Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 3. forduló

2018.09.30 - 11:00

BERETTYÓÚJFALU, Pálfy István Rendezvénycsarnok (Pálfy István Rendezvénycsarnok )

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
ERDÉLYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA GYÖRGY, KOVÁCS ÁDÁM
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

MOGA EDVIN

5'

1 - 0

 

DARÓCZI DÁVID

7'

2 - 0

 

TÖMÖRI PATRIK MIHÁLY

17'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 3 3 0 0 20 8 12 9 8.7
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 3 3 0 0 17 6 11 9 7.3
3 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 22 8 14 6 12.3
4 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 2 0 0 15 6 9 6 12.5
5 ELTE SE ELTE SE 3 2 0 1 18 12 6 6 8.3
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 2 0 1 10 5 5 6 8
7 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 2 0 1 12 9 3 6 8.7
8 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 3 1 0 2 20 10 10 3 9
9 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 18 12 6 3 9.7
10 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 3 1 0 2 9 12 -3 3 5.3
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 3 1 0 2 8 12 -4 3 5.7
12 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 3 1 0 2 10 15 -5 3 5.7
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  2 0 0 2 3 13 -10 0 3.5
14 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 4 29 -25 0 6
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 3 0 0 3 4 33 -29 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 10 3 7 6 3 3 0 0 12 4 8 9
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 8 4 4 6 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 10 6 4 7
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 6 3 3 7
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 8 2 6 6
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 5 0 5 3 3 2 0 1 7 2 5 6
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 3 3 6
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 4 3 1 6 3 2 0 1 4 3 1 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 7 2 5 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 7 3 4 3
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 5 2 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 6 4 2 3
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 1 0 2 6 7 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 6 7 -1 3
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 1 0 2 4 7 -3 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 15 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 16 6 10 6 3 3 0 0 20 8 12 9
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 12 3 9 6 3 3 0 0 17 6 11 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 9 6 3 3 1 1 0 0 13 2 11 3 3 2 0 1 22 8 14 6
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 12 4 8 3 2 2 0 0 15 6 9 6
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 15 7 8 6 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 18 12 6 6
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 10 5 5 6
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 2 0 1 12 9 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 12 9 3 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 18 7 11 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 20 10 10 3
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 16 6 10 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 3 1 0 2 18 12 6 3
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 9 12 -3 3 3 1 0 2 9 12 -3 3
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 0 2 5 10 -5 0 3 1 0 2 8 12 -4 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 0 0 2 4 13 -9 0 3 1 0 2 10 15 -5 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 3 10 -7 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 3 13 -10 0
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 4 12 -8 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 2 0 0 2 4 29 -25 0
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 2 13 -11 0 2 0 0 2 2 20 -18 0 3 0 0 3 4 33 -29 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
--4 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
-----5 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
------------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------------
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2------6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
---------3 - 2----
ELTE SE
------8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2-----
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1---
RUBEOLA FC
-----------3 - 2--
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-------------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7-----------17 - 0
HALADÁS VSE
--------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-----4 - 12--------

Meccsek

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

ETO SZC FUTSAL CLUB

2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
RUBEOLA FC
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom