Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 18. forduló

2019.02.24 - 13:00

Tököl, Tököl Városi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
PÁLDI FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSEHI ATTILA, TÓTH IMRE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

TÓTH DEZSŐ
SZTRAKA PÉTER ISTVÁN

5'

1 - 1

 

MEDGYESI MÁRK

6'

2 - 1

 

SENGEL ÁRON FERENC

8'

3 - 1

 

KOVÁCS ISTVÁN MÁRK

10'

4 - 1

 

MEDGYESI MÁRK

12'

5 - 1

 

SZTRAKA PÉTER ISTVÁN

17'

6 - 1

 

MEDGYESI MÁRK

19'

7 - 1

 

DÉNESI LÁSZLÓ

21'

8 - 1

 

 

8 - 2

22'

HAJDU ATTILA
SZTRAKA PÉTER ISTVÁN

24'

9 - 2

 

 

9 - 3

26'

TÓTH DEZSŐ

 

9 - 4

26'

BLÁNÁR RÓBERT

 

9 - 5

27'

MULIK SÁNDOR MIHÁLY
SENGEL ÁRON FERENC

28'

10 - 5

 

 

10 - 6

30'

TÓTH DEZSŐ
ÖSTÖR MARTIN TAMÁS

32'

11 - 6

 

MEDGYESI MÁRK

37'

12 - 6

 

MEDGYESI MÁRK

39'

13 - 6

 

MEDGYESI MÁRK

40'

14 - 6

 

 

14 - 7

40'

FEKETE MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 17 12 3 2 93 49 44 39 8.1
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 17 12 2 3 85 37 48 38 7.6
3 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 17 11 4 2 115 52 63 37 8.2
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 17 11 3 3 92 45 47 36 8.5
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 17 11 0 6 110 49 61 33 8.2
6 ELTE SE ELTE SE 17 9 3 5 72 60 12 30 8.2
7 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 16 8 1 7 82 80 2 25 8.7
8 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  16 7 4 5 94 68 26 25 7.3
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 17 7 3 7 69 64 5 24 8.3
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 17 6 3 8 85 100 -15 21 7.9
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 17 5 1 11 49 81 -32 16 7.7
12 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 17 5 0 12 51 85 -34 15 7.4
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 17 5 0 12 82 129 -47 15 8.1
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 17 2 1 14 66 121 -55 7 7.8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 16 1 0 15 17 142 -125 0 7.6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 8 0 0 20 6 14 24 9 5 2 2 18 8 10 17 17 13 2 2 38 14 24 41
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 9 5 3 1 26 15 11 18 8 6 1 1 31 7 24 19 17 11 4 2 57 22 35 37
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 3 6 0 14 6 8 15 8 7 0 1 28 13 15 21 17 10 6 1 42 19 23 36
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 6 0 2 25 11 14 18 9 5 2 2 14 9 5 17 17 11 2 4 39 20 19 35
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 8 5 1 2 19 10 9 16 9 4 3 2 24 12 12 15 17 9 4 4 43 22 21 31
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 9 5 1 3 22 22 0 16 8 4 0 4 15 17 -2 12 17 9 1 7 37 39 -2 28
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 9 5 1 3 34 13 21 16 7 2 2 3 12 15 -3 8 16 7 3 6 46 28 18 24
8 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 8 4 1 3 16 12 4 13 9 2 3 4 10 13 -3 9 17 6 4 7 26 25 1 22
9 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 7 4 2 1 18 12 6 14 10 1 5 4 14 18 -4 8 17 5 7 5 32 30 2 22
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 4 1 4 24 21 3 13 8 2 1 5 14 28 -14 7 17 6 2 9 38 49 -11 20
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 9 3 0 6 17 21 -4 9 8 1 1 6 10 36 -26 4 17 4 1 12 27 57 -30 13
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 9 3 4 2 14 11 3 13 8 0 0 8 7 24 -17 0 17 3 4 10 21 35 -14 13
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 8 2 1 5 10 15 -5 7 8 1 2 5 15 19 -4 5 16 3 3 10 25 34 -9 12
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 2 2 4 14 19 -5 8 9 1 1 7 9 33 -24 4 17 3 3 11 23 52 -29 12
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 2 6 5 33 -28 2 8 1 2 5 6 26 -20 2 16 1 4 11 11 59 -48 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 7 1 0 50 17 33 22 9 5 2 2 43 32 11 17 17 12 3 2 93 49 44 39
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 7 1 0 46 15 31 22 9 5 1 3 39 22 17 16 17 12 2 3 85 37 48 38
3 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 9 6 3 0 60 27 33 21 8 5 1 2 55 25 30 16 17 11 4 2 115 52 63 37
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 5 2 2 39 22 17 17 8 6 1 1 53 23 30 19 17 11 3 3 92 45 47 36
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 8 6 0 2 52 22 30 18 9 5 0 4 58 27 31 15 17 11 0 6 110 49 61 33
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 7 4 2 1 35 22 13 14 10 5 1 4 37 38 -1 16 17 9 3 5 72 60 12 30
7 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 8 5 0 3 41 36 5 15 8 3 1 4 41 44 -3 10 16 8 1 7 82 80 2 25
8 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 9 5 2 2 64 32 32 17 7 2 2 3 30 36 -6 8 16 7 4 5 94 68 26 25
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 8 4 1 3 42 29 13 13 9 3 2 4 27 35 -8 11 17 7 3 7 69 64 5 24
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 9 4 1 4 51 54 -3 13 8 2 2 4 34 46 -12 8 17 6 3 8 85 100 -15 21
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 9 5 0 4 33 27 6 15 8 0 1 7 16 54 -38 1 17 5 1 11 49 81 -32 16
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 0 4 30 29 1 12 9 1 0 8 21 56 -35 3 17 5 0 12 51 85 -34 15
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 3 0 6 53 65 -12 9 8 2 0 6 29 64 -35 6 17 5 0 12 82 129 -47 15
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 9 2 1 6 38 45 -7 7 8 0 0 8 28 76 -48 0 17 2 1 14 66 121 -55 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 10 76 -66 0 8 1 0 7 7 66 -59 0 16 1 0 15 17 142 -125 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 118 - 5---
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 11 - 48 - 5---5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 0---1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 4-3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2-4 - 6-3 - 0
ELTE SE
-3 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 2-6 - 7-6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1--5 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 1-1 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 3-0 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

NYÍRGYULAJ KSK

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom