Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 2. forduló

2018.09.16 - 12:45

Budaörs, Hermann Ottó Általános Iskola

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER RÓBERT, MOLNÁR PÉTER
ARAMIS SE
ELTE SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

DAJKA KRISZTOFER ZOLTÁN
SZABÓ ÁDÁM GÁBOR

11'

1 - 1

 

FEKETE OLIVÉR

12'

2 - 1

 

 

2 - 2

18'

GULYÁS SZABOLCS

 

2 - 3

24'

DAJKA KRISZTOFER ZOLTÁN
FEKETE MÁRK

32'

3 - 3

 

FEKETE OLIVÉR

33'

4 - 3

 

JUHÁSZ DONÁT

38'

5 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 2 0 0 18 2 16 6 11.5
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 2 2 0 0 14 5 9 6 10.5
3 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 2 0 0 9 3 6 6 12.5
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 2 2 0 0 10 5 5 6 9.5
5 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 19 3 16 3 12.5
6 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 12 4 8 3 15
7 ELTE SE ELTE SE 2 1 0 1 10 8 2 3 7
8 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 1 0 1 7 5 2 3 6.5
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 6.5
10 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 2 1 0 1 6 9 -3 3 6
11 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 2 0 0 2 3 8 -5 0 5.5
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 2 0 0 2 4 11 -7 0 6.5
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  1 0 0 1 3 10 -7 0 2
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 3 19 -16 0 2
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 4 29 -25 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 1 6 6
2 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 4 2 4
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3
6 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 2 3 3
7 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 1 0 1 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 13 2 11 3 2 2 0 0 18 2 16 6
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 10 3 7 3 2 2 0 0 14 5 9 6
3 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 2 0 0 9 3 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 9 3 6 6
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 10 5 5 6
5 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 1 1 0 0 17 0 17 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 19 3 16 3
6 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 4 8 3 1 1 0 0 12 4 8 3
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 1 1 0 0 7 3 4 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 10 8 2 3
8 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 7 5 2 3
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
10 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 6 9 -3 3
11 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 0 2 4 11 -7 0
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 3 10 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 10 -7 0
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 2 13 -11 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 19 -16 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 4 12 -8 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 2 0 0 2 4 29 -25 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
------5 - 0-------
ARAMIS SE
-----5 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
------------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------------
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2------6 - 1---
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--------------
ELTE SE
---------7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2-----
MVFC BERETTYÓÚJFALU
---5 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5------------
RUBEOLA FC
-----------3 - 2--
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-------------
SZILÁGYI DSE
-------------17 - 0
HALADÁS VSE
--------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-----4 - 12--------

Meccsek

ARAMIS SE

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ARAMIS SE
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ARAMIS SE
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ARAMIS SE

ELTE SE

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom