Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 4. forduló

2018.10.07 - 17:00

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUPECZ NORBERT, BODOR MARIANNA
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

VARGA ÁDÁM
ARANYOS KEVIN IXION

4'

1 - 1

 

PAPP OLIVÉR

10'

2 - 1

 

 

2 - 2

14'

ILLÉS BÁLINT

 

2 - 3

15'

SZENTES ROLAND
VÖRÖS BOTOND BENEDEK

15'

3 - 3

 

PAPP OLIVÉR

29'

4 - 3

 

PAPP OLIVÉR

30'

5 - 3

 

SZABADKAI MÁRTON

30'

6 - 3

 

 

6 - 4

31'

FÜLÖP CSONGOR

 

6 - 5

38'

TAKÁCS ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 4 4 0 0 24 9 15 12 8
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 3 0 0 19 8 11 9 9
3 ELTE SE ELTE SE 4 3 0 1 25 15 10 9 9.5
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 4 3 0 1 19 10 9 9 7
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 4 2 0 2 23 12 11 6 8.3
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 2 0 1 10 5 5 6 7
7 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 2 0 2 18 14 4 6 7.8
8 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 2 0 2 17 17 0 6 9
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 4 2 0 2 11 12 -1 6 7.5
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 0 2 16 20 -4 6 7.8
11 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 4 1 0 3 25 16 9 3 9.3
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 4 1 0 3 20 21 -1 3 9
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  3 1 0 2 11 18 -7 3 5
14 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 3 0 0 3 4 32 -28 0 7.3
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 0 0 4 7 40 -33 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 10 3 7 6 4 3 1 0 13 5 8 10
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 4 3 1 6 4 3 0 1 8 4 4 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 8 4 4 6 2 0 2 0 4 4 0 2 4 2 2 0 12 8 4 8
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 2 0 2 0 3 3 0 2 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 2 0 7 4 3 8
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 7 3 4 4 3 2 1 0 9 3 6 7
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 6 1 5 4 4 2 1 1 8 3 5 7
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 3 3 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 1 1 2 9 7 2 4
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 7 2 5 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 8 7 1 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 5 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 1 0 2 6 7 -1 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 1 0 3 6 12 -6 3
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 2 10 -8 1
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 1 3 3 17 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 16 6 10 6 4 4 0 0 24 9 15 12
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 16 6 10 6 3 3 0 0 19 8 11 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 15 7 8 6 2 1 0 1 10 8 2 3 4 3 0 1 25 15 10 9
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 2 1 0 1 7 7 0 3 2 2 0 0 12 3 9 6 4 3 0 1 19 10 9 9
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 9 6 3 3 2 1 0 1 14 6 8 3 4 2 0 2 23 12 11 6
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 10 5 5 6
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 9 2 7 3 3 1 0 2 9 12 -3 3 4 2 0 2 18 14 4 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 2 0 1 12 9 3 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 4 2 0 2 17 17 0 6
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 2 2 0 0 12 7 5 6 2 0 0 2 4 13 -9 0 4 2 0 2 16 20 -4 6
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 18 7 11 3 2 0 0 2 7 9 -2 0 4 1 0 3 25 16 9 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 16 6 10 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 4 1 0 3 20 21 -1 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 15 -4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 11 18 -7 3
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 4 12 -8 0 2 0 0 2 0 20 -20 0 3 0 0 3 4 32 -28 0
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 5 20 -15 0 2 0 0 2 2 20 -18 0 4 0 0 4 7 40 -33 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
--4 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5--------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2-----
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2------6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
---------3 - 2----
ELTE SE
------8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2--6 - 5--
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1---
RUBEOLA FC
-----------3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-----3 - 7-------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7-----------17 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-----4 - 12--------

Meccsek

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE

SZILÁGYI DSE

2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
RUBEOLA FC
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom