Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 27. forduló

2018.09.23 - 13:00

Szigetszentmiklós, ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ, MOLNÁR PÉTER
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

GELLÉRFI SÁNDOR GERGŐ

 

0 - 2

3'

NYESTE CSABA
BODA TAMÁS

16'

1 - 2

 

 

1 - 3

17'

RÁCZ ZSOLT BENCE

 

1 - 4

20'

RÁCZ ZSOLT BENCE

 

1 - 5

22'

UNGVÁRI GERGELY
JÁKY MÁTYÁS

24'

2 - 5

 

PRAY MARTIN

28'

3 - 5

 

 

3 - 6

28'

NYESTE CSABA

 

3 - 7

28'

BERECZ RAFAEL
ÖSTÖR MARTIN TAMÁS

31'

4 - 7

 

 

4 - 8

34'

GELLÉRFI SÁNDOR GERGŐ
PRAY MARTIN

34'

5 - 8

 

 

5 - 9

36'

NYESTE CSABA

 

5 - 10

37'

NYESTE CSABA

 

5 - 11

37'

SOMOGYI MIHÁLY OLIVÉR

 

5 - 12

38'

NYESTE CSABA

 

5 - 13

39'

RÁCZ ZSOLT BENCE
ÖSTÖR MARTIN TAMÁS

40'

6 - 13

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 15 11 2 2 97 47 50 35 9
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 12 9 2 1 63 20 43 29 8.5
3 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 12 8 3 1 82 35 47 27 8.6
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 15 8 3 4 83 47 36 27 8.5
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 6 0 4 59 29 30 18 7.8
6 ELTE SE ELTE SE 9 5 2 2 41 34 7 17 7.2
7 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 11 5 1 5 52 59 -7 16 8.6
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 11 5 1 5 50 64 -14 16 6.1
9 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 11 5 0 6 39 44 -5 15 7.7
10 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  9 4 2 3 49 40 9 14 7.7
11 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 13 3 2 8 50 55 -5 11 7
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 12 3 0 9 30 59 -29 9 7.3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 12 3 0 9 51 92 -41 9 7.8
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 10 2 0 8 40 60 -20 6 6.1
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 10 0 0 10 10 111 -101 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 6 4 0 2 20 9 11 12 9 6 1 2 20 11 9 19 15 10 1 4 40 20 20 31
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 6 0 0 13 3 10 18 6 4 1 1 13 4 9 13 12 10 1 1 26 7 19 31
3 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 6 4 1 1 13 11 2 13 6 5 1 0 28 4 24 16 12 9 2 1 41 15 26 29
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 2 6 1 13 11 2 12 6 5 0 1 20 9 11 15 15 7 6 2 33 20 13 27
5 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 1 1 11 11 0 7 7 4 1 2 12 8 4 13 11 6 2 3 23 19 4 20
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 8 5 3 9 5 2 2 1 13 6 7 8 10 5 2 3 21 11 10 17
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 3 0 2 17 7 10 9 4 2 0 2 7 8 -1 6 9 5 0 4 24 15 9 15
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 4 3 1 0 12 6 6 10 5 1 2 2 8 9 -1 5 9 4 3 2 20 15 5 15
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 2 1 3 12 16 -4 7 6 2 1 3 10 19 -9 7 12 4 2 6 22 35 -13 14
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 2 1 4 13 12 1 7 6 1 1 4 6 10 -4 4 13 3 2 8 19 22 -3 11
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 2 1 3 11 14 -3 7 5 1 1 3 5 13 -8 4 11 3 2 6 16 27 -11 11
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 6 2 2 2 5 5 0 8 6 0 0 6 5 19 -14 0 12 2 2 8 10 24 -14 8
13 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 7 2 0 5 12 18 -6 6 3 0 1 2 4 8 -4 1 10 2 1 7 16 26 -10 7
14 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 0 3 8 11 -3 6 6 0 1 5 6 15 -9 1 11 2 1 8 14 26 -12 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 1 23 -22 0 6 0 1 5 5 26 -21 1 10 0 1 9 6 49 -43 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 6 5 1 0 44 15 29 16 9 6 1 2 53 32 21 19 15 11 2 2 97 47 50 35
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 5 1 0 32 7 25 16 6 4 1 1 31 13 18 13 12 9 2 1 63 20 43 29
3 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 6 4 2 0 36 19 17 14 6 4 1 1 46 16 30 13 12 8 3 1 82 35 47 27
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 4 2 3 39 29 10 14 6 4 1 1 44 18 26 13 15 8 3 4 83 47 36 27
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 24 13 11 9 5 3 0 2 35 16 19 9 10 6 0 4 59 29 30 18
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 4 3 1 0 22 12 10 10 5 2 1 2 19 22 -3 7 9 5 2 2 41 34 7 17
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 3 0 1 27 22 5 9 7 2 1 4 25 37 -12 7 11 5 1 5 52 59 -7 16
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 3 0 2 25 27 -2 9 6 2 1 3 25 37 -12 7 11 5 1 5 50 64 -14 16
9 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 4 0 2 25 21 4 12 5 1 0 4 14 23 -9 3 11 5 0 6 39 44 -5 15
10 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 2 2 1 33 20 13 8 4 2 0 2 16 20 -4 6 9 4 2 3 49 40 9 14
11 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 3 0 4 36 28 8 9 6 0 2 4 14 27 -13 2 13 3 2 8 50 55 -5 11
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 6 3 0 3 18 14 4 9 6 0 0 6 12 45 -33 0 12 3 0 9 30 59 -29 9
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 1 0 5 32 54 -22 3 6 2 0 4 19 38 -19 6 12 3 0 9 51 92 -41 9
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 7 2 0 5 32 38 -6 6 3 0 0 3 8 22 -14 0 10 2 0 8 40 60 -20 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 4 48 -44 0 6 0 0 6 6 63 -57 0 10 0 0 10 10 111 -101 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 3-5 - 0-------
ARAMIS SE
--4 - 11-2 - 45 - 36 - 22 - 2-10 - 21 - 37 - 02 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 1-8 - 5-------3 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5--8 - 1---9 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 1-3 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
---3 - 34 - 2-8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 13------6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 1--8 - 1----
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 17 - 30 - 5-
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 1--2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13--6 - 13-8 - 103 - 75 - 9--8 - 2---
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7-0 - 3----1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13------0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
INFO
HALADÁS VSE
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
01. 26. 18:00
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
02. 02. 12:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
02. 09. 12:00
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
02. 17. 16:00
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
02. 24. 13:00
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 10. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
03. 10. 12:15
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 16.
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 03. 16.
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
03. 16.
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 07. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 04. 07. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
04. 07. 18:30
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 04. 14. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
04. 14. 12:00
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 04. 27.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
04. 27.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 04.
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 05. 04.
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
05. 04.
ARAMIS SE
2019. 05. 11. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 11. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
05. 11. 17:30
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 02. 13:00
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
06. 09. 12:00
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 15.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 15.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

DEBRECENI EGYETEMI AC

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
02. 03. 12:00
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 04. 27. 15:15
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 27. 15:15
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
04. 27. 15:15
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
02. 02. 18:30
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 09. 11:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 16. 12:00
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 24. 11:00
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 09.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 09.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
03. 09.
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
03. 17. 10:00
ELTE SE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 28. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
04. 28. 12:00
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 04. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 04. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 04. 13:00
RUBEOLA FC
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 19. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 19. 11:00
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 17. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 17. 14:00
HALADÁS VSE
2019. 06. 15.
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 06. 15.
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
06. 15.
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol