Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 5. forduló

2018.11.04 - 16:00

Budapest, Kerék utcai Általános Iskola ( Kerék Utcai Általános Iskola)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
ANTAL SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRIX DÁVID, TÖRÖK ZSOLT
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 5 5 0 0 29 9 20 15 9.2
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 5 4 0 1 32 11 21 12 8.4
3 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 4 0 0 24 9 15 12 9.3
4 ELTE SE ELTE SE 5 3 1 1 28 18 10 10 8.6
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 30 13 17 9 9.2
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 3 0 1 17 8 9 9 7.8
7 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 2 1 2 21 17 4 7 7.4
8 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 5 2 0 3 34 18 16 6 10.2
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 4 2 0 2 11 12 -1 6 7.5
10 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 5 2 0 3 20 24 -4 6 8.2
11 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 5 2 0 3 17 25 -8 6 6.4
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 20 26 -6 3 7
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  4 1 0 3 12 25 -13 3 5.5
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 0 0 5 9 49 -40 0 7.8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 5 45 -40 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 3 0 0 14 3 11 9 5 4 1 0 17 5 12 13
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 2 0 2 0 3 3 0 2 3 3 0 0 12 1 11 9 5 3 2 0 15 4 11 11
3 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 3 3 0 0 10 4 6 9 2 0 2 0 4 4 0 2 5 3 2 0 14 8 6 11
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 5 3 2 6 2 1 1 0 6 1 5 4 5 3 1 1 11 4 7 10
5 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 0 1 10 4 6 9
6 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 4 1 3 3 4 2 0 2 4 5 -1 6 5 3 0 2 8 6 2 9
7 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 3 2 0 1 10 3 7 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 5 2 1 2 14 8 6 7
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 1 0 7 3 4 4 4 2 1 1 9 4 5 7
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 2 1 2 7 8 -1 7
10 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 7 6 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 0 4 8 11 -3 3
12 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 5 0 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
13 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 1 0 3 7 11 -4 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 5 1 0 4 7 16 -9 3
14 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 2 14 -12 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 0 1 3 2 18 -16 1
15 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 1 1 2 7 -5 1 3 0 0 3 2 15 -13 0 5 0 1 4 4 22 -18 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 2 2 0 0 8 3 5 6 3 3 0 0 21 6 15 9 5 5 0 0 29 9 20 15
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 2 1 0 1 7 7 0 3 3 3 0 0 25 4 21 9 5 4 0 1 32 11 21 12
3 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 16 6 10 6 4 4 0 0 24 9 15 12
4 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 3 2 1 0 18 10 8 7 2 1 0 1 10 8 2 3 5 3 1 1 28 18 10 10
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 16 7 9 6 2 1 0 1 14 6 8 3 5 3 0 2 30 13 17 9
6 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 9 7 2 3 4 3 0 1 17 8 9 9
7 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 9 2 7 3 4 1 1 2 12 15 -3 4 5 2 1 2 21 17 4 7
8 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 3 2 0 1 27 9 18 6 2 0 0 2 7 9 -2 0 5 2 0 3 34 18 16 6
9 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 2 0 2 15 16 -1 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 5 2 0 3 20 24 -4 6
11 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 2 2 0 0 12 7 5 6 3 0 0 3 5 18 -13 0 5 2 0 3 17 25 -8 6
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 16 11 5 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 5 1 0 4 20 26 -6 3
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 15 -4 3 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 1 0 3 12 25 -13 3
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 5 20 -15 0 3 0 0 3 4 29 -25 0 5 0 0 5 9 49 -40 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 5 25 -20 0 2 0 0 2 0 20 -20 0 4 0 0 4 5 45 -40 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5--------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2-----
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 7--6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
------5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
---3 - 3--8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2--6 - 5--
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
-----------3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-----3 - 7-------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7---------9 - 2-17 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12--------

Meccsek

BME-BT FC - 1988 DÉLI FC

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ARAMIS SE

ETO SZC FUTSAL CLUB

2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
RUBEOLA FC
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom