Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 20. forduló

2019.03.17 - 12:00

Ikrény, Ikrényi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
TOLNAY ANNAMÁRIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZINDER IMRE, FEHÉRVÁRI TAMÁS
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

7'

CSÉKA KRISZTOFER

 

0 - 2

17'

VARGOVICS TAMÁS
PAPP BENCE

22'

1 - 2

 

SZÜCS ÁDÁM

34'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 19 14 3 2 113 56 57 45 8.4
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 19 13 3 3 121 48 73 42 8.9
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 18 13 2 3 108 38 70 41 7.9
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 19 12 4 3 132 58 74 40 8.3
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 19 12 1 6 117 52 65 37 7.8
6 ELTE SE ELTE SE 19 10 3 6 89 73 16 33 7.9
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  18 8 5 5 106 72 34 29 7.7
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 18 9 1 8 87 93 -6 28 8.3
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 19 7 3 9 76 77 -1 24 8.5
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 19 7 3 9 98 111 -13 24 8
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 18 6 1 11 55 85 -30 19 8.2
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 19 6 0 13 91 142 -51 18 8.2
13 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 19 5 0 14 54 118 -64 15 7.1
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 19 2 1 16 69 149 -80 7 7.1
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 18 1 0 17 24 168 -144 0 7.5 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 9 0 0 29 6 23 27 9 5 2 2 18 8 10 17 18 14 2 2 47 14 33 44
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 10 4 6 0 23 7 16 18 9 8 0 1 32 13 19 24 19 12 6 1 55 20 35 42
3 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 10 6 3 1 33 16 17 21 9 6 2 1 31 7 24 20 19 12 5 2 64 23 41 41
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 9 6 1 2 28 14 14 19 10 6 2 2 17 10 7 20 19 12 3 4 45 24 21 39
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 9 5 2 2 19 10 9 17 10 5 3 2 26 12 14 18 19 10 5 4 45 22 23 35
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 10 5 1 4 23 25 -2 16 9 5 0 4 22 18 4 15 19 10 1 8 45 43 2 31
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 10 5 1 4 34 15 19 16 8 3 2 3 15 15 0 11 18 8 3 7 49 30 19 27
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 8 5 2 1 23 16 7 17 11 1 6 4 17 21 -4 9 19 6 8 5 40 37 3 26
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 5 1 4 27 22 5 16 9 2 1 6 18 33 -15 7 19 7 2 10 45 55 -10 23
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 9 4 1 4 17 19 -2 13 10 2 3 5 11 16 -5 9 19 6 4 9 28 35 -7 22
11 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 2 1 6 10 19 -9 7 9 2 2 5 18 20 -2 8 18 4 3 11 28 39 -11 15
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 10 3 0 7 18 24 -6 9 9 1 1 7 11 43 -32 4 19 4 1 14 29 67 -38 13
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 10 3 4 3 15 13 2 13 8 0 0 8 7 24 -17 0 18 3 4 11 22 37 -15 13
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 2 2 5 14 22 -8 8 10 1 1 8 9 42 -33 4 19 3 3 13 23 64 -41 12
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 2 6 5 33 -28 2 10 2 2 6 9 36 -27 5 18 2 4 12 14 69 -55 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 9 8 1 0 58 22 36 25 10 6 2 2 55 34 21 20 19 14 3 2 113 56 57 45
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 10 6 2 2 59 25 34 20 9 7 1 1 62 23 39 22 19 13 3 3 121 48 73 42
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 8 1 0 69 16 53 25 9 5 1 3 39 22 17 16 18 13 2 3 108 38 70 41
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 10 7 3 0 76 28 48 24 9 5 1 3 56 30 26 16 19 12 4 3 132 58 74 40
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 9 7 0 2 57 23 34 21 10 5 1 4 60 29 31 16 19 12 1 6 117 52 65 37
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 8 5 2 1 47 27 20 17 11 5 1 5 42 46 -4 16 19 10 3 6 89 73 16 33
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 10 5 3 2 66 34 32 18 8 3 2 3 40 38 2 11 18 8 5 5 106 72 34 29
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 5 0 4 41 45 -4 15 9 4 1 4 46 48 -2 13 18 9 1 8 87 93 -6 28
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 9 4 1 4 48 38 10 13 10 3 2 5 28 39 -11 11 19 7 3 9 76 77 -1 24
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 10 4 1 5 55 59 -4 13 9 3 2 4 43 52 -9 11 19 7 3 9 98 111 -13 24
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 10 6 0 4 39 31 8 18 8 0 1 7 16 54 -38 1 18 6 1 11 55 85 -30 19
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 4 0 6 57 66 -9 12 9 2 0 7 34 76 -42 6 19 6 0 13 91 142 -51 18
13 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 4 0 5 32 39 -7 12 10 1 0 9 22 79 -57 3 19 5 0 14 54 118 -64 15
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 10 2 1 7 40 57 -17 7 9 0 0 9 29 92 -63 0 19 2 1 16 69 149 -80 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 10 76 -66 0 10 1 0 9 14 92 -78 0 18 1 0 17 24 168 -144 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 118 - 5-5 - 1-
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 220 - 3
ETO SZC FUTSAL CLUB
2 - 21 - 11 - 48 - 5---5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 0-8 - 5-1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 42 - 103 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-0 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2-4 - 6-3 - 0
ELTE SE
-3 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 312 - 5---
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 24 - 56 - 7-6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 123 - 13 - 37 - 19 - 5-8 - 1--5 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5-2 - 12--3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-6 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 24 - 14 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 16 - 91 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 216 - 19 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 3-0 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

ETO SZC FUTSAL CLUB

2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
RUBEOLA FC
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
ETO SZC FUTSAL CLUB

BME-BT FC - 1988 DÉLI FC

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ARAMIS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom