Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 21. forduló

2019.04.23 - 10:00

Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LUCIÁN JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FORGÓ ZSOLT, DEBRECZENI KRISZTIÁN
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

MEDGYESI MÁRK

 

0 - 2

2'

SZTRAKA KRISTÓF IMRE
TÓTH LEVENTE

5'

1 - 2

 

 

1 - 3

5'

SENGEL ÁRON FERENC

 

1 - 4

6'

MEDGYESI MÁRK
SIDLÓ ÁRON

8'

2 - 4

 

SIDLÓ ÁRON

10'

3 - 4

 

 

3 - 5

11'

HAMAR ISTVÁN
BENCSIK GERGŐ

14'

4 - 5

 

BENCSIK GERGŐ

18'

5 - 5

 

 

5 - 6

20'

SZTRAKA KRISTÓF IMRE

 

5 - 7

24'

MEDGYESI MÁRK

 

5 - 8

25'

SZABÓ ZSOMBOR
SIDLÓ ÁRON

27'

6 - 8

 

SIDLÓ ÁRON

30'

7 - 8

 

BENCSIK GERGŐ

31'

8 - 8

 

 

8 - 9

31'

HAMAR ISTVÁN

 

8 - 10

34'

SZTRAKA KRISTÓF IMRE

 

8 - 11

36'

MEDGYESI MÁRK
TIMON LEVENTE KOLOS

38'

9 - 11

 

 

9 - 12

39'

SENGEL ÁRON FERENC

 

9 - 13

40'

HAMAR ISTVÁN

Csapatok

12 BOROS ÁKOS
4 TÓTH LEVENTE 5'
7 KANALAS ÁRMIN
13 BENCSIK GERGŐ 14'18'31'
19 TIMON LEVENTE KOLOS 38'
CSERÉK
5 SIDLÓ ÁRON 8'10'27'30'
VEZETŐEDZŐ
STÁBTAGOK
BERKES LÁSZLÓ - Technikai vezető
OCSOVAI DÓRA ZITA - Masszőr
22 SZABÓ ZSOMBOR 25'
7 SZTRAKA PÉTER ISTVÁN
9 SZTRAKA KRISTÓF IMRE 2'20'34'
10 MEDGYESI MÁRK 1'6'24'36'40'
11 HAMAR ISTVÁN 11'31'40'
CSERÉK
12 SENGEL ÁRON FERENC 5'39'
14 TIBAI MÁTÉ
77 MÉCS RICHÁRD ERIK
VEZETŐEDZŐ
STÁBTAGOK
HAFFNER TAMÁS GYÖRGY - Technikai vezető
ESTÓK LÁSZLÓ - Technikai vezető

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 20 15 3 2 116 56 60 48 8.5
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 20 14 3 3 124 48 76 45 9.2
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 19 13 2 4 109 47 62 41 7.7
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 20 13 1 6 126 53 73 40 7.6
5 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 20 12 4 4 136 64 72 40 8.1
6 ELTE SE ELTE SE 20 11 3 6 95 77 18 36 7.7
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  19 9 5 5 111 75 36 32 8
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 19 9 1 9 96 106 -10 28 8.5
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 20 8 3 9 110 115 -5 27 8.4
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 20 7 3 10 76 80 -4 24 8
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 20 7 0 13 104 151 -47 21 8.2
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 19 6 1 12 55 88 -33 19 7.8
13 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 19 5 0 14 54 118 -64 15 7.1
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 20 2 1 17 72 154 -82 7 7.1
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 19 1 0 18 28 180 -152 0 7.7 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 10 4 6 0 23 7 16 18 10 9 0 1 34 14 20 27 20 13 6 1 57 21 36 45
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 9 0 0 29 6 23 27 10 5 2 3 19 11 8 17 19 14 2 3 48 17 31 44
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 9 6 1 2 28 14 14 19 11 7 2 2 18 10 8 23 20 13 3 4 46 24 22 42
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 10 6 3 1 33 16 17 21 10 6 2 2 33 11 22 20 20 12 5 3 66 27 39 41
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 6 2 2 22 11 11 20 10 5 3 2 26 12 14 18 20 11 5 4 48 23 25 38
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 10 5 1 4 23 25 -2 16 10 6 0 4 29 18 11 18 20 11 1 8 52 43 9 34
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 9 6 2 1 27 18 9 20 11 1 6 4 17 21 -4 9 20 7 8 5 44 39 5 29
8 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 10 5 1 4 34 15 19 16 9 3 3 3 16 16 0 12 19 8 4 7 50 31 19 28
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 5 1 4 27 22 5 16 10 3 1 6 24 38 -14 10 20 8 2 10 51 60 -9 26
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 10 4 1 5 17 20 -3 13 10 2 3 5 11 16 -5 9 20 6 4 10 28 36 -8 22
11 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 2 1 7 15 25 -10 7 9 2 2 5 18 20 -2 8 19 4 3 12 33 45 -12 15
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 11 3 1 7 19 25 -6 10 9 1 1 7 11 43 -32 4 20 4 2 14 30 68 -38 14
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 11 3 4 4 16 15 1 13 8 0 0 8 7 24 -17 0 19 3 4 12 23 39 -16 13
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 2 2 5 14 22 -8 8 10 1 1 8 9 42 -33 4 19 3 3 13 23 64 -41 12
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 9 0 2 7 5 40 -35 2 10 2 2 6 9 36 -27 5 19 2 4 13 14 76 -62 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 9 8 1 0 58 22 36 25 11 7 2 2 58 34 24 23 20 15 3 2 116 56 60 48
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 10 6 2 2 59 25 34 20 10 8 1 1 65 23 42 25 20 14 3 3 124 48 76 45
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 8 1 0 69 16 53 25 10 5 1 4 40 31 9 16 19 13 2 4 109 47 62 41
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 8 0 2 66 24 42 24 10 5 1 4 60 29 31 16 20 13 1 6 126 53 73 40
5 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 10 7 3 0 76 28 48 24 10 5 1 4 60 36 24 16 20 12 4 4 136 64 72 40
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 9 6 2 1 53 31 22 20 11 5 1 5 42 46 -4 16 20 11 3 6 95 77 18 36
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 10 5 3 2 66 34 32 18 9 4 2 3 45 41 4 14 19 9 5 5 111 75 36 32
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 5 0 5 50 58 -8 15 9 4 1 4 46 48 -2 13 19 9 1 9 96 106 -10 28
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 10 4 1 5 55 59 -4 13 10 4 2 4 55 56 -1 14 20 8 3 9 110 115 -5 27
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 10 4 1 5 48 41 7 13 10 3 2 5 28 39 -11 11 20 7 3 10 76 80 -4 24
11 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 4 0 6 57 66 -9 12 10 3 0 7 47 85 -38 9 20 7 0 13 104 151 -47 21
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 11 6 0 5 39 34 5 18 8 0 1 7 16 54 -38 1 19 6 1 12 55 88 -33 19
13 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 4 0 5 32 39 -7 12 10 1 0 9 22 79 -57 3 19 5 0 14 54 118 -64 15
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 11 2 1 8 43 62 -19 7 9 0 0 9 29 92 -63 0 20 2 1 17 72 154 -82 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 9 0 0 9 14 88 -74 0 10 1 0 9 14 92 -78 0 19 1 0 18 28 180 -152 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 09 - 1-6 - 118 - 5-5 - 1-
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 220 - 3
ETO SZC FUTSAL CLUB
2 - 21 - 11 - 48 - 5---5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 0-8 - 5-1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 42 - 103 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-0 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 29 - 134 - 6-3 - 0
ELTE SE
-3 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 312 - 5-6 - 4-
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 24 - 56 - 7-6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 123 - 13 - 37 - 19 - 5-8 - 1--5 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 53 - 52 - 12--3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
-0 - 34 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-6 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 24 - 14 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7-0 - 3--3 - 16 - 91 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 216 - 19 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 34 - 120 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS

SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom