Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 4. forduló

2018.10.07 - 12:00

Szigetszentmiklós, ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
SURIN SOM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR CSABA, ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

LUGOSI MÁRK

 

0 - 2

10'

BOROS ROLAND
ÖSTÖR MARTIN TAMÁS

18'

1 - 2

 

FÜZESI ZOLTÁN

18'

2 - 2

 

 

2 - 3

25'

KOVÁCS BÁLINT

 

2 - 4

28'

JÁKY MÁTYÁS
BAK ATTILA VILMOS

29'

3 - 4

 

 

3 - 5

34'

BOROS ROLAND

 

3 - 6

37'

LUGOSI MÁRK

 

3 - 7

40'

KUPÁS VENDEL PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 4 4 0 0 24 9 15 12 8
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 3 0 0 19 8 11 9 9
3 ELTE SE ELTE SE 4 3 0 1 25 15 10 9 9.5
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 4 3 0 1 19 10 9 9 7
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 4 2 0 2 23 12 11 6 8.3
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 2 0 1 10 5 5 6 7
7 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 2 0 2 18 14 4 6 7.8
8 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 2 0 2 17 17 0 6 9
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 4 2 0 2 11 12 -1 6 7.5
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 0 2 16 20 -4 6 7.8
11 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 4 1 0 3 25 16 9 3 9.3
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 4 1 0 3 20 21 -1 3 9
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  3 1 0 2 11 18 -7 3 5
14 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 3 0 0 3 4 32 -28 0 7.3
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 0 0 4 7 40 -33 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 10 3 7 6 4 3 1 0 13 5 8 10
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 4 3 1 6 4 3 0 1 8 4 4 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 8 4 4 6 2 0 2 0 4 4 0 2 4 2 2 0 12 8 4 8
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 2 0 2 0 3 3 0 2 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 2 0 7 4 3 8
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 7 3 4 4 3 2 1 0 9 3 6 7
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 6 1 5 4 4 2 1 1 8 3 5 7
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 3 3 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 1 1 2 9 7 2 4
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 7 2 5 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 8 7 1 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 5 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 1 0 2 6 7 -1 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 1 0 3 6 12 -6 3
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 2 10 -8 1
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 1 3 3 17 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 16 6 10 6 4 4 0 0 24 9 15 12
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 16 6 10 6 3 3 0 0 19 8 11 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 15 7 8 6 2 1 0 1 10 8 2 3 4 3 0 1 25 15 10 9
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 2 1 0 1 7 7 0 3 2 2 0 0 12 3 9 6 4 3 0 1 19 10 9 9
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 9 6 3 3 2 1 0 1 14 6 8 3 4 2 0 2 23 12 11 6
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 10 5 5 6
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 9 2 7 3 3 1 0 2 9 12 -3 3 4 2 0 2 18 14 4 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 2 0 1 12 9 3 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 4 2 0 2 17 17 0 6
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 2 2 0 0 12 7 5 6 2 0 0 2 4 13 -9 0 4 2 0 2 16 20 -4 6
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 18 7 11 3 2 0 0 2 7 9 -2 0 4 1 0 3 25 16 9 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 16 6 10 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 4 1 0 3 20 21 -1 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 15 -4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 11 18 -7 3
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 4 12 -8 0 2 0 0 2 0 20 -20 0 3 0 0 3 4 32 -28 0
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 5 20 -15 0 2 0 0 2 2 20 -18 0 4 0 0 4 7 40 -33 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
--4 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5--------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2-----
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2------6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
---------3 - 2----
ELTE SE
------8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2--6 - 5--
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1---
RUBEOLA FC
-----------3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-----3 - 7-------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7-----------17 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-----4 - 12--------

Meccsek

SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

ELTE SE

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom