Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 2. forduló

2018.10.28 - 12:00

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PUSKELY GÁBOR ZSOLT, SOÓS KRISTÓF
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

7'

SZAMOSI PÉTER ENDRE
CSORDÁS BARNA

8'

1 - 1

 

HUJBER GÁBOR

19'

2 - 1

 

 

2 - 2

32'

VARGA ÁDÁM
HUJBER GÁBOR

36'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 2 0 0 18 2 16 6 11.5
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 2 2 0 0 14 5 9 6 10.5
3 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 2 0 0 9 3 6 6 12.5
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 2 2 0 0 10 5 5 6 9.5
5 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 19 3 16 3 12.5
6 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 12 4 8 3 15
7 ELTE SE ELTE SE 2 1 0 1 10 8 2 3 7
8 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 1 0 1 7 5 2 3 6.5
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 6.5
10 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 2 1 0 1 6 9 -3 3 6
11 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 2 0 0 2 3 8 -5 0 5.5
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 2 0 0 2 4 11 -7 0 6.5
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  1 0 0 1 3 10 -7 0 2
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 3 19 -16 0 2
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 4 29 -25 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 1 6 6
2 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 4 2 4
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3
6 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 2 3 3
7 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 1 0 1 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 13 2 11 3 2 2 0 0 18 2 16 6
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 10 3 7 3 2 2 0 0 14 5 9 6
3 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 2 0 0 9 3 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 9 3 6 6
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 10 5 5 6
5 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 1 1 0 0 17 0 17 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 19 3 16 3
6 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 4 8 3 1 1 0 0 12 4 8 3
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 1 1 0 0 7 3 4 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 10 8 2 3
8 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 7 5 2 3
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
10 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 6 9 -3 3
11 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 0 2 4 11 -7 0
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 3 10 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 10 -7 0
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 2 13 -11 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 19 -16 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 4 12 -8 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 2 0 0 2 4 29 -25 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
------5 - 0-------
ARAMIS SE
-----5 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
------------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------------
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2------6 - 1---
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--------------
ELTE SE
---------7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2-----
MVFC BERETTYÓÚJFALU
---5 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5------------
RUBEOLA FC
-----------3 - 2--
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-------------
SZILÁGYI DSE
-------------17 - 0
HALADÁS VSE
--------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-----4 - 12--------

Meccsek

RUBEOLA FC

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
RUBEOLA FC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ARAMIS SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
RUBEOLA FC
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
RUBEOLA FC
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC

SZILÁGYI DSE

2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
RUBEOLA FC
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom