Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 5. forduló

2018.11.03 - 13:00

Nyírbátor, Nyírbátori Városi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
SZILÁGYI NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARSÁNYI CSABA, GONETH BÉLA
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

SZAKASICS BALÁZS

 

0 - 2

15'

SZAKASICS BALÁZS

 

0 - 3

19'

LEIDLI ÁRON GÉZA

 

0 - 4

20'

MÓD BENDEGÚZ ÁKOS

 

0 - 5

30'

LEIDLI ÁRON GÉZA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 5 5 0 0 29 9 20 15 9.2
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 5 4 0 1 32 11 21 12 8.4
3 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 4 0 0 24 9 15 12 9.3
4 ELTE SE ELTE SE 5 3 1 1 28 18 10 10 8.6
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 30 13 17 9 9.2
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 3 0 1 17 8 9 9 7.8
7 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 2 1 2 21 17 4 7 7.4
8 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 5 2 0 3 34 18 16 6 10.2
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 4 2 0 2 11 12 -1 6 7.5
10 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 5 2 0 3 20 24 -4 6 8.2
11 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 5 2 0 3 17 25 -8 6 6.4
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 20 26 -6 3 7
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  4 1 0 3 12 25 -13 3 5.5
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 0 0 5 9 49 -40 0 7.8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 5 45 -40 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 3 0 0 14 3 11 9 5 4 1 0 17 5 12 13
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 2 0 2 0 3 3 0 2 3 3 0 0 12 1 11 9 5 3 2 0 15 4 11 11
3 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 3 3 0 0 10 4 6 9 2 0 2 0 4 4 0 2 5 3 2 0 14 8 6 11
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 5 3 2 6 2 1 1 0 6 1 5 4 5 3 1 1 11 4 7 10
5 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 0 1 10 4 6 9
6 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 4 1 3 3 4 2 0 2 4 5 -1 6 5 3 0 2 8 6 2 9
7 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 3 2 0 1 10 3 7 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 5 2 1 2 14 8 6 7
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 1 0 7 3 4 4 4 2 1 1 9 4 5 7
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 2 1 2 7 8 -1 7
10 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 7 6 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 0 4 8 11 -3 3
12 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 5 0 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
13 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 1 0 3 7 11 -4 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 5 1 0 4 7 16 -9 3
14 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 2 14 -12 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 0 1 3 2 18 -16 1
15 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 1 1 2 7 -5 1 3 0 0 3 2 15 -13 0 5 0 1 4 4 22 -18 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 2 2 0 0 8 3 5 6 3 3 0 0 21 6 15 9 5 5 0 0 29 9 20 15
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 2 1 0 1 7 7 0 3 3 3 0 0 25 4 21 9 5 4 0 1 32 11 21 12
3 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 16 6 10 6 4 4 0 0 24 9 15 12
4 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 3 2 1 0 18 10 8 7 2 1 0 1 10 8 2 3 5 3 1 1 28 18 10 10
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 16 7 9 6 2 1 0 1 14 6 8 3 5 3 0 2 30 13 17 9
6 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 9 7 2 3 4 3 0 1 17 8 9 9
7 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 9 2 7 3 4 1 1 2 12 15 -3 4 5 2 1 2 21 17 4 7
8 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 3 2 0 1 27 9 18 6 2 0 0 2 7 9 -2 0 5 2 0 3 34 18 16 6
9 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 2 0 2 15 16 -1 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 5 2 0 3 20 24 -4 6
11 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 2 2 0 0 12 7 5 6 3 0 0 3 5 18 -13 0 5 2 0 3 17 25 -8 6
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 16 11 5 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 5 1 0 4 20 26 -6 3
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 15 -4 3 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 1 0 3 12 25 -13 3
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 5 20 -15 0 3 0 0 3 4 29 -25 0 5 0 0 5 9 49 -40 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 5 25 -20 0 2 0 0 2 0 20 -20 0 4 0 0 4 5 45 -40 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5--------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2-----
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 7--6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
------5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
---3 - 3--8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2--6 - 5--
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
-----------3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-----3 - 7-------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7---------9 - 2-17 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12--------

Meccsek

NYÍRGYULAJ KSK

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC

HALADÁS VSE

2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
HALADÁS VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom