Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 22. forduló

2019.04.14 - 13:00

BERETTYÓÚJFALU, Pálfy István Rendezvénycsarnok (Pálfy István Rendezvénycsarnok )

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
NAGY TAMÁS MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY LÁSZLÓ, PÓSA ZSOLT
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 21 16 3 2 124 57 67 51 8.5
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 20 14 3 3 124 48 76 45 9.2
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 20 14 2 4 124 47 77 44 8.1
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 21 14 1 6 131 55 76 43 7.8
5 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 21 13 4 4 141 65 76 43 8.2
6 ELTE SE ELTE SE 21 11 3 7 97 83 14 36 7.6
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  20 10 5 5 117 77 40 35 7.9
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 20 9 1 10 97 114 -17 28 8.1
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 21 8 3 10 113 120 -7 27 8.6
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 21 8 0 13 132 155 -23 24 8.6
11 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 21 7 3 11 77 85 -8 24 7.8
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 20 7 1 12 60 91 -31 22 8
13 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 20 5 0 15 56 123 -67 15 6.9
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 21 2 1 18 72 169 -97 7 6.8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 20 1 0 19 32 208 -176 0 7.9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 10 10 0 0 35 6 29 30 10 5 2 3 19 11 8 17 20 15 2 3 54 17 37 47
2 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 10 7 1 2 31 14 17 22 11 7 2 2 18 10 8 23 21 14 3 4 49 24 25 45
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 10 4 6 0 23 7 16 18 10 9 0 1 34 14 20 27 20 13 6 1 57 21 36 45
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 11 7 3 1 34 16 18 24 10 6 2 2 33 11 22 20 21 13 5 3 67 27 40 44
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 6 2 2 22 11 11 20 11 6 3 2 30 13 17 21 21 12 5 4 52 24 28 41
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 11 5 1 5 23 29 -6 16 10 6 0 4 29 18 11 18 21 11 1 9 52 47 5 34
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 11 6 1 4 37 16 21 19 9 3 3 3 16 16 0 12 20 9 4 7 53 32 21 31
8 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 11 6 1 4 50 24 26 19 10 3 1 6 24 38 -14 10 21 9 2 10 74 62 12 29
9 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 9 6 2 1 27 18 9 20 12 1 6 5 18 24 -6 9 21 7 8 6 45 42 3 29
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 10 4 1 5 17 20 -3 13 11 2 3 6 11 17 -6 9 21 6 4 11 28 37 -9 22
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 11 3 4 4 16 15 1 13 9 1 0 8 11 24 -13 3 20 4 4 12 27 39 -12 16
12 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 2 1 7 15 25 -10 7 10 2 2 6 18 23 -5 8 20 4 3 13 33 48 -15 15
13 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 11 3 1 7 19 25 -6 10 10 1 1 8 11 49 -38 4 21 4 2 15 30 74 -44 14
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 10 2 2 6 15 26 -11 8 10 1 1 8 9 42 -33 4 20 3 3 14 24 68 -44 12
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 9 0 2 7 5 40 -35 2 11 2 2 7 11 59 -48 5 20 2 4 14 16 99 -83 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 10 9 1 0 66 23 43 28 11 7 2 2 58 34 24 23 21 16 3 2 124 57 67 51
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 10 6 2 2 59 25 34 20 10 8 1 1 65 23 42 25 20 14 3 3 124 48 76 45
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 10 9 1 0 84 16 68 28 10 5 1 4 40 31 9 16 20 14 2 4 124 47 77 44
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 8 0 2 66 24 42 24 11 6 1 4 65 31 34 19 21 14 1 6 131 55 76 43
5 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 11 8 3 0 81 29 52 27 10 5 1 4 60 36 24 16 21 13 4 4 141 65 76 43
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 9 6 2 1 53 31 22 20 12 5 1 6 44 52 -8 16 21 11 3 7 97 83 14 36
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 11 6 3 2 72 36 36 21 9 4 2 3 45 41 4 14 20 10 5 5 117 77 40 35
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 5 0 5 50 58 -8 15 10 4 1 5 47 56 -9 13 20 9 1 10 97 114 -17 28
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 11 4 1 6 58 64 -6 13 10 4 2 4 55 56 -1 14 21 8 3 10 113 120 -7 27
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 11 5 0 6 85 70 15 15 10 3 0 7 47 85 -38 9 21 8 0 13 132 155 -23 24
11 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 10 4 1 5 48 41 7 13 11 3 2 6 29 44 -15 11 21 7 3 11 77 85 -8 24
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 11 6 0 5 39 34 5 18 9 1 1 7 21 57 -36 4 20 7 1 12 60 91 -31 22
13 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 10 4 0 6 34 44 -10 12 10 1 0 9 22 79 -57 3 20 5 0 15 56 123 -67 15
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 11 2 1 8 43 62 -19 7 10 0 0 10 29 107 -78 0 21 2 1 18 72 169 -97 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 9 0 0 9 14 88 -74 0 11 1 0 10 18 120 -102 0 20 1 0 19 32 208 -176 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 09 - 1-6 - 118 - 5-5 - 1-
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 220 - 3
ETO SZC FUTSAL CLUB
2 - 21 - 11 - 48 - 5-6 - 2-5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 08 - 18 - 5-1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2 - 52 - 42 - 103 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-0 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 29 - 134 - 6-3 - 0
ELTE SE
-3 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 312 - 5-6 - 4-
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 24 - 56 - 7-6 - 23 - 5-6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 123 - 13 - 37 - 19 - 515 - 08 - 1--5 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 53 - 52 - 12--3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
-0 - 34 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-6 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 24 - 14 - 628 - 4
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7-0 - 3--3 - 16 - 91 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 216 - 19 - 2-5 - 1-
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 34 - 120 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

NYÍRGYULAJ KSK

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom