Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 16. forduló

2019.02.09 - 16:00

Budaörs, Aramis SE Futsal Csarnok (Aramis Csarnok)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR (1980)
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TIRINGER MÁTÉ, ILYÉS MÁTÉ KRISZTIÁN
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
40'
20'

Gólok

JÓNÁS DOMINIK

6'

1 - 0

 

SZRNKA BENEDEK MÁRK

6'

2 - 0

 

CZAGÁNY BOTOND

10'

3 - 0

 

SZILÁGYI ÁDÁM

14'

4 - 0

 

 

4 - 1

16'

HAJDU ATTILA

 

4 - 2

25'

TÓTH DEZSŐ
CZAGÁNY BOTOND

27'

5 - 2

 

CZAGÁNY BOTOND

28'

6 - 2

 

 

6 - 3

31'

TÓTH DEZSŐ

 

6 - 4

32'

MULIK SÁNDOR MIHÁLY

 

6 - 5

33'

HAJDU ATTILA
JÓNÁS DOMINIK

35'

7 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 15 11 2 2 78 29 49 35 8.1
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 15 10 4 1 98 47 51 34 8.5
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 15 10 3 2 80 46 34 33 7.9
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 15 10 0 5 89 38 51 30 8.4
5 ARAMIS SE ARAMIS SE 15 9 3 3 80 42 38 30 8.6
6 ELTE SE ELTE SE 15 8 3 4 62 49 13 27 8.4
7 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 15 7 2 6 66 54 12 23 8.5
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 14 7 1 6 74 74 0 22 8
9 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  15 6 4 5 89 66 23 22 7.5
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 15 6 2 7 73 87 -14 20 7.6
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 15 5 0 10 51 64 -13 15 8.1
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 15 4 0 11 40 73 -33 12 7.6
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 15 4 0 11 63 104 -41 12 7.9
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 15 2 0 13 53 101 -48 6 7.4
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 15 1 0 14 17 139 -122 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 7 0 0 18 5 13 21 8 5 1 2 16 6 10 16 15 12 1 2 34 11 23 37
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 8 4 3 1 17 15 2 15 7 6 1 0 30 5 25 19 15 10 4 1 47 20 27 34
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 8 2 6 0 13 6 7 12 7 6 0 1 24 11 13 18 15 8 6 1 37 17 20 30
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 6 4 0 2 18 9 9 12 9 5 2 2 14 9 5 17 15 9 2 4 32 18 14 29
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 4 1 2 13 8 5 13 8 4 3 1 22 9 13 15 15 8 4 3 35 17 18 28
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 8 4 1 3 19 21 -2 13 7 4 0 3 13 12 1 12 15 8 1 6 32 33 -1 25
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 8 5 0 3 32 11 21 15 7 2 2 3 12 15 -3 8 15 7 2 6 44 26 18 23
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 16 8 8 14 9 1 5 3 13 15 -2 8 15 5 7 3 29 23 6 22
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 3 1 3 14 11 3 10 8 2 3 3 10 12 -2 9 15 5 4 6 24 23 1 19
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 8 3 1 4 17 20 -3 10 7 2 1 4 12 22 -10 7 15 5 2 8 29 42 -13 17
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 8 3 3 2 11 8 3 12 7 0 0 7 6 22 -16 0 15 3 3 9 17 30 -13 12
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 2 2 4 14 19 -5 8 7 1 1 5 9 20 -11 4 15 3 3 9 23 39 -16 12
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 2 0 5 10 15 -5 6 7 1 1 5 12 16 -4 4 14 3 1 10 22 31 -9 10
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 12 19 -7 6 7 1 1 5 9 29 -20 4 15 3 1 11 21 48 -27 10
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 2 6 5 33 -28 2 7 1 1 5 6 26 -20 4 15 1 3 11 11 59 -48 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 6 1 0 41 12 29 19 8 5 1 2 37 17 20 16 15 11 2 2 78 29 49 35
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 8 5 3 0 46 27 19 18 7 5 1 1 52 20 32 16 15 10 4 1 98 47 51 34
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 6 5 1 0 37 14 23 16 9 5 2 2 43 32 11 17 15 10 3 2 80 46 34 33
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 5 0 2 34 17 17 15 8 5 0 3 55 21 34 15 15 10 0 5 89 38 51 30
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 8 4 2 2 32 22 10 14 7 5 1 1 48 20 28 16 15 9 3 3 80 42 38 30
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 32 17 15 14 9 4 1 4 30 32 -2 13 15 8 3 4 62 49 13 27
7 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 4 0 3 39 26 13 12 8 3 2 3 27 28 -1 11 15 7 2 6 66 54 12 23
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 4 0 3 38 36 2 12 7 3 1 3 36 38 -2 10 14 7 1 6 74 74 0 22
9 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 8 4 2 2 59 30 29 14 7 2 2 3 30 36 -6 8 15 6 4 5 89 66 23 22
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 8 4 1 3 45 47 -2 13 7 2 1 4 28 40 -12 7 15 6 2 7 73 87 -14 20
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 0 4 30 29 1 12 7 1 0 6 21 35 -14 3 15 5 0 10 51 64 -13 15
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 8 4 0 4 27 22 5 12 7 0 0 7 13 51 -38 0 15 4 0 11 40 73 -33 12
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 8 2 0 6 39 58 -19 6 7 2 0 5 24 46 -22 6 15 4 0 11 63 104 -41 12
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 32 39 -7 6 7 0 0 7 21 62 -41 0 15 2 0 13 53 101 -48 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 10 76 -66 0 7 1 0 6 7 63 -56 3 15 1 0 14 17 139 -122 3
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 1----
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 11 - 48 - 5----17 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5-----1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 4-3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2-4 - 6--
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 2---6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1----
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 1-2 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 6-8 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 1-1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 5-9 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 3-0 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

ARAMIS SE

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ARAMIS SE
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ARAMIS SE
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ARAMIS SE

NYÍRGYULAJ KSK

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom