Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 4. forduló

2018.10.07 - 19:00

Ikrény, Ikrényi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
TOLNAY ANNAMÁRIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOMBI LÁSZLÓ, TÓTH TAMÁS
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
40'
20'

Gólok

TAMA ÁDÁM ZOLTÁN

13'

1 - 0

 

KŐFALVI PATRIK

15'

2 - 0

 

TAMA ÁDÁM ZOLTÁN

16'

3 - 0

 

NÉMETH MILÁN

19'

4 - 0

 

KŐFALVI PATRIK

20'

5 - 0

 

BEDŐK ROLAND

23'

6 - 0

 

 

6 - 1

26'

SZABÓ TIBOR

 

6 - 2

28'

SZABÓ TIBOR

 

6 - 3

29'

PRIBÉK BENCE PATRIK
SZÜCS ÁDÁM

35'

7 - 3

 

SZÜCS ÁDÁM

36'

8 - 3

 

 

8 - 4

38'

GARDA BÁLINT

 

8 - 5

39'

GARDA BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 4 4 0 0 24 9 15 12 8
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 3 0 0 19 8 11 9 9
3 ELTE SE ELTE SE 4 3 0 1 25 15 10 9 9.5
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 4 3 0 1 19 10 9 9 7
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 4 2 0 2 23 12 11 6 8.3
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 2 0 1 10 5 5 6 7
7 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 2 0 2 18 14 4 6 7.8
8 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 2 0 2 17 17 0 6 9
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 4 2 0 2 11 12 -1 6 7.5
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 0 2 16 20 -4 6 7.8
11 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 4 1 0 3 25 16 9 3 9.3
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 4 1 0 3 20 21 -1 3 9
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  3 1 0 2 11 18 -7 3 5
14 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 3 0 0 3 4 32 -28 0 7.3
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 0 0 4 7 40 -33 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 10 3 7 6 4 3 1 0 13 5 8 10
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 4 3 1 6 4 3 0 1 8 4 4 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 8 4 4 6 2 0 2 0 4 4 0 2 4 2 2 0 12 8 4 8
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 2 0 2 0 3 3 0 2 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 2 0 7 4 3 8
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 7 3 4 4 3 2 1 0 9 3 6 7
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 6 1 5 4 4 2 1 1 8 3 5 7
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 3 3 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 1 1 2 9 7 2 4
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 7 2 5 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 8 7 1 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 5 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 1 0 2 6 7 -1 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 1 0 3 6 12 -6 3
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 2 10 -8 1
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 1 3 3 17 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 16 6 10 6 4 4 0 0 24 9 15 12
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 16 6 10 6 3 3 0 0 19 8 11 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 15 7 8 6 2 1 0 1 10 8 2 3 4 3 0 1 25 15 10 9
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 2 1 0 1 7 7 0 3 2 2 0 0 12 3 9 6 4 3 0 1 19 10 9 9
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 9 6 3 3 2 1 0 1 14 6 8 3 4 2 0 2 23 12 11 6
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 10 5 5 6
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 9 2 7 3 3 1 0 2 9 12 -3 3 4 2 0 2 18 14 4 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 2 0 1 12 9 3 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 4 2 0 2 17 17 0 6
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 2 2 0 0 12 7 5 6 2 0 0 2 4 13 -9 0 4 2 0 2 16 20 -4 6
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 18 7 11 3 2 0 0 2 7 9 -2 0 4 1 0 3 25 16 9 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 16 6 10 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 4 1 0 3 20 21 -1 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 15 -4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 11 18 -7 3
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 4 12 -8 0 2 0 0 2 0 20 -20 0 3 0 0 3 4 32 -28 0
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 5 20 -15 0 2 0 0 2 2 20 -18 0 4 0 0 4 7 40 -33 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
--4 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5--------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2-----
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2------6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
---------3 - 2----
ELTE SE
------8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2--6 - 5--
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1---
RUBEOLA FC
-----------3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-----3 - 7-------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7-----------17 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-----4 - 12--------

Meccsek

ETO SZC FUTSAL CLUB

2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
RUBEOLA FC
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
ETO SZC FUTSAL CLUB

DUNAFERR DUE DUTRADE FC

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom