Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 19. forduló

2019.03.31 - 15:45

Budapest, BEAC Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUPECZ NORBERT, BODOR MARIANNA
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
40'
20'

Gólok

LUGOSI MÁRK

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

3'

MEDGYESI MÁRK
KOVÁCS ÁDÁM JÓZSEF

4'

2 - 1

 

DAJKA KRISZTOFER ZOLTÁN

11'

3 - 1

 

 

3 - 2

11'

MEDGYESI MÁRK
KUPÁS VENDEL PÉTER

13'

4 - 2

 

 

4 - 3

14'

MEDGYESI MÁRK

 

4 - 4

17'

GULYÁS SZABOLCS
SÁRGA SZABOLCS RÓBERT

18'

5 - 4

 

BOROS ROLAND

26'

6 - 4

 

FARKAS BENEDEK

28'

7 - 4

 

KUPÁS VENDEL PÉTER

33'

8 - 4

 

KOVÁCS ÁDÁM JÓZSEF

34'

9 - 4

 

 

9 - 5

36'

MEDGYESI MÁRK
FARKAS BENEDEK

36'

10 - 5

 

LUGOSI MÁRK

37'

11 - 5

 

LUGOSI MÁRK

40'

12 - 5

 

Csapatok

4 BOROS ROLAND 26'
7 LUGOSI MÁRK 1'37'40'
8 SÁRGA SZABOLCS RÓBERT 18'36'
10 DAJKA KRISZTOFER ZOLTÁN 11'
22 KÖTÉL ISTVÁN VIKTOR
CSERÉK
6 KUPÁS VENDEL PÉTER 13'33'
11 GULYÁS SZABOLCS 17'
12 KOVÁCS ÁDÁM JÓZSEF 4'34'
14 FARKAS BENEDEK 28'36'
VEZETŐEDZŐ
BÉNI ZOLTÁN
STÁBTAGOK
ÁRENDÁS TAMÁS - Technikai vezető
SAJBEN MARCELL - Utánpótlás vezetőedző

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 18 13 3 2 105 51 54 42 8.5
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 18 12 3 3 101 45 56 39 8.6
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 17 12 2 3 85 37 48 38 7.6
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 18 11 4 3 116 57 59 37 7.9
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 18 12 0 6 115 50 65 36 7.9
6 ELTE SE ELTE SE 18 10 3 5 84 65 19 33 8.3
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  17 8 4 5 104 70 34 28 7.8
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 17 8 1 8 82 89 -7 25 8.2
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 18 7 3 8 75 73 2 24 8.3
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 18 7 3 8 94 106 -12 24 8
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 18 6 1 11 55 85 -30 19 8.2
12 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 18 5 0 13 53 95 -42 15 7.4
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 18 5 0 13 87 141 -54 15 8
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 18 2 1 15 68 133 -65 7 7.3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 17 1 0 16 21 148 -127 0 7.8 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 8 0 0 20 6 14 24 9 5 2 2 18 8 10 17 17 13 2 2 38 14 24 41
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 3 6 0 14 6 8 15 9 8 0 1 32 13 19 24 18 11 6 1 46 19 27 39
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 6 0 2 25 11 14 18 10 6 2 2 17 10 7 20 18 12 2 4 42 21 21 38
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 9 5 3 1 26 15 11 18 9 6 2 1 31 7 24 20 18 11 5 2 57 22 35 38
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 9 5 2 2 19 10 9 17 9 4 3 2 24 12 12 15 18 9 5 4 43 22 21 32
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 9 5 1 3 22 22 0 16 9 5 0 4 22 18 4 15 18 10 1 7 44 40 4 31
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 9 5 1 3 34 13 21 16 8 3 2 3 15 15 0 11 17 8 3 6 49 28 21 27
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 8 5 2 1 23 16 7 17 10 1 5 4 14 18 -4 8 18 6 7 5 37 34 3 25
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 9 4 1 4 17 19 -2 13 9 2 3 4 10 13 -3 9 18 6 4 8 27 32 -5 22
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 4 1 4 24 21 3 13 9 2 1 6 18 33 -15 7 18 6 2 10 42 54 -12 20
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 10 3 0 7 18 24 -6 9 8 1 1 6 10 36 -26 4 18 4 1 13 28 60 -32 13
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 10 3 4 3 15 13 2 13 8 0 0 8 7 24 -17 0 18 3 4 11 22 37 -15 13
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 2 1 6 10 19 -9 7 8 1 2 5 15 19 -4 5 17 3 3 11 25 38 -13 12
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 2 2 5 14 22 -8 8 9 1 1 7 9 33 -24 4 18 3 3 12 23 55 -32 12
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 2 6 5 33 -28 2 9 2 2 5 8 27 -19 5 17 2 4 11 13 60 -47 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 7 1 0 50 17 33 22 10 6 2 2 55 34 21 20 18 13 3 2 105 51 54 42
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 5 2 2 39 22 17 17 9 7 1 1 62 23 39 22 18 12 3 3 101 45 56 39
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 7 1 0 46 15 31 22 9 5 1 3 39 22 17 16 17 12 2 3 85 37 48 38
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 9 6 3 0 60 27 33 21 9 5 1 3 56 30 26 16 18 11 4 3 116 57 59 37
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 9 7 0 2 57 23 34 21 9 5 0 4 58 27 31 15 18 12 0 6 115 50 65 36
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 8 5 2 1 47 27 20 17 10 5 1 4 37 38 -1 16 18 10 3 5 84 65 19 33
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 9 5 2 2 64 32 32 17 8 3 2 3 40 38 2 11 17 8 4 5 104 70 34 28
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 5 0 4 41 45 -4 15 8 3 1 4 41 44 -3 10 17 8 1 8 82 89 -7 25
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 9 4 1 4 48 38 10 13 9 3 2 4 27 35 -8 11 18 7 3 8 75 73 2 24
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 9 4 1 4 51 54 -3 13 9 3 2 4 43 52 -9 11 18 7 3 8 94 106 -12 24
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 10 6 0 4 39 31 8 18 8 0 1 7 16 54 -38 1 18 6 1 11 55 85 -30 19
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 4 0 5 32 39 -7 12 9 1 0 8 21 56 -35 3 18 5 0 13 53 95 -42 15
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 3 0 6 53 65 -12 9 9 2 0 7 34 76 -42 6 18 5 0 13 87 141 -54 15
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 10 2 1 7 40 57 -17 7 8 0 0 8 28 76 -48 0 18 2 1 15 68 133 -65 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 10 76 -66 0 9 1 0 8 11 72 -61 0 17 1 0 16 21 148 -127 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 118 - 5-5 - 1-
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 11 - 48 - 5---5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 0---1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 42 - 103 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-0 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2-4 - 6-3 - 0
ELTE SE
-3 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 312 - 5---
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 2-6 - 7-6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1--5 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5-2 - 12--3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-6 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 16 - 91 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 3-0 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

ELTE SE

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC

SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom