Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 6. forduló

2019.01.12 - 13:00

Debrecen, Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
FORGÁCS KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÁVID ATTILA DÁNIEL, PAPP JÁNOS
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

5'

FÜLÖP CSONGOR
BERECZ RAFAEL

23'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 6 5 1 0 33 13 20 16 8.2
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 6 5 0 1 42 13 29 15 9.3
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 4 0 1 23 9 14 12 7.6
4 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 4 0 0 22 13 9 12 8.5
5 ELTE SE ELTE SE 6 3 2 1 32 22 10 11 7.2
6 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 6 3 0 3 31 19 12 9 7.7
7 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 6 3 0 3 29 27 2 9 8.5
8 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 6 2 2 2 22 18 4 8 7.2
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 6 2 1 3 35 19 16 7 9.8
10 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 5 2 0 3 20 24 -4 6 7.8
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 5 2 0 3 13 22 -9 6 7
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 20 26 -6 3 6.4
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  4 1 0 3 12 25 -13 3 5
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 0 0 6 17 59 -42 0 7.7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 3 45 -42 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 3 2 1 0 5 3 2 7 3 3 0 0 14 3 11 9 6 5 1 0 19 6 13 16
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 3 1 2 0 7 3 4 5 3 3 0 0 12 1 11 9 6 4 2 0 19 4 15 14
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 3 0 0 8 2 6 9 2 1 0 1 5 3 2 3 5 4 0 1 13 5 8 12
4 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 3 3 0 0 10 4 6 9 3 0 2 1 5 6 -1 2 6 3 2 1 15 10 5 11
5 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 3 2 0 1 10 3 7 6 3 1 1 1 5 5 0 4 6 3 1 2 15 8 7 10
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 1 1 7 4 3 4 6 3 1 2 12 7 5 10
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 3 2 1 0 9 5 4 7 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 3 1 2 12 10 2 10
8 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 2 1 0 1 4 2 2 3 4 2 0 2 4 5 -1 6 6 3 0 3 8 7 1 9
9 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
10 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 0 3 2 10 -8 0 5 1 1 3 4 11 -7 4
11 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 3 1 1 1 6 9 -3 4 3 0 0 3 2 15 -13 0 6 1 1 4 8 24 -16 4
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 7 6 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 0 4 8 11 -3 3
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 5 0 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 1 0 3 7 11 -4 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 5 1 0 4 7 16 -9 3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 0 8 -8 0 3 0 1 2 2 9 -7 1 4 0 1 3 2 17 -15 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 3 2 1 0 12 7 5 7 3 3 0 0 21 6 15 9 6 5 1 0 33 13 20 16
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 3 2 0 1 17 9 8 6 3 3 0 0 25 4 21 9 6 5 0 1 42 13 29 15
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 3 0 0 14 2 12 9 2 1 0 1 9 7 2 3 5 4 0 1 23 9 14 12
4 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 14 10 4 6 4 4 0 0 22 13 9 12
5 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 3 2 1 0 18 10 8 7 3 1 1 1 14 12 2 4 6 3 2 1 32 22 10 11
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 16 7 9 6 3 1 0 2 15 12 3 3 6 3 0 3 31 19 12 9
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 3 3 0 0 24 9 15 9 3 0 0 3 5 18 -13 0 6 3 0 3 29 27 2 9
8 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 2 1 1 0 10 3 7 4 4 1 1 2 12 15 -3 4 6 2 2 2 22 18 4 8
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 3 2 0 1 27 9 18 6 3 0 1 2 8 10 -2 1 6 2 1 3 35 19 16 7
10 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 2 0 2 15 16 -1 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 5 2 0 3 20 24 -4 6
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 2 2 0 0 6 2 4 6 3 0 0 3 7 20 -13 0 5 2 0 3 13 22 -9 6
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 16 11 5 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 5 1 0 4 20 26 -6 3
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 15 -4 3 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 1 0 3 12 25 -13 3
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 3 0 0 3 13 30 -17 0 3 0 0 3 4 29 -25 0 6 0 0 6 17 59 -42 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 1 13 -12 0 3 0 0 3 2 32 -30 0 4 0 0 4 3 45 -42 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3---10 - 2----
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5--------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2--1 - 1--
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 7--6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
------5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
---3 - 3--8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
-----------3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 7-------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7---------9 - 2-17 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-----4 - 4-4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13------------

Meccsek

DEBRECENI EGYETEMI AC

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
02. 03. 12:00
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 04. 27. 15:15
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 27. 15:15
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
04. 27. 15:15
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
02. 02. 18:30
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 09. 11:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 16. 12:00
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 24. 11:00
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 09.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 09.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
03. 09.
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
03. 17. 10:00
ELTE SE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 28. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
04. 28. 12:00
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 04. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 04. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 04. 13:00
RUBEOLA FC
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 19. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 19. 11:00
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 17. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 17. 14:00
HALADÁS VSE
2019. 06. 15.
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 06. 15.
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
06. 15.
ETO SZC FUTSAL CLUB

SZILÁGYI DSE

2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 03. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 03. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
INFO
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 20. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 20. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
INFO
ELTE SE
2019. 02. 03. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 02. 03. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
02. 03. 18:30
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 09.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
02. 09.
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
02. 17. 12:00
RUBEOLA FC
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
03. 10. 12:00
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 16.
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 03. 16.
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
03. 16.
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
04. 14. 12:00
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
04. 28. 12:00
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 04.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 04.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
05. 04.
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
05. 12. 12:00
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 12:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 12:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
05. 19. 12:00
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 26. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 26. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
05. 26. 14:00
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
06. 02. 12:15
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
06. 16. 12:00
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol