Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 19. forduló

2019.03.09 - 16:00

Budapest, Kerék utcai Általános Iskola ( Kerék Utcai Általános Iskola)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUPECZ NORBERT, ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
40'
20'

Gólok

SZENTJÓBY KRISZTIÁN

23'

1 - 0

 

HEGYI ÁRON

26'

2 - 0

 

 

2 - 1

28'

NAGY KEVIN TAMÁS
RÓNASZÉKI BOTOND JÁNOS

33'

3 - 1

 

HEGYI ÁRON

35'

4 - 1

 

MILAVECZ KEVIN MÁRK

36'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 18 13 3 2 105 51 54 42 8.5
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 18 12 3 3 101 45 56 39 8.6
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 17 12 2 3 85 37 48 38 7.6
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 18 11 4 3 116 57 59 37 7.9
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 18 12 0 6 115 50 65 36 7.9
6 ELTE SE ELTE SE 18 10 3 5 84 65 19 33 8.3
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  17 8 4 5 104 70 34 28 7.8
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 17 8 1 8 82 89 -7 25 8.2
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 18 7 3 8 75 73 2 24 8.3
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 18 7 3 8 94 106 -12 24 8
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 18 6 1 11 55 85 -30 19 8.2
12 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 18 5 0 13 53 95 -42 15 7.4
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 18 5 0 13 87 141 -54 15 8
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 18 2 1 15 68 133 -65 7 7.3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 17 1 0 16 21 148 -127 0 7.8 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 8 0 0 20 6 14 24 9 5 2 2 18 8 10 17 17 13 2 2 38 14 24 41
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 3 6 0 14 6 8 15 9 8 0 1 32 13 19 24 18 11 6 1 46 19 27 39
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 6 0 2 25 11 14 18 10 6 2 2 17 10 7 20 18 12 2 4 42 21 21 38
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 9 5 3 1 26 15 11 18 9 6 2 1 31 7 24 20 18 11 5 2 57 22 35 38
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 9 5 2 2 19 10 9 17 9 4 3 2 24 12 12 15 18 9 5 4 43 22 21 32
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 9 5 1 3 22 22 0 16 9 5 0 4 22 18 4 15 18 10 1 7 44 40 4 31
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 9 5 1 3 34 13 21 16 8 3 2 3 15 15 0 11 17 8 3 6 49 28 21 27
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 8 5 2 1 23 16 7 17 10 1 5 4 14 18 -4 8 18 6 7 5 37 34 3 25
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 9 4 1 4 17 19 -2 13 9 2 3 4 10 13 -3 9 18 6 4 8 27 32 -5 22
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 4 1 4 24 21 3 13 9 2 1 6 18 33 -15 7 18 6 2 10 42 54 -12 20
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 10 3 0 7 18 24 -6 9 8 1 1 6 10 36 -26 4 18 4 1 13 28 60 -32 13
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 10 3 4 3 15 13 2 13 8 0 0 8 7 24 -17 0 18 3 4 11 22 37 -15 13
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 2 1 6 10 19 -9 7 8 1 2 5 15 19 -4 5 17 3 3 11 25 38 -13 12
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 2 2 5 14 22 -8 8 9 1 1 7 9 33 -24 4 18 3 3 12 23 55 -32 12
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 2 6 5 33 -28 2 9 2 2 5 8 27 -19 5 17 2 4 11 13 60 -47 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 7 1 0 50 17 33 22 10 6 2 2 55 34 21 20 18 13 3 2 105 51 54 42
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 5 2 2 39 22 17 17 9 7 1 1 62 23 39 22 18 12 3 3 101 45 56 39
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 7 1 0 46 15 31 22 9 5 1 3 39 22 17 16 17 12 2 3 85 37 48 38
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 9 6 3 0 60 27 33 21 9 5 1 3 56 30 26 16 18 11 4 3 116 57 59 37
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 9 7 0 2 57 23 34 21 9 5 0 4 58 27 31 15 18 12 0 6 115 50 65 36
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 8 5 2 1 47 27 20 17 10 5 1 4 37 38 -1 16 18 10 3 5 84 65 19 33
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 9 5 2 2 64 32 32 17 8 3 2 3 40 38 2 11 17 8 4 5 104 70 34 28
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 5 0 4 41 45 -4 15 8 3 1 4 41 44 -3 10 17 8 1 8 82 89 -7 25
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 9 4 1 4 48 38 10 13 9 3 2 4 27 35 -8 11 18 7 3 8 75 73 2 24
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 9 4 1 4 51 54 -3 13 9 3 2 4 43 52 -9 11 18 7 3 8 94 106 -12 24
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 10 6 0 4 39 31 8 18 8 0 1 7 16 54 -38 1 18 6 1 11 55 85 -30 19
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 4 0 5 32 39 -7 12 9 1 0 8 21 56 -35 3 18 5 0 13 53 95 -42 15
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 3 0 6 53 65 -12 9 9 2 0 7 34 76 -42 6 18 5 0 13 87 141 -54 15
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 10 2 1 7 40 57 -17 7 8 0 0 8 28 76 -48 0 18 2 1 15 68 133 -65 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 10 76 -66 0 9 1 0 8 11 72 -61 0 17 1 0 16 21 148 -127 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 118 - 5-5 - 1-
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 11 - 48 - 5---5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 0---1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 42 - 103 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-0 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2-4 - 6-3 - 0
ELTE SE
-3 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 312 - 5---
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 2-6 - 7-6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1--5 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5-2 - 12--3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-6 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 16 - 91 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 3-0 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

BME-BT FC - 1988 DÉLI FC

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ARAMIS SE

HALADÁS VSE

2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
HALADÁS VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom