Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 4. forduló

2018.12.27 - 12:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
KUPECZ NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BODOR MARIANNA, LIEBHARDT ANDRÁS
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
40'
20'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 4 4 0 0 24 9 15 12 8
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 3 0 0 19 8 11 9 9
3 ELTE SE ELTE SE 4 3 0 1 25 15 10 9 9.5
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 4 3 0 1 19 10 9 9 7
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 4 2 0 2 23 12 11 6 8.3
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 2 0 1 10 5 5 6 7
7 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 2 0 2 18 14 4 6 7.8
8 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 2 0 2 17 17 0 6 9
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 4 2 0 2 11 12 -1 6 7.5
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 0 2 16 20 -4 6 7.8
11 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 4 1 0 3 25 16 9 3 9.3
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 4 1 0 3 20 21 -1 3 9
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  3 1 0 2 11 18 -7 3 5
14 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 3 0 0 3 4 32 -28 0 7.3
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 0 0 4 7 40 -33 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 10 3 7 6 4 3 1 0 13 5 8 10
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 4 3 1 6 4 3 0 1 8 4 4 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 8 4 4 6 2 0 2 0 4 4 0 2 4 2 2 0 12 8 4 8
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 2 0 2 0 3 3 0 2 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 2 0 7 4 3 8
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 7 3 4 4 3 2 1 0 9 3 6 7
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 6 1 5 4 4 2 1 1 8 3 5 7
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 3 3 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 1 1 2 9 7 2 4
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 7 2 5 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 8 7 1 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 5 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 1 0 2 6 7 -1 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 1 0 3 6 12 -6 3
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 2 10 -8 1
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 1 3 3 17 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL HALADÁS VSE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 16 6 10 6 4 4 0 0 24 9 15 12
2 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 16 6 10 6 3 3 0 0 19 8 11 9
3 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ELTE SE 2 2 0 0 15 7 8 6 2 1 0 1 10 8 2 3 4 3 0 1 25 15 10 9
4 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ARAMIS SE 2 1 0 1 7 7 0 3 2 2 0 0 12 3 9 6 4 3 0 1 19 10 9 9
5 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 1 0 1 9 6 3 3 2 1 0 1 14 6 8 3 4 2 0 2 23 12 11 6
6 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 10 5 5 6
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 9 2 7 3 3 1 0 2 9 12 -3 3 4 2 0 2 18 14 4 6
8 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL DUNAFERR DUE DUTRADE FC 3 2 0 1 12 9 3 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 4 2 0 2 17 17 0 6
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL RUBEOLA FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL KINCSEM LOVASPARK SE 2 2 0 0 12 7 5 6 2 0 0 2 4 13 -9 0 4 2 0 2 16 20 -4 6
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 18 7 11 3 2 0 0 2 7 9 -2 0 4 1 0 3 25 16 9 3
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL NYÍRGYULAJ KSK 2 1 0 1 16 6 10 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 4 1 0 3 20 21 -1 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 15 -4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 11 18 -7 3
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 4 12 -8 0 2 0 0 2 0 20 -20 0 3 0 0 3 4 32 -28 0
15 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 5 20 -15 0 2 0 0 2 2 20 -18 0 4 0 0 4 7 40 -33 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
--4 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5--------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2-----
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2------6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
---------3 - 2----
ELTE SE
------8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2--6 - 5--
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1---
RUBEOLA FC
-----------3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-----3 - 7-------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7-----------17 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-----4 - 12--------

Meccsek

RUBEOLA FC

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
RUBEOLA FC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ARAMIS SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
RUBEOLA FC
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
RUBEOLA FC
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC

ZALAEGERSZEGI USC

2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ARAMIS SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom