0 9 46 58 -12 15 7.8
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 14 4 0 10 38 69 -31 12 7.7
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 14 3 0 11 57 99 -42 9 7.6
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 14 2 0 12 48 94 -46 6 7.6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 14 1 0 13 16 136 -120 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 7 0 0 18 5 13 21 7 5 1 1 16 5 11 16 14 12 1 1 34 10 24 37
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 7 4 2 1 15 13 2 14 7 6 1 0 30 5 25 19 14 10 3 1 45 18 27 33
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 7 1 6 0 9 5 4 9 7 6 0 1 24 11 13 18 14 7 6 1 33 16 17 27
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 17 9 8 9 9 5 2 2 14 9 5 17 14 8 2 4 31 18 13 26
5 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 7 4 1 2 17 15 2 13 7 4 0 3 13 12 1 12 14 8 1 5 30 27 3 25
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 4 1 2 13 8 5 13 7 3 3 1 16 7 9 12 14 7 4 3 29 15 14 25
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 8 5 0 3 32 11 21 15 6 2 1 3 10 13 -3 7 14 7 1 6 42 24 18 22
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 16 8 8 14 8 1 4 3 11 13 -2 7 14 5 6 3 27 21 6 21
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 3 1 3 14 11 3 10 7 2 2 3 9 11 -2 8 14 5 3 6 23 22 1 18
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 7 2 1 4 13 17 -4 7 7 2 1 4 12 22 -10 7 14 4 2 8 25 39 -14 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 2 2 4 14 19 -5 8 6 1 1 4 6 16 -10 4 14 3 3 8 20 35 -15 12
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 7 3 2 2 9 6 3 11 7 0 0 7 6 22 -16 0 14 3 2 9 15 28 -13 11
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 2 0 5 10 15 -5 6 7 1 1 5 12 16 -4 4 14 3 1 10 22 31 -9 10
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 12 19 -7 6 6 1 1 4 8 25 -17 4 14 3 1 10 20 44 -24 10
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 7 0 1 6 4 32 -28 1 7 1 1 5 6 26 -20 4 14 1 2 11 10 58 -48 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 6 1 0 41 12 29 19 7 5 1 1 37 16 21 16 14 11 2 1 78 28 50 35
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 7 4 3 0 41 24 17 15 7 5 1 1 52 20 32 16 14 9 4 1 93 44 49 31
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 1 0 36 14 22 13 9 5 2 2 43 32 11 17 14 9 3 2 79 46 33 30
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 5 0 2 34 17 17 15 7 4 0 3 46 19 27 12 14 9 0 5 80 36 44 27
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 7 3 2 2 25 17 8 11 7 5 1 1 48 20 28 16 14 8 3 3 73 37 36 27
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 32 17 15 14 8 3 1 4 26 30 -4 10 14 7 3 4 58 47 11 24
7 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 4 0 3 38 36 2 12 7 3 1 3 36 38 -2 10 14 7 1 6 74 74 0 22
8 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 8 4 2 2 59 30 29 14 6 2 2 2 27 31 -4 8 14 6 4 4 86 61 25 22
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 4 0 3 39 26 13 12 7 2 2 3 24 27 -3 8 14 6 2 6 63 53 10 20
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 7 4 1 2 43 38 5 13 7 2 1 4 28 40 -12 7 14 6 2 6 71 78 -7 20
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 0 4 30 29 1 12 6 1 0 5 16 29 -13 3 14 5 0 9 46 58 -12 15
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 7 4 0 3 25 18 7 12 7 0 0 7 13 51 -38 0 14 4 0 10 38 69 -31 12
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 7 1 0 6 33 53 -20 3 7 2 0 5 24 46 -22 6 14 3 0 11 57 99 -42 9
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 32 39 -7 6 6 0 0 6 16 55 -39 0 14 2 0 12 48 94 -46 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 7 0 0 7 9 73 -64 0 7 1 0 6 7 63 -56 3 14 1 0 13 16 136 -120 3
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 1----
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 2-10 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 11 - 48 - 5----17 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 4-3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2-4 - 6--
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 136 - 64 - 86 - 2---6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1----
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 1--2 - 3-7 - 4-3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 93 - 6-8 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 1-1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1--5 - 5-9 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 3-0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE

DUNAFERR DUE DUTRADE FC

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom